bugün

insanların alkol aldıkları zaman sarhoş olmaya başladıklarında kullandıkları cümledir.ardından "...herşey güzel,sen güzelsin güzelsiiiinnn.."diye devam da ettirilebilir.
-.... kanka işte bole kız bole dedi bana nedir sence?nereye varır?

+şuan kafam guzel sonra konusalım be cevat.
(bkz: kafam iyi)
"yine kendimi kontrol edemedim ve çok içtim.kahretsin yine yedim bu haltı.ama şimdi bunu düşünemeyecek kadar sarhoşum.kafamın içi içki mahzeni gibi.şuan korunmasız ve savunmasız bir bebek gibiyim.bana her türlü kötülüğü yapabilirsiniz.ama yapmayın çünkü ben kötü değilim.sizde iyi olun.bakın hayat güzel,ötüşen kuşlar,cıvıldaşan martılar" olarak tercüme edilebilecek kelime.
bundan sonra yapacaklarımdan sorumlu değilim,istediğim gibi saçmalayabilir,aranızdan herhangi birine sarkabilir,fütursuzca konuşabilir,gereksiz kavgalar çıkarabilir,gönlümün dilediğince saçmalayabilir ve daha sonrasında hiç bir sorumluluk kabul etmem anlamları çıkarılabilinecek cümle.bir savunma mekanizması olarak sarhoşluk başlığında incelenmesini talep ediyorum.
(bkz: şuan kafam felaket iyi)
yasamak guzel
kafam cok guzel
(bkz: beşiktaşim) herseyden guzel
ramazanın bitmesiyle ağızda dolaşan replik.. eh bide entry girerken eğlendiriyo tabi
uykum yok kafam güzel saat erken
damlalar denize çiselerken
yalnızım birkaç saat daha......

demir demirkan 'ın gümüş şarkısının başıdır kendileri...
(bkz: kafası güzel geldi)
içkinin yanı sıra morfin yemek zorunda kalmış bünyenin de sarf edeceği söz öbeği.
o an işte tam da bu an .
hakketen kafam güzel mına koim.. şuan tayyipin var ya a.k.. ondan sonra bu özenti yazarların hepsi çaylak yapıulsın. bi de insan niye fewthullahı severtki olm malmısınız zeki olun lan biraz..
(bkz: kafam bi milyon)
kafam saat gibi de denir bunun yerine.
kafam güzel, dünya küresel, ısınmış bir güzel, sen ne dersin, ne dersin. Sen ne dersin, ne dersin.
(bkz: ka fa 1500)
almanya'da zilzurna sarhos bir halde alman arkadaslara durumu anlatmak icin "mein kopf ist gut" seklinde sebek bir almanca kullanilmasina yol acan; bira'yi baz alirsak 7-8 tane 500lukten sonra meydana gelmesi muhtemel durum..
sarhoşlukta tam dem olma makamı. bir yudum sonrası meçhuldür.
(bkz: kafam kiyak)
kafam kadar güzelmisin ? kafam bi möilyon sen okadar edermisin ?
(bkz: sarhoşken açılan başlıklar)
dünya daha dirençli gibi gözüküyor gözüme aslında ama elde edemediklerim adına kurtulan yola serdiğim alkolü üzerime şal yapsam ne fayda sağlar sabahına hayat bunu bilemiyorum.

öyle bir güzel hayatlar içerisinde zaman zaman en sefiline denk gelsem de aynı güzelliği yaşatan karışımın kanıma zerk ettiği bu bulantıyı paylaşım adına sizlere açıyorum. işte budur. boş tırnak gibi, işte budur sevginin gönül yolundaki yalnızlığı ve işte budur şimdi biri gelicek stresi içerisinde mousun çıkış üzerindeki hareketi.

(bkz: seni seviyorum demek/#8246844)
sarhoşluğa geçiş sürecinde söylenen söz.
bu kıvama gelebilmek için her bünyenin tüketmesi gereken alkol miktarı farklılık gösterir ama sonuç aynıdır; "kafam güzel, hayat güzel, sen de pek bir güzelsin öpüüjeeem allaaama kitabımaa"
üj* bej* muhambetine gelen insandır.

o an için her yola açık kişidir. çorbacıya gitmeye son derece meğillidir.
*