bugün

Şu zor günlerde işleri durma noktasına gelen taksici eşrafını unutmuyoruz.
Saat 20:00’de hep beraber cama çıkıp ahahahahahaha diye gülelim ve kendilerine moral verelim.
Oley
dünya durmuş, herkes kirasını nasıl ödeyeceğinin derdine düşmüş, taksicilerin yaptığına bak. bir siz yaşıyorsunuz zaten bu dünyada değil mi? iyice suyunu çıkardı bunlar da.

zorluğu herkes çekiyor, birileri kulaklarına fısıldamalı.
haydi tekrar taksicilerimiz için.
Ahahahahahaha
görsel
Zamanında carptiklari (parasını) turistlerden aldıkları paralar yeter onlara..
son 1 saat 20 dk.
Aynı yolu 3 farklı taksiyle bambaşka ve uzun yollardan gittiğimde ben de çok zorluk çektim.
"Beyefendi buradan dönmeniz gerekiyor!" ifadelerime "buyur gel sen sür biliyorsan" minvalinde cevaplar aldığımda da biraz zorlandım.

Bu süreçte en az hassasiyet göstereceğim meslek grubudur.
görsel
Sırf onlar değil herkes zorluk çekiyor.
Otobüsl seferleri durdu istanbul’dan pek çok yere araç yok.
o iyi niyetli, o kibar, o yolcularını düşünen, sağlık problemi olan yaşlı bir amca ya da teyzeyi taksisine kabul edip, 1 km lik bir yolda bile saygıyla ve hürmetle karşılayan güzide taksi söföfrlerimizin işlerinin kötü olması dolayısıyla büyük üzüntü duymaktayız.

her akşam saat 21.00'da sağlık çalışanlarımızı alkışladığımız gibi, 21.05te de taksi şöförlerimizi de alkışlamalı ve insanlığa olan büyük katkılarından dolayı minnettarlıklarımızı belirtmeliyiz.
Haydi bismillah, ben başlıyorum.
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Haklilar tabi gercek para alip sahtesiyle degistirerek insan tokatlayamadiklari icin cokta saapmamak lazim.
bu kardeşlerimizin sesine kulak verelim.
hepimiz durakları arayıp taksici kardeşlerimize evde kalmalarını söyleyelim. hahahaha diye gülerek kendilerine mörel verelim.