bugün

tercihine saygı duyulası kadındır.

ayrıca kimin cehennemde cayır cayır yanacağına sen karar veremezsin. sen o konuda karar merci değilsin ki. cenab-ı hak karar verir kimin nereye gideceğine.

kimbilir belki o kadın senden daha hayırlıdır? bilemezsin. saçını açtı diye imansız olduğunu söylemen de çok utanç verici.
kara çarşaflı kadınla aynı anayasal haklara sahiptir.
kara çarşaf giyiyor diye şöyle değil böyle değil diyemezsin o çarşafın altından senin hayal edemeyeceğin şeylerde çıkıyor. Belki senin hayat tecrüben bunlara yetmeyebilir ama zamanla anlarsın.
ayrıca her kara çarsaf giyen kendi isteği ile değil baskı üzerine giyiyor. onları bi 2 gün yalnız bırak göreceksin tecrübe edineceksin...
yanlış anlama ki hepsi böyledir demiyorum ama bu devirde kara çarşafın amacı konusu değişti.
insan hep görmediğine meraklıdır...
(bkz: allah ım yaratıyorsun bari takip et)

kimin cennete kimin cehenneme gideceğini önceden tahmin eden ahtapot paul'ün akrabası tarafından kafa açan başlık.
bazı sapık orospu evlatlarının hakaretlerine maruz kalmış kadındır.

islami açıdan rahat olsun. müslümanlıkta ne baş örtüsü ne de o tiksinti verici çarşaf vardır...

(bkz: başörtüsü farzdır yalanı)
normal kadındır.

- bileklerimi kesip intihar edeceğim birazdan. bu başlığı gördüm ya artık ölsem de etki etmez.
acı çekiyorum kara çarşaflı olmadığım için şu an.

not: müslümanım diye geçiniyorsan dinini en ince ayrıntısına kadar bil arkadaşım. bil de ona göre aç başlığını, yaz yazını.
ayrıca son bir şey " bi bitmediniz. "
Allahın kullarına, allahtan önce hüküm koyma isteğinden vazgeçemeyeceksiniz.

--spoiler--
gözüken avret yerleri milimetre karesi yıl kadar cehennemde cayır cayır yanacak kadındır.
--spoiler--

Mantığına yumurta kırılasıdır.
kara carsaflilari kafasina takip icine dert etmis kadindir.
çarşaflı olsun yada olmasın bütün kadınlar anayasada eşit statüdedir unutulmamalıdır bu.
"öcü"ye benzemeyen kadındır. örtünmeninde bir adabı bir görselliği olsun. maksat saçı göstermemekse ya da bedeni saklamaksa kara fatma yerine ağustos böceğine benzemeyi tercih edin.
biz bu filmi daha önceden seyrettik şekerim.

Kirli gerçeklerinize karşın islamın gerçekleri...
buyur burdan yak:

(bkz: çarşafa bürünmeyen her kadın günahkardır/#13115657)
kendini "allah" sanan zerzevatların içine dert olmuş kadındır.

ha bir de yanacakmışız evet...
açık renklerden hoşlanan kadındır.
belki kırmızı çarşaf giyiyordur efendim.
kimseyi bağlamayan kadındır. örtünene de örtünmeyene de saygımız vardır. ancak başlığı açan zat'ın geçen ramazanda iftara yakın saatlerde bilumum yemek başlıklarını canlandıran biri olduğunu hatırlayınca şöyle bir durdum. bu adamın derdi ilgi çekmek, islam falan değil. geçen ramazanda ateist, bu sene dindar. seneye de budist falan olur herhalde...
altında ne var diye merak edilmeyen kadındır.
sözde, cehennemlik olacaksınız denilirse tabii ki de, kızılcaktır efendim bütün bunlar daytmadır özgürlük değildir.
kendini ninja yapmayan 21. yüzyıl kadınıdır.
öcü değildir kadındır.

çoştu bazı ibneler sözlük.
yaşamı dibine kadar tadan kadındır. inancını bir çarşaf altında, vücudunu ondan bundan saklayarak yaratıcısına adayan, beynini tüm dünyaya örten kadından bin kat daha iyidir, bin kat daha dürüst, daha bilinçli, daha eğitimli kadındır.
bu başlığı açanların nereden türediği belli oluyor.
önemli olan iyi insan olmaktır. çarşaf giyince cennet garanti olsaydı herkes giyerdi.
Kara çarşaflı olan, kara çarşaflı olmayan hepsi aynı hakka sahiptir. Ayrıca olsa ne olur olmasa ne olur. Kendi tercihleri herkesin kimsenin kimseyi eleştirmeye hakkı yoktur. insanların giyimleriyle yargılıyorsanız artık ne durumdasınız bakın derim.
kimisi türbanlı, kimisi başı açık kadınlardandır.
--spoiler--
saçlarının her bir teli yıl kadar, gözüken avret yerleri milimetre karesi yıl kadar cehennemde cayır cayır yanacak kadındır.
--spoiler--

Sen Allah mısın ki hüküm veriyorsun.

islam der ki bir kadın vücut hatları belli olmayacak şekilde el ve ayak bileklerine kadar kapanacaktır. Kara çarşaf giy demez. Bir insanın cehennemlik yada cennetlik olduğunu Yanlızca Allah (c.c) bilir.