bugün

Temiz Anadolu insanı denilen insanların geldikleri son noktayı ortaya koyan kaynanadır.
Bu ülkede Ege insanı dışında kimseyi sevemiyorum artık. Sevmeyi de düşünmüyorum.
o damat ta 'erkeğim' diye dolanacak ortalıkta.
senin ben kalıbını zikim.
şu an ekranda sana bakıp tükürdüm. rezil herif.
Çarşafın kıyısına patates baskısı yapmasalar daha orjinal olurmuştu. Neyse inandık Hadi.

görsel
Bir insan neden bunu yapar mk! Hayvanlarda bile utanma var ama bunlarda yok!!
o bir kere japon bayrağı.
O kanlı çarşafı alana kadar kapıda da beklemiştir muhtemelen.
Püüüü!
Bu ve benzeri utanç verici adetleriniz, töreleriniz yerin dibine batsa ne güzel olur.
Millete ne oğlunun çükünden, gelinin zarından, kanından?!
Sene 2020, adamlar mars' a avm inşaatına başlayacak ve biz hala nerelerdeyiz?!

Damat müsveddesine soylenecek tek söz:
Sen evlenme ulan ayı!
Uzay çağında oğlum bakire sikti diye sevinen kaynanadır. Ne büyük başarı.
romanların böyle adetleri olduğunu bilmiyordum. ayıp la.
Tiksinen suratla izlenen kaynanadır. Çok çirkinsiniz ya pislik insanlar..
ben evlenirsem kayın validemin böyle bir şey yaptığını görsem anında boşanırdım, çok saygısızca bir hareket.
Namusunu iki paralık eden insan anlayışı.

insan Gurur duyduğu şeylerle de namussuzlaşabilir...
Midemizi bulandıran, bu ve bunun gibi zihniyetlerle aynı sıfatlardan birini “insan” taşımaktan utandığımız bir durumdur. Elhamdülillah reziliz...
Lan olum hiç mi saygınız yok birbirinize dedirten olay.
Saf temiz anadolu insanı diye yıllardır birilerini kandırdılar.
Alayı ahlâksız alayı çomar.
Oğlunun kadın s”kebilmesini kendine gurur kaynağı yapan canlıdır.

Her kadın doğurabilir ama her kadın anne olamaz
Olmasın da zaten.
"adet" denilen bir sosyal olgu var. siz, "lordlar kamarası"ndakiler bunları aşmış olabilirsiniz, fakat dünyanın bir yerlerinde, adetler yaşanır.
olağandır.
Bağnazlık yapan kişidir. Kafasında hala örümcekler vardır. Bu iki insanın arasındaki özel şeyi tüm dünyaya ilan etmek de ayrı bir şerefsizlik, onursuzluk, haysiyetsizliktr.

Bu başlığın altına yazan erkek yazarların da bazıları evleneceği kadında bekâret arar ama kendisi bakir değildir.

Bu kadından bir farkı yoktur Benim gözümde.
O birbirinin ihtiyacını gözeten, namuslu, çalışkan, feraset sahibi libidosuz anadolunun aslında içinde neler barındırdığının göstergesidir. Kabul edin veya etmeyin, birbirini her konuda istismar edebilen bu toplumun büyük bölümü ciddi şekilde yozlaşmış ve eğitimsizdir. Büyüğe saygı, erkeğe saygı adı altında nice ömürlerin feda edildiği, rezilliğin normal, normallerin rezil kabul edildiği, evrensel yasalara uymayan normların desteklendiği bu toplumda akıl sağlığından bahsedemeyiz.
Ayıp ve onur kırıcı bir davranıştır. Zaten bu zamanda böyle birşey istensede olamaz...