Gece gece birden uyanan istek, dövemesemde bir dayak yesem rahat uyurum dedirtiyor insana.
fight clup olsada kavga etsek kavgadan sonra da döğüştük gardaş olduh desek demekle ayni istektir.
Hastalıklı bir ruh hali. Uymayın siz. Ben uymuyorum.
içinizde bir şeyler kıpraşır. Birinin diklenmesini beklersiniz, diklendiği anda cevabını alır. O ilk yumruk veya kafa, onu vurduğunuz anda ilikler bi sakinleşir bir de bayıldı ise karşıdaki, ayakları tutmuyorsa onu yere bırakmanın zevki bir başka.
Bu aralar kan tadı alıyorum ya birilerine fena gireceğim ya da onlar bana.
durup dururken bende öyle hissediyorum. birilerini dövme isteği geliyor.
kavga değil de dayak yiyesim geliyo arada.
Kavga isteği gelip de durup durmadık yerde millete sataşanlar genelde dayak yer.onun için bulaşmayın millete.
Şu ara bende oluşan istek ama relax olmam gerek.
Bu aralar acayip canım çekiyor. iyi bir dayak yesem kendime geleceğim aslında. Evet
vurdur geçer.

t: bir istek
trafikte hayli gelen istek.
Asla karşı koyamadığım istek. Fiziksel olarak karşılıklı kavga edemediğimde sosyal medyada önüme kim gelirse saldırıyorum.
kavga değil de benden yaşça büyük birini şu anda dövmek geliyor içimden.
karşı koymamanız gereken istektir
zira Bazen ihtiyacınız olan tek şey;
Yumrukların havada uçuştuğu, ızbandut gibi adamların olduğu bir sokak kavgası iken , bazen de Jackie Chan'in dövüş sahnelerini aratmayacak türden Tekniklerin olduğu film misali bir kavgadır.
işte Bu yüzden o çılgın isteğe kulak verin ve içinizdeki yırtıcıyı ortaya çıkarın.
Şuan beni bulan olaydır. sabahtan beri saçma salak başlıklar açıyorum yine olay çıkmıyor. sıkıcı.ewed
görsel
Şöyle kavga etsek ya.
boyum 1.10
kilom 25
gözlerimin rengini bilmiyorum.
ciguluyi dinlemeyi severim.
en sevdiğim yazar manapınarından hasibe'nin ahmet.
en sevdiğim futbolcu yeni mahalleden abidin'in mehmet.
samsun 216 ve parliament'i severim.
babamın bir atasözü vardır; sağlığınız için yeni rakı için.
kısa boylu ve mavi gözlü kızları severim.
tatilimi namazgah dağlarında geçiririm.
en sevdiğim araba murat 131.
tekno ve kemençeye bayılırım.
adım cafer, mekanım yenimahalle, lakabım 35'lik rakı.
en sevdiğim hocam ilkokuldaki kenan hocam.
en sevdiğim komedyen yenimahalleden maykıl.
dayak yemeyi severim, en uyuz olduğum şey tek sıgaramın istenmesi.
arnıld çenılda pis işler
benim adım cafer, alayınıza gider, korkun bendeeeen
(bkz: belasını aramak)
kavga etme isteği değil de. bazen edirneden girip herkesi tokatlayarak karstan çıkmak istiyorum.
Bir dayak yemeyle hemen sonlanır istek.
Ben siz kavga edin, ben izliyim istiyorum çocuklar.
Gaylik elameti.
sürekli içimde olan, durduramadığım istektir. kötü bir şey olduğunu bilirsiniz ama kendinize hakim olamazsınız. karşınızdakinden çok size zarar verir. kendinizi savunma amaçlı kavgaya giriniz. onun dışında gerçekten boş iştir. tecrübeli yazar konuşuyor.
normal degildir. durup dururken kavga etmek isteyen insanda siddet egilimi mevcuttur. meditasyon falan yapsindir.
bazen baya bağıra çağıra karşınızdaki insana patlama, ateş etme ve ya yumruk yemiş etkisi yaratan versiyonlarının da olduğu istek. genelde taraflar için yıkıcılığı büyük olur. öyle bir istek olur ki bazen adeta kusarsınız. içinizde saklayamazsınız.
çiftler arasında oluyorsa arkasından feci seks döneceği, bir acayip istek.