bugün

kasiyer kızın, görülmesi bile para harcatan bir tipe sahip olduğunun göstergesidir. bir arkadaşım var her gün 30-50 liralık şeyler alıyor lcw'den sırf kasiyer kızı görmek için.
Gerizekalı eylemidir. Zira alışveriş yapmadan, yalnızca mağazada dolanarak da görülebilir.
aptal insandır. çok mu kasiyeri görmek istiyorsun, al bir ürün her gün onu değiştirmek için tekrar git. değişim sırasında telefon numarası da alındığı için her gün sevdiğiniz kız sizin numaranızı not alır ve bir kaç günün sonunda numaranızı ezbere bilir hale gelir.

bugün sevdiğiniz insanın sizin numaranızı ezbere bilmesi çok büyük bir lükstür yani.
kasiyer kız sizi görmüyorsa işte o sıkıntı, hemde büyük sıkıntı...
alışverişe harcayacağı parayı kızı etkilemek için harcasa daha fazla yol katedebilecek erkek eylemi.
sırf onu görmek için kalkıp tuzla'dan bağcılar'a gitmeme sebep olan eylem.
Agzin laf yapsin biraz gormekle olmaz. Her gittiginde biraz muhabbet et. Bakarsin olur is.
Eğer kartı verirken düşürürsen kasiyer kız eğilir almak için meme çatalınıda görürsün.
amerikan express platinum falan uzatın... bakalım sizi şöyle bir süzecek mi? paraya önem veriyor mu?

(amexim yok)
inşallah kızın adı Büşra-kübra-nazlı üçlüsünden biri değildir Piraziz kardeş.*
Zamanında cevikbirde bim vardı .kısa saçlı bir kasiyer vardı .hoşlanıyordum.ama konuşamadım.sonra evinin yakınındaki bime gitmişti.
Bizim burada var bitane haftada 1 falan gidiyorum yolum düşünce . Kasiyer değil kuruyemiş reyonunda duruyo. Orjinal sarışın mavi gözlü beyaz tenli ve hepsinden önemlisi de yuvarlak gotlu . Napsam AMK poposuna şaplak mi atsam cohoş bişey .
şuan indirimdeki meşrubat doldu ev kızı görecem diye nerdeyse dükkanı alacam. tam sohbeti kuracaktım kasada denk gelmiyor.
2 kez denk geldim bana iltifat etti.
kasiyer büşra'yı görmeyi beklerken, kasiyer hatice ile karşılaşmaya sebep olan eylem.
Büşra nerede diye sorsaydın

Senin haberin giderdi hemen.
Kuşkusuz 4-5 sene kadar önce aile ile pikniğe gittim. Halam beni boğmaya çalıştı. Markete kaçtım. O markette bir kız vardı, kıyasa nakilden daha fazla inanıyor ve güzeldi. Bir paket sigara aldım. Bir daha gittiğimde yoktu.

Başka bir gün gittiğimde başka bir kız vardı, o kızın geçici olarak orada olduğunu söyledi. Ben de bu yeni kıza yürüdüm.
Bizim oradaki markette kaşıntısı olan 2 kız var. ikisi de her seferinde karşıma dikiliyorlar ve kendimi yılışık yılışık muhabbet ederken buluyorum. Bu konularda asla yanılmam ikisi de bariz kaşımamı istiyorlar. Artık birbirlerine mi hırslanıyorlar bilmiyorum ama o işleri bıraktığım için olabildiğince uğramıyorum o markete.
bi çarpıntı yaşanmış belli ki bi tutulma olmuş. tatlı hoş olaylar bunlar.
Artık güzel kasiyeri olan market yok çoğu tipsiz.
aldığın ürünleri hep onun kasasından geçirmektir. arada bir yapılan şakalar gülüşmeler falan.
abazanlığın zirve noktasıdır kimse kusura bakmasın.
ufak bir sapıklıktır.
Abazanlıkla ne alakası var lan, insanlar nasıl tanışacak. Bir merhaba desen skyolar diye çığırtkanlık yapmayın. Bu yüzden tanışamıyorlar insanlar. Sanki doğalarına aykırıymış gibi.

Sapıklık bambaşka bir boyut. Bakarsın, beğenirsin çok istersin tanışmayı teklif edersin ama olmaz der, hadi yoluna.
benim eski arkadaşımdır. kızı görmek diyalog kurmak için her gün gidip tshirt alıyordu. ve sonunda kızla evlendi.
Güzel bi duygu. Bu şekilde bi kere sevgili olmuştum. O ilk konusma heyecanı fln güzel oluyor.

Şimdi de var öyle biri. Markette on dakika gezip 1 liraya çikolata alıyorum, kendisi için geldiğimi anlıyo tâbi. Çıkışta bisiklete binerken, gelişimde inerken el sallaşıyoruz. Ama manitamı aldatmak istemediğim için de konuşmak istemiyorum. O yüzden 2 aydır gidemiyodum oraya. Geçen gün önünden geçtim ama yoktu. Olsaydı girecektim. Napiyim flörtleşmeyi seviyorum. Yine el sallaşacaktık ama olmadı.