bugün

Gercekten ilginc bir konudur. Niye acaba.*
sokaklarda anadan doğma insanlar yürümeye başladığında, yerinde olacak olandır.

çıplaklık kıstasınız mini etek ise, beyninizin darlığını tebrik etmeden geçemeyeceğim.
hiç ilginç olmayan konudur. sen hiç peçeyle dolaşan bir maymun gördün mü? ya da sen daha önce hiç maymun gördün mü?
Ahir zamanın alametlerindendir.
dünyanın suyu çıkıyor yavaş yavaş demedi demeyin.
yüz milyonlarca kadının yaptığı sıradan bir şeydir. Ne çıplaklığı? Beyin kıvrımını döndürdüğüm.
bu havada normal olandır. bende evde çıplak geziyorum mesela.
Kapanma ve çıplaklık ikisi de birbirine tepki olarak varlar. En güzeli ortası.
adı üstünde, tercih etmek!
Cıplaklıktan sözedebilmek iÇin iÇÇamaşırsız ve kıyafetsiz dolaşmak gerekir ben sokaga cıkınca donsuz südyensiz birini görmediğim iÇin kimsenin cıplaklıgı tercih ettiğini sanmıyorum bu 50 derecelik izmir sıcagında carsafa dolananlarda burnuma saygı gostermelidir önce. Alıminyum folyoya sarılmış dana eti gibi lime lime pişiyorlar.
insan yapısı gereği mantıkçıdır özü de tabiatı da budur ve bu insana uyumludur. yaz sıcağında gidip türban takmak veya çarşaf giymek insanın tabiatına ve mantığına terstir. insan yanıyorsa bu "inanç" adı altında normalleşemez. bu resmen saçmalıktır. ayrıca arap giysilerine bakarsanız erkek- kadın her yerini zaten örter. kafalarını da örterler. bunun dinle değil oranın çevresiyle alakası vardır. ve orada bu mantıklı olsa da burada mantık değildir.

(bkz: islamın arap emeryalizmi olduğu gerçeği)