bugün

teşhirciliktir.
Kendi akılları olduğu ve bu akıl sonucu öyle karar verdikleri için.

Tanım: gerizekalıların aradığı nedenlerdir
Çünkü kıyafetler ağır geliyor.
Hem çıplak daha güzeller.
Yüzlerine sorunca tatmin edici hiçbir cevap alınamayan nedenlerdir. Öyle rahat hissettiklerini söylerler. Kimseyi bu konularda ayıplamamak için kendime sözüm var, fakat bunların içinde islâmın kadına değer vermediğini savunan bir kesim vardır. Sadece 1 dakika 50 saniye, izlemelerini öneririm http://www.youtube.com/watch?v=pFmeFBYTFRY
body yapan erkeklere ne demeli o halde ?
Toplumsal bilgi birikimi ve şuur arttıkça normal karşılanacak durumdur. Örneğin yeditepede kamp yapmıştık 3 hafta once. Benim oturduğum çevrede pek tayt giyilmez günahdır çünkü cahil ve varoş bi toplum içinde oturmaktayım. Oraya gidince bu durum bana normal geldi ve abazanlık söz konusu olmadı çünkü kamp esnasında gayet bilinçli ve şuurlu bir toplum ortamı vardı. Bi nevi ütopya.
Tamamen çıplak olmanın yasalara aykırı olmasıdır.
hem zaten üşüyoruz. O yüzden çıplak dolaşmak çok mantıklı değil. Erkeklerin yarı çıplak dolaşmasından farksız bir durum yani.
kimseyi ilgilendirmeyen nedendir.

isterse tam çıplak gezer.

sana ne?
Yazın rahat oluyordur muhtemelen anlarım da kış günü bile niye öyle gezerler bilemiyorum.
edep, haya, saygı çerçevesinde ne bok yerse yesinler bırakın. özgürlük adı altında sokak ortasında sevişmeye kalkanı oracıkta s.kmeniz farzdır. fetvayı verdim uygulaması size kalmış.
rahat etmektir. ama bazı kazmalarımız yüzünden bu sefer de psikolojik olarak rahat edemezler.
Tipiyle elde edemediğini vücudunu orasını burasını açarak kazanmayı hedelemesidir.
(bkz: Bir şeyleri elde etmek için kadınlığı kullanmak)
nedenini çok merak etmesemde bir bayan yazar özelden bir açıklama yaparsa aslında fena olmaz.

ki bence hiç sakıncası yoktur kızlarla aşır neşir olan biriyimdir ve sanırım kadın vücudunun güzelliğine hayran birisiyim.

güzel giyinin kızlar bizleri mutlu edin sapık her zaman sapıktır onları adam edemezsiniz zaten.
Birbirlerine özenmeleri,örnek almaları.
Ya ne salak insanlarsınız aq. sen neden askılı tişörtün ve şortunla çıkıyorsan dışarı o yüzden. yaz vakti 30 derece sıcakta çarşafa mı dolansın kadın.
Orospuluktan tabi başka nedeni yok, açık giyinen kadın orospudur net.
erkeklerin şehvet duygusunu %1000000 artırmaktır .
Yarı mı?
Şehir merkezinde yaşamayanlar için belki yarı olabilir ama durun yaz gelmedi gelsin yarı mı 4/3 çıplak giyinmek mi göreceğiz.

Karşımıyım yok. Ne demişti ünlü bir düşünür?

''ben bu şekil giyinirim, bu bayan şu şekil giyinir. şu şekil giyinir... amma hiçkimse kimseye garışmaya bi hakkı yok. özgürlüğü bidir.''

Bonus: https://video.uludagsozlu...ldu-videosu-gerçeği-1324/
(bkz: kevaşelik)
parası yoktur kalıteli kumaş alamıyordur. bu nedenle yarı cıplak giyinirler. yada gıydıklerı mazeme galyum içerdiği için buharlaşır.
tamamen çıplak olunca etraftan rahatsız oluyorlar. o yüzden biraz kapanmayı tercih ediyorlar.
Orta yolu bulamamaktır.
G.tü başı açınca başınız göğe ermiyor. Ha "yaa çok sıcak, pişiyoruz" diyenlere şunu hatırlatmam gerekiyor. Bedeni güneş ışınlarından ne kadar korursanız beden o kadar az terler.
Erkeklerin hoşuna gitmesidir . Sen nasıl kızların hoşuna gidecek şekilde saçını yapıyorsan onlar da senin hoşuna gidecek şekilde giyoniyorlar .

Sonuçta dünyada iki cinsiyet var .
tamamen soyacak bir erkek arıyorlar.
güncel Önemli Başlıklar