bugün

mutlu edeceğiniz kadın tipine göre değişebilen;(biraz hayalgücü kullanırsak)

sevgi ve ilgiye aç ise; sürekli ilgi göstermek, yaptığı her şeyi beğenmek, kusursuz olduğunu söylemek yetecektir...

kibirli ve hiçbir şey beğenmeyen bir tip ise; sürekli etrafındaki kişileri aşağılamak yeterlidir. *
onun beğenmediği şahıslar için onunla aynı görüşte olduğunu bildirmek.

egosu tavan yapmış kadın; ne yaparsanız yapın mutlu olmayan tiptir. boşuna kendinizi yıpratmayın. çok pahalı hediyeler alıp, aslında ne kadar küçük şeyler olduğunu ve daha iyilerine layık olduğunu söylemeniz yeterlidir.

her yolu denediğiniz halde mutlu olmayan kadın; ya sizi kesnilikle beğenmiyordur, ya da aklı biraz noksandır. her iki durumda da hemen uzaklaşmanız gerekenlerden.

özgüven sahibi olan kadın; sakın beğenilerinizi fazla abartmayın, sevginizi sürekli dile getirip bıktırmayın, karşısında sakın ola ki yalvarmayın... her halukarda da sizden nefret edecektir... olması gerektiği gibi olun. ne bir eksik ne bir fazla. bir gülümsemeniz bile yetecek olan kadındır..
mutlu bir erkek olmak.
sevin yeter...
(bkz: sen bilirsin hayatım)

-ama her kararı sen bana bırakıyorsun .

(bkz: peki hayatım)

+bonus :cash money
-şu kredi kartını al ve git kendin için bir şeyler al.
bir parçacık çikolata.ya da daha fazlası.
bence tek yolu var.

kadın+mutluluk = para.
kadınlar her zaman daha iyisini ister mutlu etsenizde her zaman daha iyisini yapmalısınız. o yüzden kötüyü göster normale razı et ipleri eline verme diyorum.
sevmek. saygı duymak.*
ağızla kuş tutup kuşa andımızı okutmak.
Tek taş pırlanta,çiçek almak gibi.
sev yeter!
sonu bon ile biten şeyler almak.
(bkz: bonibon) (bkz: jelibon)
her şekilde nasıl davranacağını bilmeyen erkeklerin asla çözemeyeceği yollardır. kendini mutlu etmenin yolunu bile daha bulamamış olan erkek için ve yüzeysel bakış açısıyla kadının ince ve detaycı ruh halini çözmeye çalışırken sinir olur. devamında erkeklerin toplumdan gelen üst statüye sahipliğiyle birlikte kaba söz ve kuvvetle çözülmeye çalışır.

kadınları anlayacak kadar ince ruh ve zeka 'tipik türk erkeğinde' bulunmadığından bir çoğu da 'aslında öyle bir yol yok' deyip kestirip atarlar..

(bkz: asıl film şimdi başlıyor)
mutlu edilir kadınlar. aman aman yöntemler geliştirmeye kafa yormaya hic gerek yok gencler.
bizler cok fazla şey'ler yaptığımızı düşünüyoruz sadece.

oysa yaptığımız bişey yok.

tek yolu; birkac sevgi sözcüğünü esirgememekten gecer bu yol, icten sarılma destekli olacak.

hepsinin icinde, (hasta ruhluları ve hayatın darbeleri yüzünden şeytana dönüşenleri ayırıp söylüyorum bunu ki, onlarında coğunlukla nedenleri genelde aşık oldukları erkekler) keşfedilmemiş ve hazır bekleyen düzlükler var.

sahip olmak istediğiniz bedenleriyse farkına varamayacaksınız bu engin ve sevgi dolu düzlüklerin. ruhunu sevmeyi öğrenirseniz emin olun size herşeyini vermeye hazır olacaktır.

sadece sevin, sevin...

ha bana cüzdanlarıyla kalplerinin yerini karıştıranlar düştü o ayrı.

ölene kadar bu düşünceyle o ceylanlardan birini kapacam, kararttım gözümü...
sex gücü ,para, romantizm,espiri.
küçük, şirin sürprizler...
en beklenmedik anlarda sıcacık öpücükler...
* *
- ne derlerse yapmak.
- hediyeler almak.
- ruhu okşamak.
sevgi, sadakat ve saygı.
Çikolata ile kadınları iyice tatlandırmak.

(bkz: Çikolata vs Kadın)
belli değildir. göle maya çalmaktan farksızdır. ya tutarsa... haydi kolay gelsin gençler.
kadınları mutlu etmenin yollarımı varmış. aaaa!! ben hiç görmedim.
sevdiğini hissettirmek yeterlidir. sevdiğini söylemektense bunu hissettirmek bir kadın için en büyük mutluluktur.
olur olmaz yere mum yakın. mum ışığında resmen değişiyorlar. bir mutluluk bir canlılık geliyor kendilerine..
rahat bırakın yeter..
güncel Önemli Başlıklar