bugün

bir kere istisnalar tabii ki olmaktadır konuyla ilgili; ancak özellikle yurdum kadınında sıklıkla karşılaşılan, kadınların sevişirken doggy style tabir edilen, çoğu erkeğin en sevdiği pozisyon olan pozisyona karşı isteksizlik göstermesi ya da hepten karşı çıkması durumudur.

şimdi efendim sözkonusu pozisyonu erkeğin neden sevdiği kadının neden sevmediğiyle ilgili bir açıklama belki bir uzlaşma ortamı yaratmayı sağlayacaktır diye umud ediyorum.

canımız kadınlarımızın konuyla ilgili argümanları temelde "yüzünü göremiyorum" ve "vücutlarımızın teması minimum oluyor" şeklindedir. bazı kadınlarımız işi iyice paranoyaya vurup "yüzümü görmeyince başkasını mı hayal ediyor acaba" sanrısına düşmektedirler. bu şekilde düşünen bir kadını bu pozisyona ikna etmek doğal olarak deveye hendek atlatmak gibi olacaktır.

ilk olarak "yüzünü göremiyorum" argümanının üzerinden gidelim. bu cinsel ilişki iki sevgili arasında geçiyorsa, yani durum bi fuck buddylik durumu değilse -ki fuck buddy olan kadınlarımızın genelde böyle kaygıları yoktur- muhtemelen sevişme olayı başka bir pozisyonda başlamış, süreç ilerlemiş ve muhtelif pozisyonlardan sonra doggy style pozisyonu gündeme gelmiştir. şimdi çeşit çeşit pozisyonda ve sabah akşam er kişinin yüzünü görmüş olan kadın kişisinin, zevkin böyle doruğa çıktığı bir noktada "ille de yüzünü göreyim" diye tutturması kanımca abesle iştigaldir. eğer kadın bu argümanında samimiyse, yani aslında erkeğin başka birisini hayal ediyor olmasından korktuğundan değil de gerçekten yüzünü göremediği için karşı çıkıyorsa; erkeğin yapıcı ve uzlaşmacı bir yaklaşım sergileyerek, yatağın karşısına bir ayna yerleştirmek suretiyle kadınımızın bu pozisyona karşı tutumunu değiştirmeyi deneyebilir. hatta bunu yaparken "haklısın ya ben de senin yüzünü göremiyorum gel şuraya bi ayna yaptıralım" derse kadının kaygılarını minimize edecek, hem de onun yüzünü görmeyi kendisi de çok istiyormuş gibi yaparak sevdiceğinin gönlünü bir kez daha fethedecektir.

vücutların temasının minimum olması argümanı, erkek için çürütülmesi en zor olan argümandır, çünkü bariz gerçektir. bu durumda yapılabilecek en iyi şey samimi olmaktır. erkekler kadın g.tüne hastadır, muhtemelen sevgilisinin g.tüne daha da hastadır ki sevgili olmuştur. sevişirken sevdiceğinizin poposunu görmek en doğal hakkınızdır ama haklar hak edilmeden kullanılamaz. şimdi bu noktada "o zaman biz de sevişirken erkeklerin g.tünü görmek istiyoruz" diye çemkirecek olan feminist kadınlarımıza feminizmin anatomik bir eşitlik meselesi olmadığını hatırlatmak isterim. (bkz: kadınsı davranmayı kendisine yediremeyen kadın). hayır kadınların da erkeklerin g.tünü görebilecekleri bir pozisyon olsaydı erkekler kadınları bu haklarından mahkum etmek gibi bir yola gitmezlerdi. yine de ille görmek istiyorum diyecek kadınlara önerebileceğim tek şey iki ayna kullanmak olacaktır (yatağın karşısına ve erkeğin arkasına birer tane olmak üzere) daha da bişey diyemem. evet konuya geri dönersek erkekler sevgililerinin popolarının onlar için ne kadar güzel ve sevişirken görülesi bir şey olduğunu anlatma yoluna giderlerse bu argümanı da başarıyla def edebileceklerdir diye düşünüyorum. hele ki sevgilinizin gerçekten güzel bir g.tü varsa onu buna inandırmak daha kolay olacaktır. ortalama ya da vasatın altında güzellikte bir g.tü olan sevgili sahibiyseniz, bu konuyu açmadan önceki bir kaç haftayı poposunun ne kadar güzel olduğuna, ya da "sizce" ne kadar güzel olduğuna inandırmakla geçirirseniz başarı oranınınız artacaktır.

"yüzümü görmeyince başkasını mı hayal ediyor acaba" diye düşünerek doggy style'a gönül koyan sevgililerinizle ilgili temel problem, muhtemelen ilişkinin geneline yayılmış bir güven problemi ya da kadının sahip olduğu bir özgüven problemidir. bu durumda bu genel problemi çözmeye çalışmak, bu konuya biraz daha fazla mesai ayırmak durumundasınız. sevişmenin dışındaki aktivitelerde sizin için ne kadar değerli olduğunu gösterecek davranışlarda bulunmak, doggy style olsun olmasın tüm pozisyonlarda onun ruhunu okşayacak sözler söylemek bu problemi aşmanıza yardım edebilir. bu sanrıyı yaşayan sevgililerinizi bir şekilde sözkonusu pozisyona ikna ettiğinizde çok dikkatli olmak gerekir, bugüne kadarki sevişmelerinizden çok daha narin davranarak, çok daha kişisel ve güzel sözler kullanarak sevdiceğiniz için olumsuz olan bu koşulu olumlu uyaranlarla eşleştirin. böylece bir kaç seans sonra iki tarafın da hoşlandığı, severek katıldığı bir pozisyon kazanabilirsiniz.

iyi sevişmeler.
"yüzünü görmesem bile
adımı söylemeni özledim"

şarkısıyla da kanıtlanan tutum.
bazı kadınlardaki götü kaptırma korkusundan dolayıdır. yoksa duygusallık, temas eksikliği falan değildir nedeni. erkek tarafından domaltılınca hemen anal ilişkiyi aklına getiren kadınlardan dolayıdır. arkanı döndün diye alternatif yolu kullanmak zorunda değilsin sevgili bayan.

edit: sözlük ortamında da sayıları çokça olan kadınların tutumuymuş ayrıca.
çok üst düzey bir yönetici manita yapmıştım bir kaç yıl önce. genç, kütür kütür , güzel sayılabilecek bir hatundu. kariyer olarak da güçlüydü tabi, insanlara tıpkı benim gibi hamamböcekleri muamelesi yapıyordu bulunduğu konumdan ötürü.

bununla cinsel hayatımız renkli başladı tabi. çıkarmadan 2-3'ü görünce feleği şaştı bunun. evire çevire vuruyorum mala, duvardan duvara koşturuyoruz bununla, minyon tipli de olunca sıkı kaslarım hiç zorlanmıyor tabi.. ta ki totoşlar; bunu çevirip dogy style a başlayacakken, böyle bir kalça seyirtmeler, götü başı oynatmalar falan... 3-5 derken, sinirlendim patlattım kaba etine şamarı tabi 'n'oluyo lan kaltak' dedim. 'efendimiz dedi, ben bunu kadını aşağılayan bir stil olarak görüyorum ve kendimi olaya veremiyorum' dedi...

senin amuğa koyayım diyecektim de, zaten koymuşum, yolunu felsefesini, düşünce tünellerini ziktiğim ayrık otu!

komodinin üstüne arabistan riyali bıraktım, orospusun sen dedim ona subliminal olarak. çiktım gittim amk..
memeleri sarkık ve apse kokusu varsa iki taraf içinde iyidir ama direk mikilmek gibi oluyor diye feministler sevmemektedir.
Iyide kucağıma oturduklarında da tamamı giriyor içine? Tamamen feminiklerin pozisyonu sevmemesinden kaynaklanıyor.
Kontrolü kendilerinde hissedemedikleri için mesafeli olabilirler.
olmayan tutumdur. kadınlar yaradılışları gereği erkeklere köle olmaya yatkın olduklarından bir çok kadın bu pozisyonu sever.
Yapamıyorlar, o bel mubarek ağaç gibi. Bükülmüyor.
Feminist değilse Özgüvenle alakalı olabilir.
tutumdan ziyade başlık sahibi arkadaşın şu anda nerede ne yapmakta olduğu merak edilmiştir. eğer nasa yetkilileri ve cambridge ( doğru yazmışımdır inşallah ) yetkilileri bu entryi okudular ise arkadaşımız şu anda ya mars yörüngesinde bilimsel araştırmalar yapan bir astronot ya da dünyanın en iyi üniversitelerinden birisi olan bu okulda dekan falan yapılmıştır. bu nasıl teferruatlı bir entrydir lan.
bireysel deneyimler sonucu edinilen gözlemlere bakıp genelleme yapmaktan sakınalım. partnerinden açıkça bu pozisyonda sevişmeyi tercih ettiğini söyleyen kadınlarımıza haksızlık etmeyelim. Dört duvar arasında edindiğiniz gözlemleri kendimize saklayalım. istatistkler keyfimize ve zevkimize çelme takmasın.
yanlışlıkla fatality anüs yaşamışlarsa tabi zorlanırlar amk sanki erkekler çok biliyor doggy de nasıl davranılmasını gerektiğini.
Çok yakın Bir erkek arkadaşım eşinin bu şekilde şaapmadığını söylemişti. Ne o öyle köpek gibi diyormuş asfsdf!
Sekste gurur yapana da ilk kez rastladım.
Geneli sever. Deneyimsiz kız çocuklarıyla yapmayın.