bugün

kadınların sürekli ilgi ve sevgi sözcükleri duymak istemeleridir. bu da benim gibi erkekleri çileden çıkartır.

lan nalet karı! benle sevgili olmadan önce benim duygularımı dışa vuramadığımı, öyle hemen sevgi sözcükleri söyleyemeyeceğimi biliyordun, ama yine de çıktın benimle. zamanla kendimin açılacağını düşünürken birden çıkıp "bu ilişki yürümüyor. ben kendimi özel hissetmek istiyorum." da ne demek lan. ben gitmişim aylarca uzattığım saçı senin için keseyim, (ki o saçı kesmediğim için dayak yiyordum ailemden, ama yine de kesmemiştim.) sigarayı bırakayım (bu da aynı şekilde kimsenin bana yaptıramayacağı şeylerden biridir. yani öyleydi.) sen karşıma gel "kendimi özel hissetmiyorum." de. lan ben daha ne yapayım. bu tür sözlü ilgi istiyorsan, sevgi sözcükleri duymak istiyorsan (ki bunları da yapmacık bulurum ben.) başkasıyla sevgili olacaktın, benimle değil!
bunu da niye anlattım bilmiyorum ama içimden geldi işte...

sonuç olarak kadınlar sevgi sözcüklerini duymak isterler. bunun yapmacık olup olmaması onların pek de umurlarında değildir. ha bir de bunları fazla dile getirirseniz sizden bıkmaya başlar. işin garip tarafı da ne biliyor musunuz? bunları hiç söylemeyene de uzaktan bakıp aşık olurlar!
Her erkek herkes onlarla ilgilenmeli. Bu iş yerinde olur dışarda olur. Ilgi göremeyince tuhaflasiyorlar.
Laf vurdurma çabaları yanındaki erkeğe daha yaklasmalar.

Herkes herkesle konuşmak ilgi göstermek zorunda değil.
(bkz: insanların sevgiye ihtiyaç duyması)
sadece kadınlar değil.
bir süre sonra insanı sıkan ve hayattan soğutan durumdur. sevgili mi yapıyoruz yavru köpek mi sahipleniyoruz belli değil.
regl gününde kucakla sarıl, öp. Çikolata al. çiçek al bitmez kardeşim.
ilgi göstermek bu kadar zor olmamalı beyler.
Regl gününde de normal gününde de seviyorsanız ilgi göstereceksiniz kadınlara.

Evet zor varlıklar, evet anlaşılmaz oldukları durumlar var illa ki, evet bazen gösterdikleri aşırı tepkiler oluyor ama bunun tek nedeni de ; özlemek ve sevmekten geliyor.

işin özü ; gülü seven dikenine katlanır.
Genelleme yapmamak gerek bence ilgiden hoşlanmayan kadınlarda var.

Hatta aşırı ilgi gösteren erkeklerden kaçıp ilgisiz sorumsuz Piç erkeklerde şansını deneyen kadınlar var.
Gerekli ilgiyi gözlerim ile, şiddeti ise ıslak dil darbeleri ile göstermek lazım. Böylece bir bu döngü surekli hâlâ gelebilir... O ıslanır ben kurularım.
gerekli ilgiyi tam olarak göremeyen canlıdır kendisi, nokta atışı yapmalıyız beyler, boş ilgi onların canını sıkıyor ne istediklerini bilirsek ona uygun ilgi gösterip sürekli ilgi istemeleri bir nebze olsun kesilir.
kadınların en büyük sorunlarından biri bu. sorsak hepsi reddeder fakat alayı erkeğin hayat merkezinde kendisinin olmasını istiyor. erkek onun için yaşasın onun için çalışsın onu arayıp sorup dursun tek derdi o olsun istiyor. bunu karşıda göremediği zaman da ilgisizsin bahanesiyle gidip kendisine yavşayanlardan birine geçiş yapıyor. iğrençsiniz.
sevmek sıradışı ya da kahramanca şeyler yapmak değil, sıradan şeyleri hassasiyetle yapmaktır.
Farid FARJAD
ilgi değildir o bilgidir. bilgi yoksa ilginin ne manası var.
günümüz kızların, kadınların ve materyalist hanım kızlarımızın istediği şeydir ilgi.

bunlar modernizme köle olmuşlardır ve tek amaçları hemcinsleriyle rekabet etmek. bu yolda da biz erkekleri maddi kaynak olarak kullanırlar.

sürekli olarak benim reglim var, ben reglim, ben ve reglim, ay reglim var, reglim benimmm şeklinde ilgi görmek isterler.
sakın siz siz olun bunlara takılmayın ha.

bakın köydeki ninelere. kadınlar on işi aynı anda yapıp bide üstüne on çocuk bakardı.
bunların elinden bir bok gelmez ama sorsan çok güzeller ve regilleri var.

lütfen kendinize bir çekidüzen verin.

şimdi gelip özgürüz biz bize kim karışır yağğğ derlerse şaşırmam.

feminizmi kullanıp göt baş açmayı özgürlük sanıyorlar onlar.

söyleyin onlara allah rızası için böyle yapmasınlar iyice tiksiniyoruz biz.
Kadinlari anlamamak vol54678

Cok ilgi verirsin, beni boguyorsun. Daraltiyorsun. Sıkıyorsun beni diye kalip sozler.
Ortasini tutturamiyoruz ya la.
normaldir.
zate ilgilenmiyorsan sevmiyorsun ya da kanıksamışsındır. uzaklaş başka hatunlara ak.
Kadınların ilgi istemesi normaldir fakat kendilerinin çoğu noktada sınıfta kalmaları erkeklerin canını sıkar :

1) Kadınlar sevgilileriyle eski sevgililerini kıyaslar, terbiyesizliktir. Bu kadına istediği ilgi verilmez.

2) Kadınlar sürekli güven sorunu Yaşar ve karşısındaki kişiye önyargı ile yaklaşır. Bu kadına da istediği ilgi verilmez.

3) kadınlar kendilerine yazılan uzun paragraflardan sadece kendilerine koz olarak yarayabilecekleri ayıklar. Yazdığınız koca kompozisyon boşa gitmiş olur. Bu kadına da istediği ilgi verilmez.
içindeki boşluğu doldurmaya çalışan kadın eylemi. Genellikle etrafında olup bitenlere çok meraklı olan, hayatının odak merkezi haline getiren cinsiyet ayırmaksızın herkeste görülür. Terk edin ya da fark ettirmeden değiştirmeye uğraşın. ilgilendiği şeyleri yavaş yavaş değiştirmeye başladığınızda sorun çözülecektir. Gerçi bu kadar değiştikten sonra size hala ilgi duyar mı bilemem.
ilşikinin başında kadını ilgi manyağı yapıp kadını elde ettikten sonra siklemeyen erkeklerin suçudur biraz. ilişkinin başında dengeyi tutturabilirseniz genelde bu tip sıkıntıları yaşamazsınız. Bunun dışında baba evinde prenses gibi yetiştirilmiş bir kadınla beraberseniz yapacak bir şey maalesef yok, ya kadını terkedeceksiniz ya da istediği ilgiyi gösterip rezilce o ilişkiyi sürdürmeye devam edip karakterinizden ödün vereceksiniz.
erkeklerin sürekli ilgi göstermesinden kaynaklıdır. sen de kadın doğduğun için sürekli ilgi görseydin, talep edilseydin artık bağımlısı olurdun. o yüzden bi kadın kendisiyle ilgilenen toplam erkeklerin ilgi oranını tek bir erkekten ister.
ilgi istemeyen bir canlı var mı allasen ya. kadınlar da yaratılış sebeplerinden dolayı her canlı gibi ilgi ister. oldukça doğaldır yani.
Garip bir durum. ilgi isteyip ilgi göstermezler. Bir süre sonra bu ilgisizlikten sıkılıp sende eskisi gibi ilgi gösterememeye başlarsın. Sonra sen değiştin beni artık sevmiyorsun eskisi gibi değilsin diye söylenirler. Suçu kendisinde aramazlar ve en sonunda giderler.
güncel Önemli Başlıklar