bugün

resurection dinleyendir.
Sabah değil de spordan önce iyi.
Gereksiz boşluk dolduran insan söylemidir, sanırsın ki ekmek, su. Ulan bildiğin kahve işte.
caka satan starbucks tayfasını bir kenara koyarsak benim efenim..günde 7 bardak fix,çarpıntıdan gidecem birgün ya hayırlısı
ağzına kürekle vurulmalıdır.
eline donut verilmesi gereken insandır.
Benimdir.

görsel
Böyle bir gerçek var cidden ya da bünyeyi öyle alıştırdık bilemedim şimdi.
nescafe içmeden desem olur mu?
Bir fincan filtre kahvenin 40 yıl hatırı vardır diyen insandır.
görsel
Askerde çok komik oluyor bunlar. Elde pet bardak çay kafada kep içtima sırasında.
Keşke başlamasalar da biz de bu mıymıntı tiplerin zırıltısını işitmesek.. kal o yatakta sen.
Aralarına dahil olduğum insan.kimilerine göre batı özentisi, kimine göre elitlik.

Bana göre ise tamamen alışkanlık. Kahve ve sigara içmezsem afyonum patlamıyor.

(bkz: afyonu patlamak)
Artisttir.
görsel
içtiği de nescafe 3ü1 aradadır amk.
Sorsanız en büyük kahve tiryakisi bunlardır ama kaynamış suya 3'ü 1 arada boşaltıp güya iyi geldiğini, ayıldıklarını iddia ederler.

Önce içindekilere bak kahve var mı diye gerzek. içindeki katkı maddeleri ayıltıyorsa demek. Ama birkaç yıla götün göbeğin yağ bağlamasın dikkat et.
bendim. şekil şukul yok. yalnız yaşadığım günlerde de hep bunu yaptım.
fakat karaciğer değerlerimin yükselmesi ve potansiyel sağlık problemleri düşününce azaltmaya çalışıyorum bunu.

kafein bağımlılığı bağımlılıktır.
vücut buna alışır ve her yorgun hissettiğinde ister.
kahve pahalı veya entel tükel tipler içiyor diye illaki şekil için içilmez.
yüzlerce yıllık gelenektir kahve.
takıntılı insan tipi. evet.
Kendini beğenmişlik ya da entelektüellik çağrışımı yapmasın. Sonuçta kahve kafeinle dolu ve uyandırıcı, ayıltıcı bir etkisi var. Haliyle bunu istemek normal.
Günlük uyuma saatleri 8 saatten 4 saate düşünce olandır yoksa illa içerim diye bir kural yok yani.
kahve seviyordur.
Arkadaslar siz yüzde doksan beşi süt olan, çikolatalı şuruplu içeceklere kahve mi diyorsunuz?