bugün

aileyle tatile gitmek eyleminden sonra ikinci sırada tadından yenmeyecek durumdur.hele planlanmadan gidildiyse daha eğlenceli olur kısa süre de kalınsa anılar birikir.**
gidilen tatilin unutulmazlar arasına girmesi muhtemeldir. kankalık pekişir, olaylar gelişir.
kankalığın sona ermesinin de mümkün olduğu durumdur.
(bkz: birini tanımak için ya alışverişe ya da uzun yola gideceksin)*
bir süre sonra yapacak bişey bulamayınca odada birbirinizin götünü açmaya kadar gidebilecek olay. tabi bu kadar da düşmemek en iyisidir. o değil de çok kıllıydı herifin kıçı bea.
tatile giderken iki kişiden birinin mutlaka ayık olması gerekir.aksi takdir de asagıdaki durumlar olusabilir.
(bkz: carpılabilinir)
(bkz: arabanın altında kalıp olmek)
(bkz: kötü emellere alet olmak)
(bkz: aç kalmak)
koca bir kışı sap sap geçirmiş iki arkadaşın geleneği bozmamaları durumudur. Kankaca yola çıkılır. Amaç her zamanki gibi karı kızdır. Ve ilk kızı bulan kankasını satacak olan kişidir. Kız bulunamadığı sürece kanka ile gidilecek tatiller hiç bitmeyecektir.
(bkz: kankacılık)
(bkz: manda ve himaye)*
vandal mimar ile birlikte yaptığımız şey. bütün kış plan yaptık; burdan motor kiralarız, falezlerden aşağı çivileme atlarız, lazanya yeriz, şirince'deki kilisede güzel manitalar dileriz falan. ama olmadı, hiçbirini yapamadık.

bir kere kanka ile tatil planlanarak yapılacak bir şey değil. bir de kanka karşı cins ise hakikaten kısmetinizi kapatabiliyor. sevgili sanıp yanaşan çiçekçilerden de kurtulamıyorsunuz. bi de bunun ayağına deniz kestanesi batmaz mı? sırtımda taşıdım otele kadar. neyse.

eğleneceğiz diye bindiğimiz su kaydırağında hiç beklemeden arkamdan gelmiş, çığlıkları kulağımda, suya düştüğümüzde ise tepemdeydi, lan dedim n'oluyoo yaaa! hehe kaptan naber kanka dedi. eğlence anlayışınız birbirine uymuyorsa bireysel takılın, ibişlik yapmayın.

annem aradı, oğlum bitmedi mi tatilin, ne o ses sevgilin mi var dedi, biliyorum saklama, getir, göreyim, evlenirsiniz belki falan. ovvv dedim yan bastık. anne dedim arkadaşım, kankam o. e tatile niye birlikte gidiyorsunuz dedi, demek sevgilisiniz. anne dediğiniz toplumun genelini yansıtır. bütün bu yazdıklarımdan çıkarılacak sonuç anlamayanlar için; kanka ile tatile gidilmez.
(bkz: kardeşle tatile gitmek)
(#470782)
kanka olarak isimlendirlen kişiyle daha önce aynı evi paylaşmadıysanız kankalık ilişkinizi sekteye uğratabilecek durumudur.

bir kaç gün içinde denizdir, güneştir, kızdır, yemektir, bulaşıktır, temizliktir derken kankanızla aranızda bir sinir harbi başlamasına neden olabilir. hele ki tatil süresi boyunca işleriniz ters gider, optimum tatil ortamı yapılamaz ve optimum eğlence seviyesine ulaşılamazsa kanka olarak gittiğiniz tatilden kanlı bıçaklı dönebilirsiniz...
eğer bu kanka erkeğin kız kankası ise tatil sonu kanka ayağı döt ayağı tezi bir kez daha doğrulanır.
en zevkli tatil zamanlarından birini yaşamaktır. dostum, kardeşim dediğiniz insanla bir tatili paylaşmak çok tatlı olur. ailenizle gideceğinize kankanızla gidin. *

edit: o zevke henüz ulaşamadım. inşallah o da olur.*
her an herşey olabilir. hele kankan kız ise felaketle sonuçlanabilir.
tatil dönüşünde 'OHA,ÇIKIYO MUSUNUZ? YOK ARTIK!' şeklinde tepkiler alınabilir.aslında çıkıp ayrılmışlardır bile...
daha iyisi kankalar ile tatile gitmek olan eylem.
şahanedir. güneş, deniz, kanka ve özgürlük. tadına doyulmamıştır, doyulmaz.