bugün

--spoiler--
Antalya 'da Amerikalı bir av turizmi şirketi var, onlar bu geyikleri, keçileri, karacaları, para karşılığı vurduruyor.

Turistler ise sadece duvarına asacak kafa instagramı için çekecek fotoğraf peşinde.
--spoiler--

görsel

Yemek için avcılık yapmıyorlar. bu hayvanlar eti için öldurülmemiş, Hava atmak için sadece kafası alınmış. Bu çeşit Avcılık cinayettir.
leşçi hayvanlar nasiplenir boşa gitmez açık ve net.
O şirketin amk.
(bkz: satanizm)
milletteki şansa bak arkadaş. doldurulmuş geyik kafası 10 bin liradan başlıyor.
--spoiler--
Sevgili hayvan severler Ben Antalya ibradı Ürünlü Muhtarı Lütfullah Murat Yamansoy, uzun takiplerim sonrasında bu ikinci kez olan geyik katliamını dün bizzat av koruma ve jandarma eşliğinde yakalamış bulunuyorum; tüm gazetelere yarın sabah itibariyle talimat verip Bu katliamı hızlı bir şekilde deşifre etmeye çalışıyorum sizin de desteklerinizi bu canilere karşı göstermenizi bekliyorum.
Bu bir yardım gönderisidir. Lütfen bu duyarlı ve yalnız muhtarımızı yalnız bırakmayalım. Bol bol paylaşıp ona ve bu hayvanlara yardımcı olalım.
--spoiler--

görsel
görsel
görsel
görsel
O nasıl bi sadistliktir lan. Bi de zararsız güzel hayvanlar.
Mesela bunu yapan mahlukat bulununca ne olacak, yani para cezasi verilse ne, hapis yatsa ne. Bunu yapan soguk kanli bir cani. Ben sahsen cektirdigi aciyi kendisi de ceksin isterim. Baska turlu icim sogumaz.
Orospu çocukluğudur bu başka açıklaması yok. izin veren, göz yumanlar, görmezden gelenler, tepki vermeyenler de orospu çocuğudur.

Av zaten başlı başına vahşilik. Senin zevkin için hayvan neden ölsün aq davarı? Av spor değil vahşettir.

Bu garibim hayvanların boğazlarını kim neden kesti lan? Kime ne zararı vardı? Katletmişsiniz hayvanları.
güncel Önemli Başlıklar