bugün

arkadaşlarımla bir cafede oturup doya doya dedikodu yapmak ve çay içmek.
Sanırım önce sahilde bir koşuya çıkıp deniz kokusunu içime çekerim.

Dönüşte kronotrop'ta kahve içerim, yanına da cevizli browni söylerim...
Sonra da kuaföre uğrayıp eve dönerim.

yapılan en basit şey bile ne değerliymiş.
insan illaki bir müsibette anlıyor nasihatlerce anlayamayacağını.
Annemi doya doya öpeceğim. Bugün ağzımda maske elimde eldivenle kapıdan eline poşet verirken çok zoruma gitti.
fuckbody imle buluşucam. bu karantina olayını fazla ciddiye aldı. ne beni alıyor ne kendi geliyor.
Şortumu bile giymeden. Üstümde ne varsa koşarak sahile gitmek.(Beş dakikalık yürüme mesafesi kadar yakın) ve saatlerce yüzmek.
kankamla buluşup yemek yemeye gideceğim. sonra seyhan nehrinde yürüyüş.ewed
Beşiktaşa inip iskelede bira içicem.
(bkz: ayak fantezisi)
Ya taksim e metal barlara sararım ya da evde ortamı kurar karantina afterı yaparım. Şart, kesinlikle şart...

Ha geçmez de bir kıyamet devrine girersek doğada çıplak bir şekilde yaşamıma zevkle devam ederim.
görsel
Metrobüse koşarak gidicem bende bir kere boş görmek istiyorum.
görsel
Pikniğe gidicem. öyle ahım şahım bir yer olmasına gerek yok binanın önüne kilim serer öyle bile yaparım pikniğimi maksat özgür hissetmek.
Dışarı çıktığımda hissettiğim o huzursuzluğu saatlerce dışarıda kalarak atmam lazım.
Anneme sarılacağım.
Malum sosyal mesafe, çok oldu sarılmayalı.
Aksaray havalimanı metro hattına binip vagon arasında yere bağdaş kurup oturmak.
Yaşarsam ilk denize gidip dalgaları izlemek istiyorum. Bakımlı olacağım. Giyeceklerimi bile seçtim. Sonra da tatlı yemek güzel olur ya da pikniğe mangala giderim.
Canım rektörüm bize sınav yapacakmış.
Yemin ederim dışarı çıkıp forrest gump gibi koşacağım. Run forrest run...
resmen o günleri hayal etmek şu an beni hayata bağlayan yegane şey. karantinanın ertesi günü sabahı fenerbahçede marinanın kenarında denizi izleyip havayı koklayarak güzel bi serpme kahvaltı yaparak güne başlamak istiyorum.
sinemaya gitmek. evet.
Anneme sarılıp doya doya öpmek.

3 haftadır yanına gitmiyordum. artık dayanamadım bugün yanına gittim. Ama aramızda kocaman bir mesafe vardı. Uzaktan öyle bakıştık. çOk zor. Rabbim sabır versin.
yere yatıp derin derin nefes alacağım.
Anneme, babama sarılmak... Görüyorsun ama dokunamıyorsun...
Tıraş olucam.
Maymuna döndük amina koyim ya.
https://youtu.be/EvYbsxVoqeA