bugün

(bkz: yanımda ol yeter)
limitsiz kredi kartlı bir cüzdan..
bazıları için sozluk kapasitesinin yeterli olamayacağını düşündüğüm, sınırsız istekler zinciridir. bazıları içinse tutulacak sıcak bir el, alıp verilebilecek hızlı atan bir kalptir bu.
bütün hayatın beraber geçirilmesini istemek...
(bkz: nilüfer)
+ sonsuz...*
eğer sevgiyse aradaki bağ, sadece sonsuzluk...
adam olmalaridir..
x=y ise
y=kızların istekleri ise
x=istekleri yerine getirebilme kapasitesi ise,

buda bize gösteriyor ki aslında x=y denklemi biz eşitsizliktir. *.imkansızdır.ütopyada bile olması imkansızdır.
bazen bir hayat paylaşmak bazende (bkz: one night stand)
verebileceğimden fazlası değildir.
yalan... evet efendim yalan istiyor bunlar...

şekil 1a)
- aşkım saçımı kestirdiğimi farketmedin mi?
+ hayır farketmedim... ne zaman kestirdin?
- ya sen beni sevmiyorsun ya....bıdı bıdı bıdı..

şekil 1b)
-aşkım saçımı kestirdim farketmedin mi?
+ farkettim aşkım, ama ne kadar güzel olduğunu tarif edebilmek için kelime düşünüyordum...
- seni çok seviyorum aşkıııımmmmmmm....

daka çok var da neyse...susayım...*
(bkz: sütyenimin lastiği sıkışmış açar mısın)
kolay biri olmayan*, ilgi isteyen, özen isteyen*, sahiplenme isteyen*, ara ara kavga isteyen*, aşırı sahiplenme isteyen* ve sakin sakin konuşmak isteyen* gibi istekleri bitmeyen cümlecikleri telaffuz eden hatunun dırdırından bıkan ve kızların gerçekten ne düşündüğü bilinen konudur. hayvan mı beslioyurz lan sahiplenme nedir sanki! yok bunu isteriz şunu bık bık bık! sevgi istersiniz de bir saygı göstermeyi bilmezsiniz!

*sev yeter
kopçalarımı çözer misin? *
sadece gozlerime oyle bak, bir omur boyu.
ölene kadar hiç bitmeyecek olan isteklerdir Allah erkeklere yardım etsin.
(bkz: bi gel yanıma istersen)
(bkz: tut elimi yeniden)
(bkz: bırak kararı rüzgar versin)
kızların erkeklerden istedikleri diye birşey yoktur , insanın insandan bekledigi şeyler vardır.

anotomik yapılar ve dengeler farklı olabilir , birisinin pms dönemi bile ilişkinin ağzına sıçabilir , birisinin dışardaki bir arkadaşıyla tartışması da aynı şekilde ilişkiyi bok edebilir.erkeğinden sürekli birşeyler talep eden kız hayat felsefesi olarak da yanlış bir yoldadır.sürekli istemek ve elindekilerle yetinmeyi bilmemek kökten yanlış bir tutumdur.bunu fark eden erkek kadından daha fazla soğuyacaktır.erkeğinin kendisinden soğuduğunu gören kadın ise aslında kendisine kızmasına ragmen yine hatayı sevgilisinin üstüne atıp ondan birşeyler talep etmeye başlayacaktır e dogal olarak taleplere karşılık bulamayınca sevgilisine kötğü davranmaya başlayacaktır.bu durumda erkek "iş yerindeki arkadaşım nalan bile daha iyi davranıyor bana" deyip kendi kafasında aldatmayı meşru hale getirecektir.

kadınların beyninin korteks bölgesinde bulunan orgazm olma kısmıyla konuşma kısmı aynı bölgede bulundukları için konuşma istekleri erkeklere göre daha fazladır.ancak bu demek degildirki orgazm olma isteklerini erkeklerden sürekli birşeyler talep ederek dile getirsinler.iki tarafın birbirinden birşeyler talep etmesi yerine konsensüs kurup ortak eylem planı yapmaları yapmaları sorunları minimum seviyede tutacaktır.farz-ı misal kadın sömetr tatilinde uludag'a gitmek istiyorsa kocasının beyniyle ilişkiye girerek onu delirtmek yerine "kocacıgım sende çok yoruldun bu aralar istersen beraber tatil yapalım" diyerek olaya girmesi daha empatik olacaktır."ben uludağ'a gitmek istiyorum remzi nurcan'ın kocası karısını palondöken'e götürmüş üstelik fatih terim le beraber karda kaymışlar" tutumu son derece yanlıştır.erkek düşünüldügünü ve ilgilenildigini hissetmek ister.annelerine benzeyen kadınlardan daha çok ilgilenmeleri belkide bu nedenledir.
sevgi ve saygı isterler..kişiliklerini zedelemeye kalkıcak olurlarsa da hayatlarındaki rolü ne olursa olsun sonsuza dek elveda diyebilir bayanlar. hatunlar cam gibidir, kırarsanız keser..
kendilerine ve yapıp ettiklerine saygı duyulsun isterler. ama bu ''saygı'' kavramını açtığımızda ve düşündüğümüzde ortaya tarif edilemeyecek kadar mesele cıkar. kadınlar limitsizdir ahbap, isteklerini kafaya takmamak lazım.
......

1.bir dost
2.bir yoldas
3.bir aşık
4.bir ağabey
5.bir baba
6.bir usta
7.bir aşcı
8.bir elektrikci
9.bir marangoz
10.bir muslukcu
11.bir tamirci
12.bir dekorator
13.bir stilist
14.bir psikolog
15.bir haşere yok edici
16.bir psikiyatrist
17.bir şifaci
18.iyi bir dinleyici
19.bir organizator
20.iyi bir baba
21.çok temiz
22.sempatik
23.atletik
24.sicak
25.kibar
26.nazik
27.zeki
28.komik
29.yaratici
30.şefkat
31.güç
32.anlayış
33.hoşgörü
34.sağduyu
35.hirs
36.yetenek
37.cesur
38.kararli
39.doğru
40.güven
41.tutku

TABi UNUTMADAN ŞUNLARIDA SÖYLiYELiM:

42.ona düzenli olarak iltifat etmek
43.alışverişi sevmek
44.dürüst olmak
45.zengin olmak
46.onu strese sokmamak
47.başka kizlara bakmamak *
48.kendinden çok ona odaklanmak
49.ona, özellikle kendisi icin cok fazla zaman ayirmak
50.nereye gittiğine aldirmadan ona cok fazla yer sunmak

UNUTULMAYACAKLAR:*

Asla unutulmayacaklar:

51.doğum günleri
52.yıl dönümleri **..........
yeri geldimi kıskanılma yeri geldimi rahat bırakılmak gibi yere ve zamana göre değişebilen ve aynı zamanda birbiriyle çelişen istekleridir.
"beni şu kadarcık sevsen yeter"
+ martin ayacıklarımı** ovar mısın?
- hsssss!!!

(bkz: ayak fetişizmi)
kadınlar erkeklerden ne ister sorusu bilinmezlerin çok olduğu bir denklem gibidir. istekleri ve arzuları bitmek bilmeyen kadınların ne istediği sorusuna cevap bulmak gayet zordur çünkü kadınlar o kadar çok şey isterki insanın inanası gelmiyor doğrusu.
güncel Önemli Başlıklar