bugün

Şehitlerimiz de can vermiştir.

Çıkmasaymış sokağa keşke. Allah herkesin hakkını verecek.

istediğiniz kadar eksileyin. Silmeyeceğim bu entry i dursun.

Edit: Benim 20 yaşındaki günahsız mehmetçiğim şehit olduğunda c.başkanı kelle dediğinde hiç mi üzülmediniz hala oy verdiniz? Su akar yolunu bulur sanayici bey.
-o saatte orada ne işi varmış?

-su testisi, su yolunda kırılır..

yalamalığın lüzumu yok..

edit:kes lan goygoy'u..hem nalına hem mıhına..
Başı sağ olsun. Dedik çıkmayın dışarı ortalık karışık.
kafakoparanus diye nick alarak zaten bilinçaltını yansıtmış birinin bir yakınını ölmesidir. muhtemelen o da böyle düşünüyordu ve oraya kafa kesmeye giderken ölmüştür. nick çok önemli bir şey. o yüzden alırken dikkat etmek lazım diye düşünüyorum.
Bu işin fıtratında var ölmek. Sokağa çıkan vatan hainidir. Üç beş çabulcuya pabuc bırakmayacağız.
Başın sağolsun allah rahmet eylesin. Malum gittikçe ekşiye benzeyen sözlükte orospu çocukları vatanı Yunanistan'a kaçan hainlere bırakmayan polis ve halkın ölümüne üzülmez, gider bu hainlerin yanında yürüyen sözde bizim askerimiz olacak kesime birşey olduğunda kıyameti koparır. Şeytan bile bunlar gibi köpeklere bakıp imreniyordur. Bunca yıllık hayatımda ben böyle kara propaganda böyle dezanfermasyon görmedim. 160 tan fazla kişinin ölümüne yüzlerce kişinin yaralanmasına yol açanların arasında o teslim olanlarda var. Komutanı söyledi diye sivil halka ateş açan, polisi şehit eden vatan haini askerlere rütbesizler dahil gram acımıyorum.
kafakoparanusu sevmem ama ölene allah rahmet etsin. ölen şahıs rte'nin gazına gelip olayı gerçek zanneden bir zavallıdır. sosyal medyayı bu kadar yakından takip eden kafakoparanus'un bir telefon edip "kardeş bunlar senaryo, oralara gidip de kendinizi öldürtmeyin yalandan yere" demeyerek muhtemel bir ölüme göz yumması da kendisi açısından bir vicdan azabı nedeni olsa gerek. vicdan dediğimiz şey kendisinde gerçekten Varsa tabi. yapmadığı bu uyarı normal bir şahsı intihara bile sürükler çünkü.
beynini siktiklerim asker için sikahı şerefidir..
bir darbe olacaksa ve emirler kesinse..
sen orada tankın, silahın önünde duramazdın..
asker ateş açmışmış..
madem küçük bir kitle var ortada 400 küsür bin askerin ve 300 küsür bin polisin var..
kedi gibi ensesinden tutup alsaydın..

kesin tatavayı amk..
amk beyin fakirleri..danışıklı dövüşün idrak edemeyicileri sizi..

Almadı kafanız almayacak da 50 senedir neler döndüğünü..
Allah gani gani rahmet eylesin.
Bu hizmet onun için yeteri kadar şeref, haysiyet.
Minnettarız.
Allah rahmet eylesin başı sağolsun.
Başı sağolsun.

Not: eksileyenlere acil sifalar diliyorum.
Ulan adamin akrabasi olmus, nickinden yola cikarak adami cihatci ilan edip linc etmeye kalkiyosunuz.

Ne igrenc yaratiklarsiniz amk...
Beter olun akitler beterin beteri olun. En sevdiklerinizin bir bir geberip gittiğine şahit olun. Üzülmüyorum çünkü insan değilsiniz.
başlığı yeni gördüm
cenazedeydim ,bugün döndüm.
bir kısım arkadaşlarım acımızı paylaşıp başsağlığı diledi
kendilerine şahsım ve varank aiesi olarak teşekkür ederim
allah razı olsun
bazıları ise sevinmiş, bazıları ise hakaret etmiş
kendilerine yakışanı yapmış.
yaşlı iki insanın evlat acısına
iki yetimin baba acısına
bir kadının eş acısına hakaret etmişler.
bende kendime yakışanı yapıyorum
allah onlara evlat,eş, baba acısı yaşatmasın diye dua ediyorum.
ölen kişi hakkındada bazı ithamlarda bulunulmuş
ilhan varank sokağa çıkacak son adamdı
darbe akşamı bir telefonla yardım çağrısı geldi. kalktı gitti .bş belediyesi önünde keskin nişancı tarafından şehit edildi. telefonu ve arabası kayıp.
ihan kardeşim y t ü.de profösör doktordu
7 yıl amarika'da 3 yıl dubai'de master yapmıştı.3 dil bilen 40 yaşından önce profösör olan bir akademisyendi.
cenazesi fatih camiinden binlerin duaları ve tekbirleriyle uğurlandı
sehzadebaşı camiinin avlusuna defnedildi. öyle vasiyeti vardı.sağolsun cumhurbaşkanı özel izile buna müsade etti.
başsağlığına ben oradayken şu isimler geldi
cumhurbaşkanı tayyip erdoğan
eski cumhurbaşkanlarından abdullah gül
eski başbakanlardan ahmet davutoğlu
bakanlardan,fikri ışık, süleyman soylu,recep akdağ
meclis başkanı ismail kahraman
eski bakanlardan hayati yazıcı, mehmet ağar
savcı sayan geldi
her partiden milletvekilleri, akademisyenler,bürokratlar, kaymakam ve belediye başkanları geldi
ytü rektöru cenazeyi kendi cenazesi gibi sahiplendi her şeyle tek tek ilgilendi, ktü rektörü geldi
cenazedeki ve taziyedeki bütün ikramları bilal erdoğan karşıladı
buradan hepsine şahsım ve varank ailesi adına taşekkür ederim
allah hepsinden razı olsun.
Allah yardımcın olsun abi .
Başınız sagolsun denilmesi gereken başlık.
Başınız sağ olsun.
basiniz sag olsun. Allah sabir versin butun sevenlerine.
Başınız sağ olsun, Allah mekanını cennet eylesin.
buna sevinenlerin en yakınları gebersin diliyorum.
Görüşler fikirler ne yönde olursa olsun ölüye saygı diye bir sey vardir. Herkese yakışan saygı duymaktır. Nasıl ki insanlar kafaları kesilerek ölümü hak etmiyorlarsa vurularak da ölmeyi hak etmiyorlar. Ailesine ve yakınlarına sabır dilerim. Kalanlara da sağlık.
varank soyismini aratın, nelere bulaştıklarıyla ilgili bişeyler görebilirsiniz.

yine de gencecik çocukmuş, toprağı bol olsun.
Allah rahmet eylesin.
güncel Önemli Başlıklar