bugün

büyük bir lütuftan fazlasıdır.

Aylardır nasıl uyduğuma dair herhangi bir fikrim yok, düşünürken uyuyakalır mı lan insan yorgunluktan? hayatta ters gidebilecek ne varsa bir bir ters gidebilir mi demiyorum, daha kötüsü de olabilir çünkü biliyorum.

gerçekten yorulduğunu hissettiren şeyler vardır insana ya hani umudunu kıran, gelecek beklentilerine tecavüz eden falan. hah işte onlar oldu bana da 2 aydır. ne bekleyeceğimi bile bilmiyorum hayattan.

ahmet şık kitabı gibiyim, dokunan yanıyor.

dokunduranlara niye bi şey olmuyor peki? hakikaten!

yoruldum.
Özlediğimdir.
Aynen şu: (bkz: ölmeden önce yapılamayacaklar listesi)
Beyinsizlikte mümkün olabilecek durum.
iki tek at mışıl mışıl uyu.
Belki de en çok ihtiyaç duyduğum şey.
Son zamanlarda sadece alkollüyken böyle uyuyabiliyorum. Sonumuz hayrolsun.
benim için imkansızdır. saat 00.14 de günlük yazmak için oturdum ve bu saate kadar yazdım. her şeyi yazdım..
imkansıza depar atmıştır.
benim için çok kolay. neden bilmiyorum ama başımı koyduğum gibi uyuyorum. Şükür allahım bugünleri de gördüm. hiç derdim yok.
Her akşam haber kanalı, siyaset tartışma programları açıp, bir yandan telefondan Tayyip videoları izleyen baba varken imkansız olandır. Allah'ım bıktım kusucam.
Babam olmasa belki daha ılımlı olurdum ama olamıyorum yeter.

Baktım kıs sesini demeyle olmuyor yıllardır. Bu gece asiliğim tuttu. Şimdi im yours açtım telefondan sesli. Hadi bakalım.
Nerdeyse 1 senedir mümkün olmayan durum.
Bilen varsa öğretsin.
O sıkıntıları böyle kafamı eğip, yukarıdan vura vura kulağımdan dökesim var.

anca o zaman olacak uyuma şekli.
çoook zordur.. ama bir abim eğer uyuyamıyorsan aklına bişeyler geliyorsa la ilahe illah zikrini çek. o zaman uyursun demişti..
Ülkemiz gençlerinin gelecek korkusuyla yoğrulduğu gerçeği sonucunda yapamadığı eylemdir.
8 yaşından sonra neredeyse yapması imkansız olan eylem.
çok basit bir yöntemi var. televizyonu açıyorsun ve yatıyorsun. gözler kendiliğinden televizyona odaklanmış bir şekilde gidiyor ve uyuyorsun. hiçbir şey düşünmeden uyuyorsun. güzel taktik uygulayın.
Kafam ne kadar dolu olursa olsun uykuya düşkünlüğümden ya da kişiliğimden gelen gamsızlıktan dolayı bazı geceler hariç hep kafa boş şekilde uyurum. Huzurlu bir durumdur.
Hastalıktan çıkarken, iyileşmeye başlama aşamasında oluyo bana .
benim zorlanmadığım şeydir. kıvrım sıfır kafam rahat.
Son zamanlarda kendisine hasret bırakan eylem, adeta bir lütuf. Bu kadar çok ölüm, hastalık, ayrılık haberiyle dolmam ters orantılı bir şekilde karnımda yoğun boşluklar oluşmasıyla sonuçlandı. Kendimi tutup adamakıllı silksem neler dökülür benden kestiremiyorum. Geçici Çözümü Telefonuma bir tane radyo programı indirmekte buldum. Bir saat sonra kapanacak şekilde ayarlıyorum. O süre zarfı boyunca kafamdaki tüm sesleri bastırabildiğim için de sabah boynuma dolanmış kulaklığımla uyanıyorum. Tavsiye edilir buradan.
7 8 yaşına kadar yapılabilirliği mümkün olan eylem. Gelecek kaygısı, gündem, yarın yaşayabilecek miyim korkusu, hayat şartları. Sonrası, çocukluğunuzda kurulan masum hayaller, yerini sinir stres, kaygıya çeviriyor.
imkansız olandır.

her ne kadar düşüncelerden, kararlardan ve yaşanmışlıklardan kendini soyutlamak istesen de yine bu his ve düşüncelerle uykuya dalarsın.
Özlediğimdir. Kafam hep iş güçle, gelecek hayalleriyle dolu.
güncel Önemli Başlıklar