bugün

sizi kekleyecek olan kızdır dikkat edin. evlilik odaklı çıkar sizinle.
kalbinle değil cebinle ilgilenen kızdır, net.
Çalışma götü olmayan kızdır.
bıyıklıdır.
Önemli bir soru soran kızdır.
döşü kıllı erkek tercihidir.
bir türkiye gerçeğidir. yurt dışında yaşadığım süre boyunca bir ortamda böyle muhabbetler duymuyordum.
Belinde telefon kılıfı vardır.
(bkz: motör)
varis çorabı kullanıyordur.
sağa ne yanıtını alabilir.
beyin yoksunu kız.

öncelikle madem paranın peşindesin, para için sevişeceğini karşı tarafta bilsin istiyorsun o zaman fahişelerle kıyaslanman gerekir. doğrudan fiyatı vermiyorsan da gereğinden pahalıya patlayacak demektir.

zaten ekonomiden hiç anlamadığı da bellidir. maaşlı çalışan sabit gelirlidir. paranın peşinde kopartabildiğimi kopartayım diye bakıyorsan maaşlı çalışanın değil kendi işini yapanın peşinden gitmelisin. o şekilde girdiğin yatak başına kazancın daha yüksek olur seni küçük...

bunun kızla erkekle de ilgisi yok, bu soruyu soran kesinlikle adını koymadan fahişelik yapmaya çalışıyordur.
mayış deyince aklıma gelen tek sahne, tek replik.

http://www.youtube.com/watch?v=QBAO8RTxxek
Dünya malı neye yarar alkışlarla yaşıyorum. diye cevap verilir.
"bir kayfe ısmarla da boğazımız kıtlasın mihh mihhhh" şeklinde teklifte bulunacak kızdır.
ismail yk'nın kuzeni olabilecek kalibrede bir kızdır.
rakamı beğenmezse elindeki tesbihi yüzünüze fırlatır.
bir kıza kaç yaşındasındır diye sormakla aynı mantık. sayı sorularını sormaktan vazgeçin.
Senin fiyatından çok denilmelidir
böyle soran kızlara sallayın sanki sizden maaş bordrosu isteyecek ya da şirketim var deyin iş yeri açma belgesi bilanço felanda soracak hali yok. kiralık lüks arabayla tavlarsınız gezdirirsiniz.

para felanda koparmaya çalışırsa aşkım 20 bin ödemem var dersiniz hatta para isteyin 100 tl elden sonra aaa bir 100 tl nin lafını mı ediyorsun felan baktın ailesel sorunlarım var senlik birşey yok deyip ayrılın.
Emekli mayışından bahsediyor olmalı sevgili ninemiz!
haddinden fazla şeyi merak eden kızdır.