bugün

Lüleburgaz ın bir köyünde yaşanan gerçek olayı anlatan kalitesi çok düşük film.
Gerçek olaylardan alınan bir filmdir. Cinli köy filmi. Köyde akşam saatlerinde garip olaylar oluyormuş o aralar. Lakin film tırt.
üniversite 1. sınıfta iken arkadaşımın öve öve bitiremediği korku(!) filmi. kanka dedi şöyle korktum, böyle korktum. bir ara açtım izledim. nabzım dahi hızlanmadı amk.
Dünyanın en aptal korku filmi.
Saydım bir kadın tam 12 kere kara dedeler dedi filmde.
Abi titriyorum ya. Ulan kuzen izlettirdin defoldun gittin. akşam oluyor napacam ben ughhhghh...
Gerçek olması imkansız. Görüntülerde görülen herkesten izin almaları gerekir.
Full yalan dolan Film.Yok Görüntüler Gerçekmiş Hebele Hübele.
fena dalaveredir. evet.
saçma sapan milleti korkutmak için yapılmış kurmaca bir olaydır. psikopat ruhlu soğuk bir çocuk bulmuşlar en sonunda tüfeği alıyor eline tüfek saçma atınca herkes ölüyor.
Diğer filmlerin aksine belgesel hava hakim oldugundan bu film çok farklı.

Ayrı bir ürkütücü.
Gece gece aklıma gelmiştir.
Son zamanlarda gerçek olduğu iddia edilerek yapılan ve izleyiciyi buna inandırarak çekilen filmlere bir örnektir.
Lan şimdi saçma desem o göt korkusuyla uyuyamam ben.
gerçek zannederek izlenilmesi gereken film.

gerçek olmadığını bilirseniz pek tadı çıkmaz ki olaylar tamamen düzmece, amaç filmin tutması.
Gerçek olduğu aklıma geldikçe korkudan uyuyamıyorum bak yine aklıma geldi her yer çatır çatır ötecek şimdi.
kırklareli'nin lüleburgaz ilçesinin davutlu köyünde geçen hikaye ben o olayları yaşasam hayata küserim gazetecideki sakinlik olaylarda bir karnaval olduğunun delili.
http://caps.ekime.net/gal.../3733/Kara-Dedeler-Olayi/
Sıradışı bir film izlediğime pişman olmadım karanlık bir ortamda alkollü olarak arkadaş gurubuyla izleyince tadını daha iyi alıyorsun sahneler gerçekçiydi saçma yerler çoğunlukla fakat izlenebilir buldum Türkiye şartlarında.
3 tane dede var bunlar banyoda birbirlerine kese atarlarken film kopuyor ondan sonrasini izleyemedim, cok korkunctu.
2-3 vurucu sahne dışında tırt olan film. izlemeyin, lüzum yok.
bir tek ben mi inandım lan dedirten film. he, hayatımda izlediğim ilk ve tek korku filmidir.
konusu kısaca şöyledir:
3 zenci dede birlikte duşa girerler. sonrası akar gider.
sırf sevgilimle gittiğim için korkmuş rolü yaptığım iğrenç film.
Hayatımda izlediğim en berbat filmdi ve ben sinemaya verdiğim o 13 liramı geri istiyom.
hani birbirine cin hikayeleri anlatarak korkutan ergenler vardır, hani öyle bir yaş vardır ya, işte o yaş grubuna anlatılan bir hikaye gibi, filmin başında görüntülerin 89 yılından olduğu söyleniyor mesela, külliyen yalan, isimler, gazete küpürleri tamamen uydurma, uydurma olması sorun değil ama bu görüntüler 89 yılında çekilmiş görüntüler diye yalan dolanla iş yapmaları iğrenç, tiksinç,