bugün

kayseri'de ikamet eden kızların istisnasız çemen koktukları gerçeğidir. ekmeğini sür sür ye bu kızların yanaklarına.
çorum'da da leblebi kokuyorlardır. gitsin yıkansınlar derhal o kokuyla yaşanır mı.
şırdan, mumbar kokan adanalı kızlara tercih edilen gerçektir.
(bkz: yav he he)

duydugum en sacmA sıçmık.
sene 2009,seksle yoğrulduğum kısmetli günlerimin birinde bodrumda deniz kenarı malak gibi yatıyorum. tam o sırada birinin şezlongunu yanıma çektiğini fark ettim. yüz üstü yattığımdan mütevellit kafamı çeviremedim ama belki am'dır diye üşenmeyip,su samuru bünyemi kaldırma pahasına bu riski aldım. bir de ne göreyim,taş gibi bir hatunço. kumral teni,yer yer sarı saçları ayva gibi memişleri ve o eşsiz popişi beni derinden etkiledi. sonra hızlıca etrafıma baktığımda fark ettim ki,sabahın köründe plaj bomboş ve bu hatunço şezlongu hiç üşenmeyip,o minnak ellerini yora yora yanıma çekmiş. hemen götüm kalktı ve durumdan vazife çıkardım. gerçi yüzüstü yatmaktaydım ancak götümden etkilenmediği ne malumdu? kafamda türlü planlar yaparken hatunço o nefes kesici vücuduyla şezlonga uzanmıştı bile. güneş yağı sürme teklifiyle başlayan ve cumshot ile son bulan güzel geceleri hayal ederken o talhsiz anı yaşadım. evet, bu güzeller güzeli hatunçodan buram buram kuku kokusu gelmesi gerekirken, şahin altın kesim çemenli pastırma kokusu geliyordu. devasa bir kobraya dönüşen kankam hayrullah adeta bir solucana dönüşüvermişti. kayserili olduğunu tahmin etmem zor olmadı elbette. bu hayal kırıklığından sonra bir daha kayserili hatunçolarla ilgili rüya görmemeye karar verdim.

tanım: bir adet gerçektir.
Zaten bu parfüm boş şeyler için ne gerek var kokmayayim yahut güzel kokayim diye sıkmaya. Saçma sapan şeyler ya.
gayserilinin ağzı sarımsak soğan kokanı eftaldir.