bugün

galatasaray'lı dostların yaptığıdır. yahu türk takımları yıllardır türk kaleci kullanır siz ne akla hizmet yabancı tutuyorsunuz. yapmayın. evet.
muslera'nin simdi alindigini zanneden kisi soylemi..

e tabi adamlarin derdi sadece ligde galatasaray'i yenmek olunca ilerisi icin yabanci siniri pek onemli olmuyor.. gelecekte hedef yok mk, yazik..
var olan durum. evet muslera şimdi alınmadı ama 6+0+4 kuralı da bu sene gelmedi. galatasaray'ın sağa sola başvurup umarsızca hakkını aramak yerine önünü görmesi gerekiyordu. muslera'nın hazır avrupa'da iyi piyasası varken güzel paraya satılabilirdi. tolga zengin'e de talip olunması halinde her türlü alınırdı. ki tolga kötü bir kaleci değil asla. hem bir yabancı kontenjanı boşaltılır, hem de tahmini 10-15 milyon kazanç sağlanırdı*.
basariyi siktir et kurallara uy, onune verilenle yetin laflarinin ornek oldugu, yol gosterildigi durum..

arkadas hangi ulkede var bu durum? kalkip aglaniyor avrupa da basari avrupa da basari diye.. suraya su anda turk olarak bolgesinin en iyi oynayan oyuncularini koyalim c.l.de ne kadar ileri gider tartisalim.. j.mourinho bile soylemistir "kimse kusura bakmasin r.madrid turk milli takimindan iyi" diye.. ihtiyacin olmadigi halde, o bolge de 6 oyuncun olmasina ragmen sirf rakibin almasin diye oyuncu alan takimlarin bulundugu bir ligden bahsediyoruz.. ve kalkip bu 6+0+4u savunuyoruz..

kimse kusura bakmasin ama bu sekilde avrupada "yarrak" ilerleriz.. biraz daha genis bakmayi ogrenmek gerek..
kalesini "yapma volkan" lakabındaki yetenek yoksunu kalecilerin koruduğu takımın taraftarına dert olur. Ağlamak ne lan? Hırsızlar. (bkz: fener ağlama) (bkz: yapma volkan)
o kaleci muslera ise helal olsundur. 2 yabancı kontenjanı bile haktır o pantere. volkan gibi dandik bi kalecin olacağına yabancı sınırın dolsun.
fener ağlama sözünü "ağlama cimbombom" sözünden çalanların, bu lafı sahiplenip ağlamak lafını kullananlara hırsız dedikleri önerme. al izle de öğren lan: http://www.youtube.com/watch?v=LGXTvQUEC2Q

siz kısa pantolonla "yeaa ben futboldan mı ekmek yiyorum? bana ne gassraydan?" deyip kümeye oynarken biz beste yapıyorduk anam.
güncel Önemli Başlıklar