bugün

hepsi pekiyi olanlar için daha güzel bir gün olamaz.

ama bir kaç kırığı olanlar içinse tam bir işgence.anneden azar eve gelince işitilir,bir kaç terlik darbeside olabilir ama baba iştedir ve eve telefon açıp öğrenir kırıkları.hadi gelsin bakalım babanın işten dönüş saati.en uzun saatlerdir,gelsede azar mı dayak mı yiycem diye düşünmekten geçmeyen gündür.
Karnesi kiriklarla dolu eve gonderilen oğrenci=Giyotine acilarla gonderilen mahkum
bu gunlerde hep mutsuz olmusumdur.
zayıf geldiğinde üzerinde oynanması gereken bir kağıt parcası.
coğrafya ve resim gibi tırışka zayıflarla rahat geçirilen,her bir ana dersin zayıflamasıyla kabusa dönüşen gün..
kimileri icin kotu kimileri icin iyi ama tatile girilecegi icin herkesce olumlu karsilanacak gun.
renkli fotokopi ve dakstil gibi şeylere ihtiyaç duyulan gün. birde okula sivil kıyafetlerle gelmek gibi bir güzellik vardı.
ilkokul, ortaokul * * dönemlerinde öğrencilerin saatlerce bekletildiği; birisinin velisi gelince karnenin şak diye verildiği gün. herkes mutludur okul bittiği / tatile girdiği için. ama eve gidildiği an başlar sıkıntılı günler. okul yokken çoğu şey zevkli gelmez çünkü. ne diyorum lan ben, yaşasın tatil ! *
bisiklet mi dayak mı?
bisiklet mi dayak mı?
bisiklet mi dayak mı?

gecelerin sonu gelmez,
ahh gecelerin sonu gelmez.
(bkz: takdir)
(bkz: teşekkür)
(bkz: tasdikname)
(bkz: siktirname)
iyi bir karne alındığı zaman ellerde bayrak gibi sallanan, kötü alındığı zaman kıvrılıp çantanın en ücra köşesine saklanan değerlemdirme kağıdının alındığı gündür.
ilk dönemin ya da o öğretim yılının bitiş günüdür.
serbest kıyafetle okula gidinilebilen, heyecan dolu bir gündür.
Gömlek 15 Ytl Pantolon 20 Ytl Kravat 8 Ytl Ama Karne Gunu Babamdan Yiyeceğim Dayak Paha Biçilemez ...
bu yıl 25 ocak 2008 tarihine rastlayan gündür.
"iyi karneliler" için tatili başlatan, "kötü karneliler" için karne baskısı yüzünden başa olmadık işler açan ve yine haberlerde dinlediğimizde acaba biz hiç mi değişmeyeceğiz düşüncesi çağrıştıran durumlara gebe gün.
öğrencilerin yüzlerine bakıp karnelerini tahmin edeceğiniz gündür. çocukların yüzlerindeki ifadeler tamamen gerçektir. dersleri çok iyi olan öğrencinin yüzündeki mutluluğu hayatınızda birkaç defa göreceğiniz gerçek resimden birisidir. tabi zıttı içinde geçerlidir. dersleri çok zayıf olan öğrencinin yüzündeki zikin beni öleyim ifadeside tamamen gerçektir.
öğrencilerin çok sevdiği bir gündür çünkü tatil başlangıcıdır.
karne bahane tatil şahane.
şahsıma hiçbir zaman fırtınalı duygular hissettirmeyen günlerdir. çünkü karnede olan notlar yaklaşık 1 ay önceden belli olmakta ve öğrencide bu notları bilmektedir.
sınıfımdan herkesin mutlu ayrılmasına vesile olan gündür. *
tabii benim de.
Muhtemel yerli korku filmi ismi.
akdeniz karadenizzzz karneleri isteriz, vermezseniz küseriz, müdürün kızını isteriz.

sıraların üstüne çıkmış bir vaziyette olunması yeterlidir.
karna giren pis acının yaşandığı gündür.
çocukların en mutlu olduğu gündür. kuşlar, böcekler, karne kötüyse mor gözler...
O akşam evde, boks maçının yapılması muhtemel olan bir durumdur.
güncel Önemli Başlıklar