bugün

küçük popolu erkek olarak kesinlikle katıldığım bilgi.
Koca g*tlü erkeklerin kendini kandırması sonucu ortaya çıkan tamamen yalan bilgi.

(bkz: erkek poposu/#45673528)
doğrudur.
kadınlar buna dikkat ediyorlar.
hayatımda kaç tane kadına denk geldiysem hepsi dikkat ediyordu.
çok futbol oynayan erkeklerde bu nitelik daha fazla görülür.
bende paket sağlam ordan biliyorum:)

edit : büyük demeyelim de yuvarlak ve sıkı diyelim tabir daha uyumlu olur.
Evet bu gerçek. Kız arkadaşlarım bana kalçamı belli eden pantolon ve dar şort giydirtmiyordu bu sebepten. Ciddi kavga sebebiydi.
dünyanın en güzel organı göttür. kadınlar işini biliyor.
popo muazzam bir şey kadını erkeği farketmiyor.
açıksası şu: herkesin götüne büyü yapılmış.
popo öyle büyülü bir şeydir ki cinsiyet fark etmiyor.
büyük popolu erkekler değil de poposu kaslı ve şekilli erkeklerden hoşlandığı bilinen bir gerçektir.
popoyla cinsel ilişkiye girildiğini düşünen kadınlar olabilir.
ütüyü gösteren ütüdür erkeği göstere...

yok la bunu burya yazmıyoduk demi? *
tercih meselesidir.
başlığı açan kadınları tanımıyor galiba araştırma yapıp tekrar düşünsün aksine kadınlar nefret ederler.
hayatımda hiç görmediğim kadınların yaşadığı histir.
tamamen yalandır. büyük popo erkeği geçtim kadında bile hoş durmaz.
o zaman erkekler hemen popolarını büyülmeliler. En azından büyük popolu kızlarla ilgili yazılar azalır.
illa sizin ağzınızdan mı konuşmak gerekiyor?
işin özü götü büyük olan iyi sevişir.
(bkz: elini attın mı avcun dolacahgğğ)
(bkz: mühim olan işlevi)
yok lan o başka başlıktı mnskym. gelmişken vuralım tanıma , 1 ton sıçma potansiyeli olan logar kapağıyla takılmak isteyen bayanların tercihdir.
külliyen yalan. aksine küçük popolulardan hoşlananlar vardır oldukça fazla sayıda.
uydurulmuş bir saçmalıktan başka bir şey değildir.
Büyüğünü küçüğünü bilmem ama yakın oldugum kızların cogunun itirafı bir erkekte ilk baktıkları yerin popo oldugu yonundedir. Büyük olmasa da dolgun istiyorlar. Kara kuru bir kıç değil.
kadınlar büyük götlü erkeklerden hoşlanmazlar. büyük göt feminen bir özelliktir. ancak o büyük götün sahibi bir karakter yüküyse kadınları her türlü etkiler. değilse o büyük göt mantıkra şu şekilde çalışır:
götü büyükse zengindir, zenginse beni de iyi yaşatır. kadınlar da bazen yozlaşabilir.
kilolu bayanların tercihdir sokakta beraber yürürken kendi popolarının cok olağan dışı gözükmesini istemediklerinden...
popo kıvrımı şart.