bugün

Dün kan vermeye gittiğimde duyduğum cümle neymiş ,kalbin hızlı atıyormuş kan alamıyormuşuz.
Ritim bozuklugu.
(bkz: düşük tansiyon)
Adrenalin, bol kafein tüketimi, uykusuzluk, fazla nikotin vs.
Onu görmüşsün belli ki...
Ben de onu görünceli cümleler kurmak isterdim ama onu görsem de görmesem de hızlı atan bi kalbim var.
(bkz: taşikardi) aynısı bende de vardı. Doktora gittiö fakat eki çekmesini beklemeden çıktım hastaneden zira hastaneye gidince daha kötü oluyorum psikolojikmen benimki psikolojikti gerçekten takıldı mı daha kötü oluyor.belki bu durum bende öyle olabilir.ama siz en kısa zamanda açık klinik bulunca gidebilirsiniz.zira birsürü etkeni var.
Streste bunu tetikler.hipertansiyon belirtisidir diye bir şey yoktur kesin olarak söyleyemeyiz. Kişiden kişiye değişmektedir.
Kalbin atmasa ölürsün zaten.
Kalp hızlı atsada ölmezsin.

Kalp krizi denen şey damar tıkanıklığıdır.
Git doktora baktır. Kalp krizi olsa zaten tak der gidersin. Hızlı atmaya kalamadan.
Jack russel terierinin ölümcül hastalığıdır. Kalpleri normalin iki katı hızlı atar. Bu yüzden ömürleri çok kısadır.
Hipoglisemi(düşük kan şekeri) de olabilir.veyahut hipotansiyon(düşük tansiyon) bende bunlar vardı özellikle sabahları çok etkilerdi.eğer künt(batıcı) tarzda ağrın da varsa kesinlikle doktora görünülmelidir.
(bkz: taşikardi)
kalbin varlığını hatırlatmıştır.
Durdugun yerde oluyosa akcigerler su toplar.