Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

kahraman bakış açısı

  1. 2 1
    olayın kahramanının bakış açısıdır.

    örnek:

    '' farz edin ki ben, deli divane bir milyonerim. kafamı okşayacak, bana hoş görünecek en saçma fikir uğruna varımı yoğumu dökmekten çekinmem. anadolu' nun sessizlikte, ıssızlıkta, kimsesizlikte, cansızlıkta eşi olmayan bir yerini bulup orada bir dükkan açmak istiyorum. ıssızlıkların arasından bir ormandan geçer gibi geçerek en koyu hiçliğin ve en dipsiz yokluğun yuva kurduğu noktayı arıyorum. nihayet kop dağı' nın tepesinde, üzerinden insan değil, kuş bile geçmeyen, üzerinde ağaç değil, ot bile olmayan korkunç bir kayalık buluyorum. dükkanımı hemen oracıkta, masmavi gökle kapkara yer arasında kuruveriyorum. bu dükkanda ne satacağım biliyor musunuz? on milyonluk şehirlerde bile sayısı on kişiye varmayan en şık kadınlara mahsus ipek çoraplar! ''
    #7204235
kahraman bakış açısı ile alakalı başlıklar