bugün

ülker in yen icat ettiği bi alet.
ya böyle sinir bir reklam olamaz.
bir reklam ne kadar iğrenç olabilir sorusuna cevap bir reklamı olan ürün..

-alo aşkım kalbim benecol?
+iyi ki hatırlattın canım!!

-alo mehmet bey kalbim benecol?
+her gün iki kere!!

şimdi gerçek hayata uyarlayalım..

-baba kalbim benecol?
+lan anan yanında mı?
-evet baba!
+söle o anan olcak karıya beni deli etm..
-kapattım baba!!

-alo dayıcım kalbim benecol!
+ne buban kalp krizi mi geçiriyo gene?
-yok dayı bu..
+dur olum geliyoz biz!

abi dünyada yaşıyoruz, hem de türkiye köşesinde.. işimiz gücümüz bitti de bunlarla mı uğraşacaz!

(bkz: benecol unu da al git burdan)
(bkz: danacol)
(bkz: ne işe yarar anlamadım)
benecol grubunun yeni çıkış parçası.*
reklamın senaryosunu yazan adamı, yöneten yönetmeni ve bu reklamı en son izleyip onaylayan, aferin güzel olmuş diyen sorumlu kişiyi kınıyorum ve onlara laflar hazırladım.

bu kadar itici reklam pek az bulunur. zaten satılan malın ne olduğu belli değil. bu yüzden malla ilgili yorum yapmak pek mümkün değil. reklamdan anladığımız elemanın tüm sülalesinin bunu salak gibi düzenli kullandığı. hayır o olmasa da yaşayacakları aşikar. nedir bu kadar özen gösterme nedeni ben bilemedim.

ha şu basket takımı satan ülker değil miydi bu? doğru. mantık aramak abeste iştigal oluyor. neyse.
rıdvan dilmenın at yarışı reklamı facıasından sonra karizmayı çöl güneşinde kalmış buz parçası haline getirdiği reklam iğrençliği. (rıdvan abi yapma böyle bak bizim mahalle takımının antrenöre ihtiyacı var gel; mahalleli aramızpa para toplar yaparız bişeyler. dedirten reklamlar serisi)
her gün mutlaka gibi gizli anlamlar içerdiği düşünülen reklama sahip ürün.** *
-buyrun 155 polis imdat
-merhaba memur bey kalbim benecol
-du bakayım numarana.....sümbül sokak no 75 ti dimi dur geliyom ben
-yok hani ben şaka olsun diye şey ettiydim günde iki kere...
en kötu reklamlar dalinda oscara aday olan reklamdır. (bkz: reklamin iyisi kotusu olmaz)
-Kalbim Benecol
-Kalbim Benecol

şeklinde sürüp giden ve tek bir replikten oluşan enteresan reklam.
+ alo gul kalbim benecol
- nee allah belanı versin emre demek kalbin başkasında
+ hı?
- yazıklar olsun sana emre
+ aşkım ben şey hade hude
- defol git emre çat...
+ ... sizin yapacağınız reklama sokayım bencol
reklamın iyisi kötüsü olmaz felsefesiyle yazıldığı yönetildiği düşünülen, en zevzek reklam ödülüne layık ne idüğü belli olmayan ürün.
alıp deneyeni var mı bu reklamdan sonra orası da meçhul!
(bkz: yovita)
(bkz: taylan kümelili yovita reklamı)
(bkz: her gün mutlaka)
bana ksvköic(kolestrolü sevenler ve kolestrolden ölmeyi isteyenler cemiyeti)ni kurduran boktan bir ürün.
sağlık bakanlığı'nın kolesterol düşüren (bkz: statin) türevi ilaçları sınırlaması sonrası ortaya çıkan ve kolesterolü düşürdüğü söylenen ülker ürünü. nasıl, tam bir pazarlama harikası değil mi?
-alo aşkım,kalbim benecol?
-ya git bi..
reklami berbat, çıkarıldığı dönem de tesadüfen(!) sağlık bakanlığının kolestrol ilaçlarinin ödemesini kestiği döneme denk gelmiş -aslında getirilmiş- ülker ürünü.
her gün kalbim benecol yiyorum, üstüne 5 posta atıyorum... şeklinde erotik filmlere reklam vermesi muhtemel ülker ürünü... arkasında da ahmet çakar 5 işaret yapar, "beş, beş, beş" sesleri eşliğinde...
(bkz: arkadaşım eşek) *
tam erdener abi lik dialoglara gebe bir sözdür:

- alo aşkım, kalbim benecol ?
- sus, sesiz ol biraz.

- nefesini keserim senin.

- koşarak uzaklaş benden.
kalp krizi, riskini arttıran uzak durulması gereken, kötü ötesi reklama sahip ülker ürünü.
+sayın başbakan ım kalbim benecol?
-benecol ünü de al git
tadı oldukça kötü olan ürün.
güncel Önemli Başlıklar