bugün

dizide eda adlı karaktere yavşayan karaktersiz karakterdir. kendisinin gerçek adı emre olup, angutluğu yüzünden emrah olarak bilinmektedir.

oldukça iğreti durmakta olan oyuncu zaten metin'e rakip olmakla yeterince antipati toplamıştır.

ancak son bölümde taktire şayan bir espriye imza atmıştır.

--spoiler--
dahi anlamındaki -da ayrılmıyor mu? buna dahilik denmez de ne denir?
--spoiler--
oğlum manyak lan bu adam. çok güldürüyor beni ya.

--spoiler--

benle gonuşurken bıyık boşluğuma baksana ya.

--spoiler--
Ahmet kuralın aynısı ya la.
garip şekilde ahmet kurala çok benzeyen ama severek izlediğimiz dizi karakteri. o nasıl evlenme teklifiydi öyle arkadaş.
adamimdir. dizideki güzide karakterlerden biridir dicemde hep güzide arkadaş.
sivasli yiğido.
(bkz: kardeş payı kaş)
Yeni sezonda insallah olur dediğimiz karakter özellikle metinle kapışma sahneleri yarmistir.
komik ötesi kardeş payı karakteri, çok sevimli lan.
Başlasa da izlesek karakteridir, türk dizi tarihinin unutulmaz karakterlerinden biri olacaktır.

http://www.youtube.com/watch?v=rajuzkujRaA
diziyi götüren karakterlerden biridir. eda'ya yavşaması ne kadar sinir bozucu ise, kendisine yapılan köpek muamelesi de bir o kadar komikti la.

adam sivas'taki tek doktoru da istanbul'a getirdi ya la yanında.
Bence dizinin gereksiz karakteri. Olmasada olur.
Tam bi yavşaktı ama tatlıydı da.
"E da" dahi anlamında "da" ayrı yazılır. Eda dersaneye gitmeden okul kazandı. Bilen bilir (bkz: gülen surat)
Tekrardan izliyorum diziyi de bu adam acayip komik be abi. Yarılıyorum baya. Hilmi bir bu iki.
ahmet kural'ın çakması olarak diziye giren artist olarak diziden çıkan sevdiğim sanatçı.
"Ama haklıydı. Ben de onun kadar güzel olsam, ben de sevmezdim beni."
Dizide yavşak bir tip olsa da severim.
volkan şen ve deco karışımıdır. *
dizinin en sevdiğim karakteri. koca yürekli sivaslı be.
ulan ne karılar var beee.
vay arkadaş, dizinin senaristi olmasından hiiç bahsedilmeyen arkadaştır. abisi ile beraber 5 kişilik yazım ekibinin dahilindedir.
ismi Kemalettin değildir, emrahtır. Ayrıca eniştesi polistir.

ilgili video ektedir; https://youtu.be/tamsYbyOvlw