bugün

hayvanat bahçesinden kaçmıştır. sabah sabah iş yerinde iş yerinde iştahımı kaçırdı camış. ayrıca açmaların içine nutella sürüp yiyor.
dötü büyütmüştür. maşallah yaldır yaldır..
Kızı geçtim insan değildir o. Bi daha bak.
yanına içecek falan alması gereken kızdır. boğulur falan başınıza kalır sonra allah ıslah etsin 9 açma nedir ya.
o ne mide yanmasıdır şimdi hele bir de vişne suyu ya da şeftali suyuyla yediyse off reflü of.
sonunda bir de bu aparatifti daha lunch yapacağım derse salto atarak sky diving yapılmalı hatta wingsle gitmeli.
Afedersiniz bunu sizi kırmadan, hayallerinizi suya düşürmeden nasıl söyleyebilirim bilmiyorum, lütfen bu konuda, bu acı gerçeği size söylediğim için beni affedin. Biliyorum zor bir durum ama gene de cesaretimi toplayıp söylüyorum. Rahat 40 dakika sıçıyordur.
Umuyoruz yiyip yiyip zayıf kalan tiplerdendir kendisi.
Abowwww gaçın maxima..
(bkz: onlar kız değil fil) *
Onun bakımı epey zor olur. Ayrıca böyle bir insan olduğuna inanmıyorum. O açmaları gözümün önünde hüpletmedikçe de inanmam. 3 simit 9 açma neredeyse bir ben daha eder.
görsel
Yemeyi seven kızdır. Evet.
şantiyeci değilse bende bir şey bilmiyorum...
Zayıf olurlar ve iyi yerler.
ayıdır.
karşısına geçip oturup sadece izlesen bile doyabilirsin. aslında ekonomik olarak faydalı. sabah kahvaltı parasından yırtıyorsun. öğlen de takıl izle öğle yemeği parası da cebinde kalsın.
Zor doymuştur bir iskender de siz ısnmarlayın.
midesinde leş yatıyordur evet.
2 haftada sanırım.
O kadar açmanın midesini yakacağı kızdır. Ayrıca vardır ki yiyordur, yarasın.
üstüne 2 soda ve bir bardak su da içerse "show" yapacak olan kızdır.
O kız değildir, kız olsa duramazsın.
Hatta insan olup olmadığı bile irdelenebilir.

Ya da bedenini bir boğa yılanıyla paylaşıyordur.
Bir kobra.
Bir çıngıraklı belki de.

Bu hatun ocağınıza incir ağacı diker anacım, demedi demeyin!
Yol yakınken...
Anladınız siz onu!
Ölümü erken olur.
kahvaltıdan sonra öyle böyle pırtlamaz.
güncel Önemli Başlıklar