bugün

edebiyatla ilgili ve belli ki bu konularda mürekkep yalamış yeni yazar. hoşgelmiştir.
hoşgelmiş. guzel yaziyor. bozulmamasi dilegiyle koştursun efendim.
sözlükte fazla görünmemesi sözlük için eksiklik kabul edilebilecek yazarlardan biridir. ilgi ve merakla takip ediyoruz.

(bkz: sahaf/#19244275)
sözlükte düzeyi bir nebze yükseltebilen ender yazarlardan.
bolca bilgi içerikli entry giren az sayıda yazardan biri.
kafka hayranıysa zaten on numara adamdır vesselam. başka bir şey demeye gerek yoktur. kendisine selamlar.
trollemeyen tek 10.nesil yazardır.
beyin kıvrımlarıdır. ben öyle anladım.
edebiyatın sadece edebiyat olmadığını, ona inanan insanların daha büyük ve değerli bir topluluğun üyesi olduğunu leylâ erbil iletisiyle göstermiş yazar. bir gün gerçekten leyla erbil vapurunda buluşabilmeyi diliyorum kendisiyle.
(bkz: mephala/#21072050)
Gece gece ufkumu açan insan. Haddime olmasa da kendisi tek bir entry ile bana zeki olduğu kadar bilgili olduğunu da hissettirmiş, hepsine ek olarak kafamı kurcalayan soruya cevap verme lütfunu göstermiştir.
(bkz: gecenin sorusu/#21071920)
Eğer ki, yokluk bizim algılayamadığımız ise, algılayamadığımız bir şeyin olmaması durumu da bizim algımız dahilinde olmalı ki yalnızca bu bile onu "var" yapar. Böyle bir bakış açısıyla şu kesindir, aslında neyin var olmadığı hakkında en ufak bir fikrimiz bile yok. Elbette ki bu durum, tanrı ya da anti-madde gibi izahı zor kavramlar için icat edilmiş bir açıklama değil. Bazı şeylerin yokluğu hususunda o kadar kesin konuşuyor ki insan, gerçekten olmadığına emin olmak üzerine biraz düşününce gülünç geliyor.
kafka labirenti'ne engin fikirlerinden dolayı teşekkür ediyorum.
beni "bir anı bile değilim eski olmaktan." dizesiyle tanıştıran yazar.

fırsat buldukça kafka'nın koridorlarında dolanıp labirentin keyfini sürüyor olmalı. çıkışı bulsa bile gitmeyebilir.*
beni kendine hayran bırakan yazar. hep yazsın hep okuyalım.
"düşme sözlüğün kalitesi, bi dur sözlüğün kalitesi, n'oluyor sana sözlüğün kalitesi" diye laf salatası yapanların görmediği gerçekten güzel yazan, yazdığını okutan yazarlardan biri. sözlüğe fazla olduğu açık olsa da bi yere gitmemesi temennim.
gece gece cemal süreya, turgut uyar basliklarini görmemize sebep yazar.
nadirlerden olduğu düşünülen yazar.
böyle devam etmesi dilekleri ile..
entryleri saygı kokan yazar. çünkü sadece kültürlü insanlar saygı gösterebilir.
kültür iyidir.
(#21288886) kültürlü diyordum, yazar beni doğruladı.
komşu çıktığımız yazar. birbirimize mesaj yazmayacağız artık balkondan seslenerek haberleşeceğiz.**
ayrıca; tüm entry'leri okunmaya değer yazardır kendisi.
diğer taraftan; ikinci yeni ruhu paylaşılabilecek yazar.
öte yandan; farkında olmadan omuz omuza direndiğimiz yazar.

not: bir de memleketlerimizin aynı olduğu yazarmış kendisi, hem de çok yakından aynı.
edebi kültürü iyi olan yazar. nereden düştü buralara bilmem.
allah kurtarsın.
her yazdığı sıkılmadan okunabilecek, kültürlü, sözlüğü amacına uygun bir şekilde kullanan kaliteli yazarlardandır. ayrıca bir kitap yazmasını istediğim yazardır zira kalemi buralarda harcanmaması - en azından ben öyle düşünüyorum - gerekecek kadar kuvvetlidir.
Nietzsche okuduğunu varsaydığımız kitapsever yazar, filozof adayı. * *
edip cansever seven, okur-yazar. hatta çok okur az yazar yazar.

nickaltına şu mısraları bırakıp gidiyorum.

görsel
Şiir seven, şairden anlayan biri sanırım. Temizdir böyle insanlar zannımca.
(bkz: #21890022)

önce yazıdaki başarıyı gördüm, sonra yazarı ve sonuç olarak şaşırmadım.

yine güzel, çok güzel.
(bkz: #21899907)
tikb terör örgütü militanına övgüler dizen bir vatandaş.
yazdıklarıyla sözlüğün kalitesini arttıran ender yazarlardan biridir, yeni kafkaesk labirentler yaratacağına eminim.
güncel Önemli Başlıklar