bugün

bebek veya çocuk fotoğrafı paylaşıp artı oy kasmaktan farkı yoktur. net.
Ayıp bi eylemdir. Onlar size yoldaş olsun diye evrim geçirdi. Karşı cinsi etkilemek için değil.

Ortalık kediciden köpekçiden geçilmiyo ki. Bunları toplucan bir araya. Birbirlerine iş atıp dursunlar.
Kendi kendinin sağlamasını yapan eylem.

Allah aşkına kedi fotoğrafı paylaşıp artı oy kasmak başlığında kedi fotoğrafı paylaşıp artı oy kasmak nedir yaaaadddffghh.

Kişisel olaraksa katılmadığım bir görüş bu. Şu karma olayını fazla önemsemiyor musunuz sizce de? Önemsemiyorum diyorsunuz yani, iyi peki be.
Bir çok kişinin yaptığıdır. Bir süre sonra itici oluyor.
Bakın çok enteresan.
görsel
Yapmak için kedi almayı beklediğim eylem.
görsel
Amk. kedilerinin aldigi arti oyu toplasan ülke kurarsin.
kedim olduğu halde karmamı yükseltmek için artı oyları toplamak için asla başvurmayacağım yöntemdir. kediler oyuncak değildir.
burda sabahtan akşama kadar +18, sapkın zihniyetli, trollü aşan, zeka seviyesinden yoksun insanların açtığı başlıkları çekti insanlar. 2 kedinin lafını mı yapıyorsunuz? gerçi bu başlığı da donuzladığım biri canlandırmış. şaşmamalı.
görsel
Ulan ayda bir paylaşırım ama bütün gün sözlükte dönen iğrenç şeylere şu kadar tepki göstermiyorsunuz ya hasetinizden öleceksiniz.

Kedi fotoğrafı paylaşanları artı oy kasmak ile eleştirerek artı oy kasmaya çalışmakta ayrı bir ilginç.
masum hayvanların prim kasma amacıyla kullanılmasıdır. hayvan hakları savunucularını tepki vermeye davet ediyorum.
Hello kitty de bu prime dahil mi?

(img:#1973214)
Prim var dediler miyavlattık.
görsel
görsel
kediyi bir araç olarak kullanmaktır ki hayvan haklarına aykırı bir harekettir.
Kedi bulsam deneyeceğim. Kedi kalmamış sokakta.