bugün

Emin ol onlarda ay Madonna beni seviyormuş diye düşünüp düşünüp üzülüyorlardir diyecegim yazar duygusu.
Kekolarda default olarak olmayan, adamlarda karadeniz sevebility off amk.
bir karadenizli olarak derinden yaralandığım mevzu. elim ayağım titriyor ağlamaktan , çok bozuldum. te allahım ya.
Aynı durumu yaşıyorum. Öyle bir şantır ki oturdığum mahalle 7 8 sıra full Karadenizli kaynıyor. gece 1 de horon tepmek nedir lan!
Uf çünkü onlar seni çok seviyordu denilesi.
(bkz: kız ağlıyor suan)
(bkz: kürtlerdeki karadeniz düşmanlığı)
"ha karadenizliler'de sana ölüyordu zaten" deyip üzerine de okkalı bir siktir çekilmesi gereken söylem.
görsel
Asiri paragoz olmalari ve her seyde kendilerini sivriltme cabalari olmasa aslinda iyi insanlar.
çok ırkçı ve ayrımcı bir entry olacak ama gerçeklerin yüzü her zaman soğuk ve serttir:

her karadenizli bireyi bir tutmamakla birlikte bu adamların türkiye'ye verdiği zarar kürtlerin verdiğinden fazladır.

biri eline silah alıp dağa çıkarak zarar verdi, öbürü ihale, imar rantı, siyasi kayırmacılık vs ayağına. totaline baktığın zaman karadenizliler kürtlerden daha fazla zarar verdi.

ne kendim severim ne de sevene saygı duyarım.
karadenizlilerin de çok şeyindeydi. anladın sen onu.
Bir karadenizli olarak hâlâ olayın şokundayım: nasıl sevmezsiniz ya, nasıl yaşayacaz biz bu utançla kodumun kermitleri sizi.
ne bilek bu pkk işlerinin perde arkasında bunların olmadığını ?

millet bu pkk ile oyalanırken. ne imar yolsuzlukları, ne katakulliler oldu.

şunlar uyuyorken bizde fırıldakları döndürek demiş olamazlar mı ?

bence olabilir.
nato mermer nato kafa olduklarındandır.
sevilmeyecek hiç bir yurdum insanı yoktur.
gerçektende var olan sevilmeyecek insanlardır zira 4 yengem 1 eniştem karadenizli zamanında sevgilimi elimden alan kapalı bi karadenizli kızdı. ruslardan kalma bir huy heralde
Karadenizlilerin neden Türkiye nin genelini sevmediğine yönelik bi başlık açılsa daha iyi olabilirdi. Gezi, tur amaçlı olsun ne kadar giden çevrem varsa hiç biri memnun kaldım demedi.
tam olarak bir genelleme yapmak doğru olmaz ancak iki eski sevgilimin de Karadenizli olduğunu ve bana yaşattıklarını göz önünde bulundurursam çok da sevdiğim söylenemez. işin içinde karakter bozukluğu da var tabi ama huy da ağır basıyor. bakış açısı konusunda sığ olmaları olsun, karı kız düşkünlüğü olsun, yalan söyleme konusundaki üstün başarıları olsun, anlayışlarının kıtlığı olsun takdire şayan. böyle olmayanları tenzih ediyorum, sözüm bütün Karadenizliler için değil, böyle olanlar için. yoksa kimsenin kimseye yaşadığı bölge ve şartlar üzerinden hakaret edip yerden yere vurmaya hakkı yok. her koşul kendine hastır ve o davranış şeklini gerektirir. çok da kendini bozmamak lazım ama o önemli bak.
Kıskançsınız efenim, yoksa sıcakkanlı yapıcı, olumlu pozitif insanları neden sevmesin insan.
insanlık çekmedi şu şekil sınıflandırmadan çektiği kadar.
Samimiyiz özümüz sözümüz bir. Bizde size bayılıyorduk sanki.
elevit, tirovit ve palovit yaylarını görüp, çat'da cancık otelde geceledikten sonra neredeyse laz olmak için başvuruyordum.
Deniz görmüş yobazlar.
açıkçası seviyorum arkadaslarımın çoğu karadenizli hepsi gayet güzel insanlar.
aslında sadece kendini ayrılıkçı gören insanları sevmemekle eşdeğerdir.