bugün

kaçak elektrik kullanım oranları o ildeki kürt kökenli kardeşlerimizin nufüsuyla paralellik göstermektedir. aslında bir istatistiki fayda sağlamaktadır.
malum bölgede dışarıdan gelen memurlara elektrikçi, kapıcı ve apartman yöneticisi tarafından teklif edilen elektrik türü. bünyede "üniversitede kızlar teklif ediyormuş" gibi bir etki yaratmaktadır.
(bkz: güney doğu anadolu)
kul hakkıdır.
kürtlere çamur atan lalelerin ellerinde hiç bir delil olmadan sıçmalarını sağlayan konu.

Anadoluyu gezmeden atıp tutan ergenlerin cirit attığı başlık.

Köylü diye tabir ettiğimiz türkiye cumhuriyetinin yerlerimde kaçak elektirik çok kapsamlı şekilde kullanılır.

bunu bir bölgeye yıkmakta ancak ahmakların işidir.
doğunun kaçağının, batıdan fazla ücretiyle alınarak dengenelenen ama adil olmayan bir uygulama.
adam gibi vergilerini ve faturalarını ödeyenler için ,başkalarının kaçak elektrikleri onlara kaçan elektrik olur.
görsel
elektrik hırsızlığı.
doğuda popüler bir elektrik tüketim metodu.
Onların bedava kullanması yüzünden benim fazla elektrik ödememe sebep olan, hakkımı hiç birine helal etmediğim hırsızlık türüdür.
düzeneğini bilsem direkt evime kuracağımdır. yıllarca dilimi hor gören, halkımı aşağılayan, dilimi yasaklayan, önderlerimi zindanlara atan, beni hor gören, asimile eden bir devletin neresine koyarsam kardır çünkü, umurumda olmaz.
görsel
orospu çocuklarınca kullanılan elektriktir.
dehşetengiz bir hırsızlıktır.

bakınız iki ili ele alacağız: biri malatya diğeri mardin. malatya'da elektriği sadece kürt mahalleleri kaçırdığı için kaçak oranı % 10 'u geçmez. mardin'de ise % 73 şimdi rakamlar:

malatya nüfus : 737.000
mardin nüfus: 737.000
yani iki ilde nufüs kafa kafaya. coğrafi şartlar bakımından malatya'nın normalde daha çok elektriğe ihtiyacı olur. ama durum böyle değil. yine malatya daha fakir bir şehirdir. ama yine durum bu değil. işte rakamlara devam edelim.

malatya hane başına tüketilen elektrik : 6.144 kw
mardin hane başına tüketilen elektrik : 42.610 kw

şimdi hala savunan varsa gelsin, ödül olarak ağzına kürekle vuracağım.
parasının bizden çıktığı elektriktir.
tellere kanca atarak elde edilir. maliyeti sıfırdır.
kürt okumaya bile gitse gittiği yerde kaçak elektrik kullanır. yani okumuşu da bunu yapar. 70 milyonun hakkını hunharca yer. senelerce okudum yüzlerce üniversite arkadaşım oldu, sadece kürt olanların kaçak kullandığını gördüm. başka hiçkimsenin değil. ermeni bile kaçak kullanmadı.
(bkz: kaçak ve kayıp bedeli/(#14023017))

akpkk'nın gene bize kilitlediği elektrik. millet dava açınca faturada göstermeyi kesip, tüketici derneklerinin yetkilerini iptal ettiler.

hadi inkâr edin;

kürtler ve akpkk arasındaki elektriği...
doğuda popüler olduğu yönünde popüler olduğu yönünde şehir efsaneleri dolaşan elektriktir. her nedense kaçak elektrik bizim doğulu evimize hiç bulaşmamış .hatta geçen izne memlekete gittiğimde apartmana elektrik faturaları gelmişti 17 dairelik bir apartman ben de hayrına evlerine bırakayım dedim evlerine faturaları götürdüğüm teyzeler oku ne kadar gelmiş dediler neyse okudum hepsinde de faturalar bayağı kabarıktı. kaçak kullanıyormuş gibi durmuyordu.
harbiden bu kaçak kullanan doğulular kimmiş merak ettim.
devletin resmi rakamları ile açıklanan en ufak detayına kadar ortada olan kaçak kullanımdır. merak eden araştırsın. şırnakta bu oran % 72 dir mesela. fatura ödeyen % 28 in ise büyük kısmı kamu kuruluşlarıdır.
öğrenci kaçak kullanır diyenlere ise: altını çizerek söylüyorum. yıllarca öğrencilik yaptım. yüzlerce öğrenci arkadaşım oldu. kürtler hariç kaçak kullanan öğrenci duymadım, görmedim. ama kaçak elektrik kullanın diye fetva veren kürt imamlar biliyoruz.
sonuç: ipe sapa gelmez savunma yapmasın kimse. kaçak elektrik kullanmak, benim gibi dürüst vatandaşın cebinden hırsızlık yapmaktır. milyonlarca kişinin hakkını yemektir. her gün binlerce gıyabında küfür yemektir. orospu çocukluğudur. vatan , millet düşmanlığıdır.
bir kürt icadı.
kürtlerin yarısının hunharca kullandığı bir ihtiyaçtır ve hükümetin beceriksizliği sonucunda faturalarımıza kaçak kullanım vergisi olarak yansır.
doğulu vatanşlar için büyük anlamı olan söz öbeği.
kürtlerin pisliğini bize temizleten saçma ötesi bir vergi ile kullanmadığımız halde para ödememizi zorunlu kılan kürt icadı. *
güncel Önemli Başlıklar