bugün

karıları 14 15 yaşında evlenirler. araplar zaten azgındır hepsi tavşan gibi ürer. tek bildikleri şey pompa ve nargile ve bağıra bağıra gece 3 e 4 e kadar uyumayıp öküz gibi konuşmak. Devlet bunlara ziraat bankasından 1.400 tl yardım veriyormuş geçen bir suriyeli ile konuştum 1.400 tl para alıyormuş belki daha fazla alanlarda vardır. Karıları zaten pırt pırt doğurur 25 ve ya 28 yaşında kızın 3 tane çocuğu vardır. daha o yaşta.
Bunlara doğum kontrol yöntemlerini ogretin artık amk.
iki seçenek sunulmalı ya ülkelerine dönmeleri yahut gaz odasına atılmalı.
işte ümmet işte feraset.
Kimseyi ilgilendirmeyendir.

Bu dünya hepimizin dünyası.

Herkesin bir hayatı, umutları, hayalleri var. Hiçbir insan bir yerde doğmuş olmakla birşeyin tamamen sahibi olamaz.

Uzaktan gördüğü, hiç tanımadığı insanlara sırf ırklarından dolayı olumsuz yorum yapan kişi de en iyi tanımlamayla kötü kaplidir, hasettir.

Dünya bir gün daha güzel bir yer olacaksa biz kıtlık zihniyetinde kalmış, aç gözlü, bencil, kalın kafalı insanlar dünyadan göçüp gidip yerimize bu dünya hepimize yeter diyen insanlar geldikten sonra olacak.

Not: siyasette her kesime uzağım.
Şu görüntüden memnun olanları skiceksin skiceksin. Ben orada hamile masum kadın görüntüleri yerine 20 sene sonra benim çocuğumla Türk - Suriyeli kavgası yapacak insan görüyorum.. iş işten geçiyor lan. Yazık bu millete.
Biri de küfürler eşliğinde demiş ki ben 20 sene sonra Türk suriyeli kavgası yapacak insan görüyorum.

Evet skik kardeşim. senin gibi şu Türk, şu suriyeli muhabbeti yapan az gelişmiş andaval sürüsü ile yaşadığımız için bu gerçekten olası gibi görünüyor.

Ama şöyle önemli bir nokta var; burada problemin kaynağı suriyeli hamile kadın değil insanlıktan nasibini almamış sensin sevgili kalın kafalı, yobaz kardeşim.

Şu tanımadığı, hiçbir fikri olmadığı insanlarla ilgili sırf ırkı yüzünden cephe alan, mağaradan çıkma medeniyetsiz tavırları bırakıp gerçek insan tavırlarıyla hareket etmeye başlasan böyle olmayabilir bak.

Çünkü burada ev sahibi sensin, güçlü olan sensin ve hastaneye gelmiş tanımadığı bir insana ırkçılık yapan oç da sensin. Yani tekrar söyleyecek olursak problemin kaynağı tam olarak sensin, o değil.

Tüm ırkçılık yapanlara sesleniyorum. Dünyanın en büyük ve ciddi problemlerinden biri siz ırkçı oçlarısınız. Bu dünya herkesin, insanların ve diğer canlıların.

ırkçı yobazlardan nefret ediyorum.

imza: Türk
Kardeş asıl mesele ırk değil çocuklarina gelecek hazırlıyamacak insanların çocuk yapmasi arap türk kürt müslüman ateis farketmez yarın o çocukları 10 yaşında çalışmaya gönderecekler dilendirecekler bunu nasıl goremiyorsunuz hala aklım almıyor at gözlüğü değil bu başka bişey.
Önemli not:

olmamış şeyleri olmuş gibi farzederek paranoyak hislerle masum insanları zan altında bırakmak beyinsizlik değil de nedir. Olabilecek şeyler için makul önlemler alınabilir evet ama bu başlık altındaki gibi gaz odalarından bahseden, rızaları olmadan kovmaktan bahseden beyinsiz sürüsüne destek verenler nasıl bir hesabın altına girdiklerinin farkında değiller.

Onlar ve hepimiz insanız. insan hayatları üzerine bu kadar vicdansızca yorumlar kimse yapamaz. Onların ülkeye alınma kararı doğrudur yanlıştır bunun tartışılmasına zerre itirazım yok ama bunun hesabını mağdura kesmek insanlığa sığmaz.

Ve evet bu dünyada herkese yetecek kaynak var. Ama bu kaynak her seviyede gördüğümüz kıtlık psikolojisindeki, ruhu aç, aklını vicdanı ile senkronize edemeyen insanlar yüzünden yok sanılıyor.

Bugün 2 milyar civarı insanın yaşadığı Çin'in bir süper güç olmasının asıl sebebinin dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip olması gerçeği bile şu lafların boşuna olduğunun bir kanıtıdır. Zenginliği, fakirliği, gelişmişliği insan belirler.

Problem aç gözlü insanda. Problem bencil ve vicdanını kaybettiğinin farkında olmayan insanda.
Arap götü yalayıcıların hoşuna giden hadise. Bu düzen elbet değişecek. Bu ülkeye ihanet etmiş ne kadar kansız varsa hepsini yargılanırken izleyeceğiz.
Gözleri sırada bekleyen kadınlara gebelik testi yapabilecek kadar gelişmiş arkadaşlar bacılarına da bekaret testi yapsınlar arada bir.
ülkenin çamura saplandığının göstergesidir.
1919-1922 yılları arasında bizim ülkemizde de işgal vardı.
sade işgal değil iç savaş da vardı.
ve bu dönemde nüfusumuz hiç artmadı aksine düştü.
çünkü şerefi namusu olan insanlar karısının yanına yatağa girmek yerine namus bildikleri vatani savunmaya koştu.
geceleri karısına değil silahına sarıldı.
nüfusumuz düştü, baba olacak erkek sayısı azaldı.
türkler anne baba olmayı değil vatan sahibi olmayı seçti.
işte bu yüzden al bayrağımızın altında atalarımızla gurur duyarak yaşıyoruz bugünlerde.

peki ya bu ortadoğu fareleri?
onların dedeleri de vatan yerine karılarını seçmiş, ingiliz ve fransız bayrağı altında yatağa girmeye razı olmuşlardı.
onların torunlarının da bir farkı yok.

vatanları yok, bayrakları yok, onurları yok.
başkasının vatanında başkasının bayrağı altında karıları ile sevişiyor onursuz herifler.

ağır mı oldu yazı?

çok da sikimde...
akp oy fabrikası bence mantıklı, chp seçimi kazanmak istiyorsa bize rus ukraynalı kız ayarlasın tek başına iktidara gelir eyy bay kemal duy bizi.
işte bugün beş milyon yarın otuz beş milyon olacak bu hainler!
Sonrası yok hak istiyoruz yok toprak istiyoruz.
Birde bu namussuzlar yüzünden ekonomi bozuldu. Hala ümmet diyeceklerin aklına tüküreyim.
Vatanından kaçan hain, benim ancak düşmanım olur.
Hahahahaahah kimseyi ilgilendirmez mi? Herkesin umutları mı var? Siz alice harikalar diyarında mı yaşıyorsunuz amk. Kendi toplumunuzu adam ettiniz de milletin sefil yaşamına olumlama yapıyorsunuz.
20 sene sonrayı düşünüyorum ben, 1 tane cocuk yapıp hakkıyla yetistirelim diye ne fedakarlıklar yapıyoruz.yarış atı gibi sınavlara sokuyoruz yokki göcmen kontenjanından ülkemde bir işe girsin üniversiteye yerlessin. O avantajlar hep suriyelilere. Ilerde bu okumamıs kitle zamanında yapılan yardımları verilen hakları allah razı olsun diye anmayacak simdi bile nefret ediyorlar bizden. Avrupaya kaçamayan en beter tipleri gelip ülkemize cöreklendi ve durmadan ürüyorlar. Evet ilerde suri otopark mafyası, suri cek senet mafyası, terör örgütü, dilendiricilik cetesi vb olarak ülke icinde yapılanacaklar. Hadi biz geberip gideriz de cocuklar ve torunlar icin cok endiseleniyorum.
Bu sekilde ureme devam ederse, bu işte profesyonelleşip bölunebilirler.
Bir dönem turgut özal bulgaristanda zülüm gören bulgar türklerini türkiye' ye getirdiği için kızanlar (tabi sayıları 300.000 - 400.000 civarı).
5 milyon suriyeliyi ( daha fazlasıdır) böyle başımıza bela etti.
bakın arkadaşlar gerçekten bu durum büyük sıkıntı iktidar farkında değil...

bu suriyelileri biz misafir olarak ülkemize alıyoruz adamlar misafir olarak alındıkları ülkede ülke kuracaklar , ilerde büyük sıkıntı çıkaracak... önleminin alınması gerekiyor atatürk türkiyeyi boşuna laik yapmadı.
Umarım aşılar gerçekten kısırlık yapıyordur. Bunlar aşılanmaz üreyelim diye dünya Bunlara kalır.
Hepsinin hamile olduğu önyargınız dolayısıyla sizi kınıyorum.

Bir kısmı hamile olabilmek için orada.
Aileleriyle birlikte Topraklarına gönderilmeleri gerekir. Gelecek yıllarda büyük tehdit olacak bu vatansızlar.
ırkçılık yapmak istemiyorum, islam düşmanlığı da... ama siktirin gidin artık nereye gidiyorsanız. bunlar ne rezil görüntüler böyle, yeter artık!
kayseri suriyeye döndü zaten her taraftan suriyeli çıkıyor. artık halktan biri gibi oldular çoğu türkçeyi söktü.
güncel Önemli Başlıklar