bugün

karısını 12-13 yaşındaki yeni ergenlere otuzbir malzemesi yapan, kadın-erkek ilişkilerinin sırrına erememiş kafasız adamın tekidir.

edit: eşi mini etekli olanlar rahatsız. uhşş aklıma geldikçe fena oluyorum...
adam modern olma çabasındadır ama atı alan üsküdarı geçer haberin olsun.
kafasızlk konusunda karısının mini giymesinde bir beis gören godoş kadar mükemmel olamamış kişidir.
(#10098460) başlık icin...
karısını çıplak gezdirmeyen adam ,karısına paçalı don giydiremeyen adam ve karısının bikini giymesine izin vermeyen kadın ile bir akrabalığı olduğunu düşündüğüm adamdır. Yetti zaten bu adamlardan.
kendi karısının pezevenkliğini üstlenmiş, paranın dışarı çıkmasını istemeyen godoştur. ben de herhangi bir beis göremedim bu durumda.

ama dikkat ediniz lütfen (bkz: beis)ve (bkz: godoş)

(bkz: gül gül öldük)
adam giymesine birsey demezken godos oluyorda, bakan kisi sütten ak kasik mi? insan herkesi kendinden bilirmis be sözlük.
aklıma iranı getiren önerme.

iranda kocasını aldatan kadınların şöyle bir taktiği varmış.

evin erkeği karısının kadın misafiri olunca evde duramıyor iranda..kadının aşığı çarşafa bürünüp kadının evine gidiyor.doğal olarak koca evden çıkıyor..gerisi malum..

kıyafette değil mesele beyninde..olan için konuştum..beyni olmayan üzerine alınmasın.
karısının türban takmasında bir beis görmeyen godoşla kankadırlar.
uzun giydirse bizi üzecek insandır.
(bkz: buraya bakarlar)
http://inciswf.com/1290959214.swf
bacaklar ve popo, pürüzsüz ve sütun gibiyse, halka hizmet düsturunca değerlendirilmesi gerekip, sevilmesi gereken adamdır. daha kısa giydirmesi sevabına sevap katacaktır.
Yazlık yerde 50 dereceğe sıcak tatil beldesine karısını getirip o sıcakta kadıncağızı lahana gibi sarmalayan ve etrafa namusuma laf söyletmem izlenimi vermeye Çalışan şakirtten daha tuhaf karşılanmamalıdır.
bir de ibadet edicem diye karısına şeyh siki yalatan godoşlar var amk! pardon la, şeyh siki değil o, nur çeşmesi.
her mini etek giyen kocasınımı aldatıyorda, her çarşaf giyen kocasına mı sadık. 3. sayfa haberlerinden istatistik yapsak türbanlısı ve çarşaflısı fark atıyor zina konusunda. iş örtüde bitmiyor..
Kendiyle bir de utanmadan gurur duyan tiptir.
güncel Önemli Başlıklar