bugün

Amı olanın beyni olmadığı içindir. Madem kasa tav oluyon git gorile ağda yap düzdür kendini.
Herkes için dış güzellik önemlidir.
Nasıl kadında squadlı kalça ince bele bakılıyorsa da erkekde de ksa bakılır. Kaldı ki erkek/dişi ayrımında erkek kaslı olmalıdır. Bilinç altı kası güç sembolü olarak görür ve beğenir ki haklıdır. Ha bazen bilinçaltı göbeği para sembolü görür para da güç demektir çoğu kişi için ve kadın göbeğe gider. Ama özellikle sex için hem görsellik hem de uzun soluklu kondisyon için kaslı erkek tercihi bir kadın için çok normaldir.
ince sıska bir erkek zaten tamamiyle tercih dışıdır, ulan 2 sn kucağında tutamaz, pozisyon denemek istese bayan düşer vs.
Sen beyin kaslarini gelistirmedikten sonra her tarafin kas olsa nolur.
Doğru bir tespittir. Kassız olanları tavlasa da harcanıyor.
doğru bir tespittir.

sizin gibi tipsiz ve sinek kollu erkekleri napalım lan? Ahahhaha. kaslı erkek her zaman 5-0 öndedir sineklere göre.
Kolaylık sağlar mı bilmem ama büyük bir artı olduğu kesin.biz nasıl kadının kalçalısı memelisi makbuldur diyorsak onlar da kaslı sevmekte haklılar estetik çünkü.
Doğru tespittir. Beyin kasları kuvvetli olan, aktif olan erkekler önceliklidir.
Kaslı kıro biri değilse, tabi ki birilerini tavlayabilir. Bende kas yapıcam belki erkek tavlarım. *
beyni yerine kaslarına aşık olma durumudur.
fazla sürmez nedemiş aşık veysel güzelliğin beş para etmez bendeki bu aşk olmazsa.

nedemiş atalarımız. " bir kezzaba bakar güzellik"

o yüzden kafalara bakın kafalara.
vücut söner gider.
Kaslı erkeklerden hoşlanmadığımdan dolayı bende işlemeyen durumdur.
balık etli kız mı fit güzel popolu kızmı desen çoğunuz fit kızı tercih eder ama kızlar kaslıyı tercih edince pekte hoşunuza gitmiyor tabi ki. kız kaslı isteyince kötü kız erkeği sex malzemesi olarak görüyor erkeğin isteği zaten olması gereken çünkü kadınlar hep fit bakımlı olmalılar. yok canım öyle kaldırın o kıymetli kıçınızı da eritin o koca göbeklerinizi.
türkiye de kız tavlamak için kasa gerek yok. karaktersiz bir p*ç ol yeterli. efendi düzgün bir adamsan kızlara göre sıkıcısın.
yalnız kız değil erkekte tavlayabilirler.
nerede var hastalıklı gibi zayıf insanlar, ben hemen onlara düşerim. yanlış genelleme.
Cinsel seçilimle alakalı olduğunu düşündüğüm durum.
doğrusu; kızların kaslı erkekleri daha çok beğenmesi.

bir kız sizi beğenmediyse onu tavlayamazsınız.
kaslı olunca da " bu ne ya goril gibi " tepkisi verildiği için her zamanki gibi yanlış genellemedir. bizim kaderimizde bu var galiba zeki isen beğenmiyorlar çok zeki idare edilmez diyorlar zeki olmayınca mongol diyorlar.. boyun kısa ise kısa diyorlar uzun ise uzun bu uyumsuz diyorlar.. kilon olunca şişman zayıf olunca çiroz diyorlar.. normal olsan kaslı olsa kaslı olsan goril diyorlar.. beyefendi olsan sıkıcı diyorlar yırtık olunca erkek kevaşe diyorlar.. konuşsan geveze konuşmasan silik oluyorsun..

yok mu lan bunun bir ortası ??
bu dünya şekil şukul dünyası, ne bekliyodun ki bacanak.
Beyin gelişiminin gerilediği ülkemde, avunma hareketleri.
kas nedirki yaa beyin kasının olması önemli bencee.
doğru önerme. doğruluğunun ispatı benim hiç kız tavlayamamış olmamdır. kas mas yok anasını satayım. işkembeden oluşuyorum ben.
tüyler ürpertici bir gerçek.
başlık bile etkiledi amk.
kaslı erkekler eqlesin.*
boyları kısa olmalarından dolayıdır. e malum uzun boylu kız yok piyasada. olan uzun boylu erkeklere oluyor.
kız sürtükse olağandır efendim tabikiss.
türk kası değildir o kas olsa duramazsın.