bugün

uludag sozluk idman yurdu'nun japonya'dan yeni transferi, defansin golcu oyuncusu, yerli lugano, be$inci nesil ho$gelmi$ yazar.

(bkz: yapma hayrettin)
merak kutusu(olumlu anlamda)araştıran,öğrenen kişi demektir.*
(bkz: aramaya inanmak)
sozluge uzak dogu esintileri getiren, yeni ve hos gelen yazar. biraz samimi olunca kendisinden samuray kilici ve geysa istemeyi dusunuyorum.
geyşasını ortaklaşa kullanamayacak kadar kıskanç, ev yapımı samurayı olan yazar.*
fahri japon yazar. anime ve manga arşivi varsa şayet seve seve sömürebilirim.*
sozluge getirdigi renklilik sebebiyle te$ekkur edilmesi gereken, acemi yazar.

(bkz: ogrenecek abisi)
buradan sözlükcü anikibunlarına aysatsu eder.*
sevgilisi yetişemediyse, 23 dakika önce intihar etmiş sözlük yazarı.
yazdığı entry den 21 dakika sonra aramayan sevgilisi yüzünden intihar edeceğini iddia eden yazardır. ancak yazdığı entry den 27 dakika sonra bir entry daha girmiştir ve dürüst olmadığı anlaşılmıştır. bunu okuyarak gaza gelip ölürse vicdan azabından bende intihar ederim.
az önce yaşıyor musun ? şeklinde reha muhtarımsı soru sorduğum kişi.

(bkz: hayat güzel)
pink floyd breathe falan dinleyesi.
ben baha men'den who let the dogs out öneriyorum.. hala depresif bir haldeyse, kendisi zaten sylon'dur..
benim geysa isini halletmeden bir yere gidemezsin diye haykirmak istedigim yazar. oncelikle hayat guzel, sonralikla benim sucum ne.

(#4146043)
silinmesi gereken feyk yazar beni bu bağımlılıktan kurtarın!!!
(bkz: yosun)
anan seni doğuracağına bir kürek bok sıçsaymış daha iyimiş diyeceğim yazar, aaa demişim...ne yapsa oyun sanıyorlar,biçare garibim!!!

kanlı nigar!
tanımam etmem! son okuduğu kitap alice harikalar diyarındaymış bunun, evde de sokakta da beslemiyormuş kimse bunu, edebi yazılarıma uzattığı diline ithafen edebi bir cevap yazmayı borç bilirim kendisine,sakın ağzımı da üslubumu da bozmuyorum;

O boka bok demeyin,
bok duyar al eyler.
Boka bir zerren değse,
Boku mundar eyler.
şuna bir -geçirmişler olsun- -inşallah bi daha ki sefere komşun kapıyı açmaz da geberirsin bu ilgi çekme ayaklarına- deyin de sussun, sana köpek demedim sadece attığım kemikleri yedin diyeceğim kız kurusu,gaz bile yapıyor geyşa isterseniz bundan alasını bulamazsınız,hindu inekleriyle aynı yalaktan su içmişliği vardır.evlenemedikçe eğleniyorum ben bununla!!!

bırak da ağzımızın tadıyla yazalım,kuyruk acını sözlükte dindirmeye çalışma bakayım sen!hadi kendi evinin kapısında oyna!
ahahaha noLuyo Lan?

hatun kavgası mı, yoksa eski sevgili kavgası mı?

az sonraaaa...

bu arada, ütüyü fişte unutan görümce allah belanı versin. baksana kızım ütüye. hayret bi$iiii.
aferin çok iyi düşünmüşsün sol frame'in kasığında patlayan japon gülü!
(bkz: koşun lan catfight var)
(bkz: sik kafalı japon askeri)
tavuk suyuna corba yapıyor sözlüğe bu gün. e iyi de yapıyor.
5. nesil yazar arkadaşımız.

hoşgelmiş.

şiir konusunda hareketlenmeye yol açacak gibi görünüyor. destekliyoruz.
güncel Önemli Başlıklar