bugün

kendim gibi birine diye cevaplayacağım soru. gerçi bunun için karşı cins olmama gerek yok ben zaten kendime aşık bir insanım.
çoğu insanın "kendim gibi" diye cevaplayacağı soru.

ben benim kadar sabırsız birine aşık olmak istemezdim ama her halikarda aşık olacağımız kişiyi seçemiyoruz zaten.
karşı cins olsaydım kendime asla aşık olmazdım. memnuniyetsiz herşeyi eleştiren birine aşık olmak akıl işi değil. evleneceğim insana selam gönderiyorum burdan yandın sen.
188 boyunda 75 kilo sarısın yeşil gözlü biriyle evlenirdim ben.
Kendim gibi birine.
Erkek olsam boş trip atmayan, anlayışlı ve olgun birine aşık olurdum. Günümüzde bu tür kızlara rastlamak biraz zor ama bulduysam asla peşini bırakmazdım.
Saara aalto ve selena gomez tadında birine muhtemelen.
Güzel ve güler yüzlü, iri göğüslü, çıkık ve yuvarlak kalçalı, sütun bacaklı, ince belli, eğlenmeyi bilen, yarı saf yarı akıllı bir hatuna.
Kendim gibi birine dememe gerek yok, belirttim zaten.
Kendime tabiki megaloman lık ile alakası yok, bir kere aldatmaz hep destekçin olur birde çok sever daha ne istiyorsun ?
hemcinsim birine.

çünkü meme sevdamız doğuştan..
kültürlü, makyajı az birine, kısacası biblo ve aptal olmayacak.
insanları gavatlığa teşvik eden bir soru olmakta.
potansiyel bir güzelliğe sahip olupta bu göstermek için uğraşmayan komik ve belirli seviyede kültürlü biri olurdu muhtemelen.
Zeki çevik ve ahlaklı.
tipe bakmaksızın kötü niyetli olmayan herhangi bir erkeğe aşık olabilirdim.
kıymet bilen, umursayan, güzel seven.
Kendim gibi garip tuhaf birini sever aseksüel felan okurdum herhalde gün ışığı görmeyen gözden uzak köşelerde sürünüyorum
Hemen karşımızda duran mezarlığın bekçisine.
bizim arif abi var berber, onun gibi dayasın yeter.