bugün

yapmamalarını rica ettiğimiz eylemdir.

görsel

hayattaki her şey kısasa kısas olmasın ya * bizimkiler bakıyor diye sizde bakmak zorunda değilsiniz..
Tunik mi giyelim şeklinde çare aramaya iten durumdur. Bakmayın kızlar ayıp.

Sizin abinize babanıza baksalar ne hissedersiniz?
yapma yaw essah mı diyon lan kerkenez.

15 yıl önce bir dizi de imkansız aşk dizisiydi sanırım bu sahneyi canlandırdılar, ilk defa bir türk dizisinde dile gelmiş bu menfur saldırının müsebbiblerini kınıyor ve iffetlerini korumaya davet ediyorum..

Siz bu kadınlara uymayın..
belimize kollu kazak bağlattırandır. namusumuz bizim orası.
Manasız bi hareket.hadi bizim sizin götünüzle ilgili emellerimiz var da sizin erkek götüyle ne işiniz var allaşkına:) ha derseniz ki cüzdanınız arka cepte kabarık mı değil mi diye bakıyoruz diye anlarım.
Bakabilirler. Eti puf gibi popom var. Elletirim bile.
(bkz: sikmeseler bari)
siz de dar pontolan giyip kadınları tahrik etmeyin. hem ne işiniz var öyle dar pantolanla dışarda.
yeter artık, sırf kadınlar götüme bakmasın diye bu sıcakta kaban giyiyorum. bıktım artık taciz etmelerinden. kanada başbakanının götünden güzel olan götümü resmen gözleriyle beceriyorlar. gına geldi artık yeter ya.
insanlık hali abi napsınlar hem kadınlar birbirinin götüne de bakıyo ilginç varlıklar olduğu için pekte sorgulamamak lazım bence.
Bakmıyorum diyemem arkadaşlar gözüm kayıyor diyelim. Bazı erkekler öyle pantolonlar giyiyorlar ki boş poşet sanki çirkin duruyor. Ama futbolcuların(bacakları çarpık ama olsun) ve bazı sporcuların kalçası güzel oluyor hakkını vermek gerek.
Bence adil bi durum onlar kadınların her yerine bakıyorlar.
Sözlük bildiğiniz g.t röntgencisi kayniyormuş haberimiz yok.
rüzgar eken fırtına biçer diycem ne alakası var diceniz şimdi .s
abi göz bu kayar bakar bizde bakıyoruz. açık açık şimdi kıvırtmanın lüzumu yok. geçiyo hatun kişisi böyle bi süzüyosun yani.
mesele işi sapıklık durumuna getirmemek, sapkınlık halini almaması. mesele bu. güzel bir kadın yada yakışıklı bir erkek geçti önünden baktın, iç geçirdin ohhhş dedin bitti gitti amk. bunu sündürmenin anlamı yok. dön arkanı siktir git pezevenk.
kadınların bakmasıda bana anormal gelmiyor ayrıca. vardır onunda aklından geçen bişeyler muhakkak. belki şaplak atmayı seviyordur belki avuçlamak istemiştir belki vs.. vs.. konuşturmayın şimdi .s
işi sapkınlık, taciz gibi durumlara getirmemek en önemlisi. bu iki taraf içinde geçerli. bunun haricinde kimse burada bu nasıl olur, böyle bir davranış nasıl normal karşılanır, bu insanlık ayıbı zart zurt diye götünü yiyim ayağı yapıp duyar felan kasmasın.

kadınlarda erkeklerde birbirinin götüne başına bakıyor kardeşim. bu otomatik olarak gerçekleşen bir olay. gerçek bu.
Bakmiyorum desem yalan olur insanin gözü kayiyor illa ki ama art niyetle bakmiyorum sadece gözüm oraya kayiyor.neden baktigimi bende bilmiyorum.
Göt önemli beyler dağılın ahsffsdhs
Bizim burada göte göt derler!
Baksinlar napam yani bizde bakiyoruz zaten arada kadinlara.
iri memeleri ve dildolarıyla ifşa olunca topuklayan sapık bir karı vardı

o çok meraklıydı böyle işlere.
Anlaşılmayan iddiadır.

Bir çok istatistikte yer aldı. Ilk bakılan yerlerde çok üst sıralarda imiş.

Bu yaşıma kadar erkeklerin "göt" sahibi olduklarını bilmiyordum diyecek derecede Ömrümde hiç dikkatimi çekmedi.

Aktif Dominant değilseniz Gerçekten şaşırtıcı.

Göz gülüş boy kalıp. Gerisi detay. Erkekte detaylara takılmak saçma.
şahsımı rahatsız etmez, aksine mutlu eder.
hoş olan kıvrımlar kadınların da ilgisini çeker ve onlara göre de hoş görünen bir erkek kalçasına bakılması normaldir. bir de zaten ülkede cinsel istekleri konusunda bastırıldığı için bu duruma bile farklı denebiliyor. kadınlar için erkek kalçası da ilgi çekici bir yer ve bakmaları da normal.
Bir çok kadın tarafından itirafını aldığım eylem. Bakıyorlar efenim. Belki de " oo abi erik gibiymiş" falan bile diyorlardır. Hayal gücünüze bırakıyorum.
Türkiye de mi?

Essah mı?

Ben cüzdana, arabaya sonra ayakkabı numarasına bakıyorlar sanıyordum.
Ay olsun lütfen.

Yemeyin bizi lann.

O göte bakan kadınlar avrupada daha çok, ben avrupa da yaşıyorum çünkü.
Götü büyük olanın cevizi de büyük olur mantığına sahip olabilirler.
Deadlift yapiyosa neden olmasin.
sirf bu yuzden gotume kazak bagliyorum.
güncel Önemli Başlıklar