bugün

Gerçekten amına koyayım.
berbat bir şey.. bir günde 1g internet yiyor. telefonla giremez olduk.
Sanırım reklamdan değil internet sağlayıcılardan para alıyorlar.
Entry girerken habire çıkıyor, çok sinir bozucu. Zaten hotspotla giriyoruz, emanet internetle.
internet paketimi bitirdi ya bari wifi açıkken koyun reklamı vicdansızlar, 1 gb internetim kalmış.
1 günde cepten 1 gb internetim bu yüzden gitmisse artık demir alma zamanı gelmistir sözlükten. Emegi geçenler o reklam parasını yiyemesin umarım.
internetin anasını sikti 3 günde 15 GB nin içinden geçti bu ne aq sikerim böyle işi şimdi gidip bir derdim var a yazacağım götüme giren 3 günde 70 TL oldu.
telefondan uludağ sözlüğü sildim. evde bilgisayardan giriyorum. 15gb internetim var son günlerde günde 1gb fazla internet gidiyor. araştırdım. arka plan şu tasarruf bu tasarruf yok hala devam... bir baktım ki bir günde 1.2 gb internetimi uludağ sözlük yemiş.
Haklı isyan.

Ulan film izlesen bu kadar gitmez.

Sözlük yönetimi. Aloooo. Kaldırın şu zımbırtıyı lan.
yönetim bi dalyaraklık yapmış tamam da siz de şu adblock denen zımbırtıyı kullanın be kardeşim. mobil opera tarayıcısında da reklam engelleyici var.
Reklamları engelledik tamam veri işi ne durumda daha anlayamadık 2 günde 15 GB internet mi gider aq.
Anlaşıldı eplikeyşın veri yemenin bokunu çıkarıyor.

Ulan telefondan da olsa browsırdan girin sözlüğe... tercihen de operadan. Hala tek video görmüş değilim.
Bende görünmüyor. Nedir olay?
Büyü tuttu, büyü tuttu adblock indirdim ve zerre reklam yok. Oh be bu kadar basit miydi bu işlem. Keşke daha önce indirseydim, neyse anasayfama düşen video yüzünden kaybettiğim 1 gb internetimi helal ediyorum sonuçta bunca yıllık geçmişimiz var.

Kamu spotu!

Adblock indir, pişman olma. Adblock indir internetin çöpe gitmesin.
Adblock iyiymiş...
Yarrak gibi yenilik. Kaldırın lan. Tam entry gircez alttan fırlıyo sanayi esnafı gibiz