bugün

kişisel blogger hesabında kendisini şu şekilde tanıtan yazar.

Merhaba! Herkesin bir hayali vardır. Benim için de bu hayal, yazmaktı. Nereden nasıl başlayacağımı bilemediğim bir zamanda, güzel bir tesadüf sonucu Şalom ailesine katıldım. 2003 yılından itibaren Şalom Gazetesinde dış siyaset ağırlıklı olmak üzere birçok araştırma yazisi ve haber hazirladim. Ayrica gezi yazısı kaleme alip söyleşi gerçekleştirdim. Uzun yıllar Haftanın izi köşesini hazirladim ve Analiz sayfa editörlüğü yaptim. Son olarak köşe yazarı ve dış haberler editörü olarak görev aldım. Şalom’a bağlı Şalomist, Panorama, Şalom Dergi gibi dergiler dışında Goa yayınlarına bağlı Miomag e-dergisinde yazılarım yayımlanıyor. Şalom Gazetesinde 'Gündem' ile basladigim kose yazarligina 'Objektif' ile devam ediyorum. Özgün yazılarımı bu blogda bir araya getirdim. (2011 öncesi yazılarımda hala eksikler var)

şalom gazetesi ve t24' de yazmaktadır.
siyonisttir.
Her fırsatta Müslümanlara nefret kusan sabetayist nevşini osurtmuş yahudi

görsel
ıslak saçlı nevşinden sonra imamoğluna da ayar vermiş yahudi kadın

görsel
kendini türk kabul etmediği için dışlanmış hissetmiş, ah yazık sana.
Dünya tatlısı bir insan şalom gazatesi yazarı, Türkiye israil ilişkilerini çok iyi analiz edebiliyor, bunu en iyi şekilde, iki taraf içinde objektif olarak yapmakta, başarılı bir gazeteci birde sefarad yahudisi herhalde.

görsel
görsel
görsel
Karel bir numara en büyük...