bugün

(bkz: birlikte yaşamak zorunda mıyız)
bir insanın hayatında duyabileceği en saçma söz...
karşındaki ne derse tersini söylemek...
idoyloşik bilincinizi yiyim sizin ben.
tüm vatan evlatlarının sindirmesi gereken sözdür!

inanmayın "kardeşiz" diyen kahpelere!

kahrolsun halkların kardeşliği! yaşasın türk milleti!

görsel
yaşasın halkların sevişkenliği.
beyni tek bir milletin egemenliğinde kalmış ırkçıların sevdiği slogan, yine ve ısrarla haykırılmalı yaşasın halkların kardeşliği!
ben orospu çocuğum demenin altetnatif yollarına girebilecek bir söz. ayrıca bu insanlar öyle ... durlar ki islamda dahi olmayan bir şeyi savunup sonra da allah kur-an kelimelerini ağızlarından düşürmezler. beyin fakirleri...
kardeşlik gibi sevgiye dayalı bir ortamı reddedip, bu sözü savunmak rahatın batmasıdır, huzurun batmasıdır, gözyaşı dolu bir hayat istiyorum demektir.
görsel

görsel

bu fotoğraflarda kanayan yaralarınıza tuz olsun! aklınızı başınıza alın!

seni kardeşlikle uyutanlar, ellerinde silahlarla namusuna kan kusmaya devam etmektedir! "biz dövleti seviyik" söylemlerinin ardından, kürt terörü kan döktükçe halay çeken mahlükatlara inanma!

kahrolsun halkların kardeşliği!

yaşasın Turan soyu!
benim kardeşim türk, benim kardeşim çerkes, benim kardeşim laz, benim kardeşim rum ama benim kardeşim kürt değil. edit: bas eksiyi bas durma.
türkçüler tarafından atılan slogan.
Halkların kardeşliğini mi istiyorsunuz tüm siyasileri öldürün halklar kendi anlaşacaktır.
evet.halkların kardeşliği kardeşlerin kalleşliği olarak devam ettirilebilir.
yaşasın türk ırkı. kahrolsun soysuzların kardeşliği.
"asdasdashdfashgdas" diye karşılabilecek faşist sloganı.
"çünkü faşistlik insan olmamayı gerektirir" şeklinde sürdürülebilir düşünce.

(bkz: yaşasın halkların kardeşliği)
komik bir slogan.
kahrolsun koyun birliği.
hitler muhipleri cemiyeti'nde çerçeveletilip asılmış fazla zeka gerektirmeyen geyik sloganlardan biri.
yüksek sesle söylendiğinde dahada bir hoş olan slogan!

kahrolsun halkların kardeşliği yaşasın Türk budunu!
halkların kardeşliği gibi birleştirici bir lafa "kahrolsun" diyerek bölücülük yapmaktır.
ötekileştirici insan söylemi. vatanını, milletini sevenin ağzına yakışmaz.
yetmiş iki millete kurban ol âşık isen

Ta âşıklar safında tamam olasın sâdık

Bir kez gönül yıktın ise şol kıldığın namaz değil

Yetmiş iki millet dahi elin yüzün yumaz değil

Yetmiş iki millete bir göz ile bakmayan

Halka müderris ise hakikate âsidir.
orjinal söylem, halkın kardeşliği değil, halkların kardeşliğidir. yani ortada birden fazla, farklı farklı halklar var. "halkların kardeşliği", birleştirici değil ayrıştırıcı bir söylemdir. söyleyenin aklında "ben ondan farklıyım, o ya da ben birbirimizin ötekisiyiz, biz farklı dünyaların insanıyız. ama hadi yalandan kardeşmiş gibi davranalım" etkisi uyandırır. orta asya'da yani batı türkistan'da, "sen kazaksın, şu kırgız, o türkmen, öbürü özbek" diyerek tek milletten 4 farklı ülke yaratmıştır bu söylem. galiyev'in ve nicelerinin öldürülmesine, zeki velidi togan'ların hapislerde çürütülmesine neden olmuştur.

o yüzden kahrolsun halkların kardeşliği, yaşasın milletin beraberliği!
korkma söyleyeceğini söyle! madem "demohratih" haklar var sende bu "demohratih" haktan faydalan kardeşim!

Türk çocuklarını görüyoruz bazı ikili işlerde karşılıklı olaylarda. Kürt olan tüm ilkelliği ve aymazlığı ile "kürt olmah ayrıcalıh oğlim" derken türk çocuğu buna karşılık "benim kürtlerle sorunum yok pkk lılarla sorunum var" diyor!

korkmayın size "faşist" diyecek 3-5 orospu çocuğundan!

korkmayın size saldırma ihtimali olan dalyaraklardan!

onlar nasıl fütursuzca hareket ediyorsa sizde aynı şekilde hareket edip misliyle cevap verin her defasında! onlar nasıl örgütlüyse aşiretçilik-mahallecilik yapıyorsa sizde kurun kendi çevrenizi örgütlü hareket edin! yakalayın teker teker kırın kafalarını korkmayın kürt denen canlı nasıl 20 amca oğlu 15 teyze oğluyla toplaşıp götündeki bıçağa güvenerek hareket ediyorsa sizde öyle hareket edin! yıllardır pusularla 20 yaşındaki çocukları katledenlere aynı pusularla karşılık verip yarın kafalarını ve şahsınıza kimliğinize vatanınıza saldıran bu ilkel şerefsizlere cevabınızı verin! sahte kardeşlik narası atan piç kurularına da aynı şekilde...
içeriğinin cılkı çıkmış, telafuz edilirken kulak tırmalayan, müzikalitesi yerlerde br slogandır.
olmayan birşeyin kahrolmasını isteyen kişi söylemi.