bugün

çünkü o da bir kadındır. hipergami her zaman işler.

ayrıca (bkz: mgtow)
insanı hayattan soğutuyorsunuz ya. Neyse umarım karşımıza zaaflarımızı kullanmayacak kadar iyi ve seven birileri çıkar. Sadece eş değil arkadaşlar da önemli.
Bu devirde evlenin ezikleri görünce mustehak diyorum.

Ev içine girince değişen ahlak namus kavramini tam olarak bilmeyen hayat konusunda belirli bir tecrübesi olmayan kişiyle evlenmeniz beni şaşırtmıyor.
Kendinizle kalan ince detaylar olsun, herşeyinizi hop önüne dökmeyin. Bu eş, arkadaş, hatta anne baba için de geçerlidir. Insanlar yeri gelir kendi menfaati için onu kullanır, bunu belki farkında olmadan , kotu niyet gütmeden yapar. Kadin ve erkek farketmez yaralarınızı göstermeyin.
NormalDe Bir kadın kocasının zaaflarınDan haberdardır.
Tövbe estağfurullah hadis sandım bakayım dedim; aforizma çıktı.

Neyse, evli biri olarak konuya dahil olayım. Ergen, lütfen!
Zaaflar ile sırlar aynı şey değildir cemati müslimin, elbette her insanın kimseye söyleyemediği sırları olacaktır ancak zaaflar insanı ele verir, zaaflarını belli etmemeye çalışan insan da kasıntı biri haline dönecektir.
Aslında bu durum çocukluktan beri oluşur kişide. Şuna bak ne kadar kasıntı biri dediğimiz kişiler emin olun zaafları fazla olan kişilerdir.
iş evliliğe gelince de durum tamamıyla eşlerin birbirine olan saygısıyla halledilebilir. Erkek ya da kadın farketmez taraflar birbirlerinin zaaflarını öğrenirler, işte saygı burada devreye girer.

Durumum yoktu okuyamadım diyenler muhtemelen sadece burayı okuyacaktır. insanlara Saygı duyun ve saygı duyulacak biri olun.
Lafı bile var: derdini karına anlat hem derdinle hem karınla uğraş.

Ben değil atalarımız söylemiş.
Bi bitmediniz amk.
sizin gibi kekolarla kadınlar birlikte olmaz zaten.
emin olabilirsiniz ki felan diye bir kelime yoktur. *
Evet doğru kimseyle yalnız zaaf değil hiçbir şeyimizi paylaşmayalım. hatta kimseyle iletişim kurmayalım ot gibi yaşayalım amk
güncel Önemli Başlıklar