bugün

kadınların basitleşmesi sonucu ortaya çıkan durum. hayatı özensiz yaşamaları bir yana oturmamış kişilikleri ve yakışıksız tavırları ile her erkekte bir soğumaya yol açabilirler. belki bu durumda erkeklerin de payı var ama kadınların ne istediklerini bilmemeleri ve dünyanın çivisini çıkarmaları baş rolü oynuyor.
dik memeli ince belli ve yuvarlak kalçalı hatunları gördükçe imkansızlaşacak durumdur.
pasif gaylerin hissettiği duygu. kadından tiksinilir mi be hey top, sen anandan gene çıkardın ama neyse.
daha çok kadınlarda beliren bir his. kadınlar kadınları bilir ve tiksinirler, yeterli sebepleri vardır çünkü.
ıssız adam filminden izlenen ergen bünyelerde sıkça cereyan eden hadise.

'çok yalnızım bea kadınlar beni anlamıyor' diyerek, hatun kaldırmaya çalışırlar.

yeni bir yaklaşım.

başarılı mı lan acaba?

(bkz: ben sana ıssız adam olamazsın demedim)
(bkz: gay)
aşırı ve yersiz kıskançlık tripleri durumunda ortaya çıkar.

benle telefonda konuşurken elma yiyodu biri. aramadım bi daha mesela.
hassas erkeklerin başına gelebilecek bir durumdur. inanın tanıdıkça asıl romantiklerin erkekler ve kanırtarak becerenlerin kadınlar olduğunu göreceksiniz.
kadınlardan tiksinenlerin hemen 'gay' statüsüne alan öküzleri ortaya çıkartmıştır.

ulan bende kadınlardan pek haz etmem. ama bunun nedeni ne gay olmam, nede kadın düşmanlığı. bunun nedeni ilk aşkımdan vazgeçmememdendir. fakat bunu illaki gayliğe vuranlara daha ne diyeyim, bilemiyorum. biraz elinizi vicdanınıza koyun. *
(bkz: erkeklerden tiksinmek) başlığına baktım 50 küsür entari var, dedim; "biz daha çok tiksinmeliyiz"

hem neyimizden tiksiniyorsunuz lan? kurban olun bize bulmuş bunuyorlar aq.

yemedik yedirdik, giymedik giydirdik, sikmedik siktirdik diyecem ama siktik hemde bal gibi siktik, bayramlık ağzımı açtırtmayın valla dökerim bütün kirli çamaşırlarınızı
erkeklerden tiksinmek. çok neden var saymakla bitmez.
pis olduğunu düşündüğüm kadınlar bende bu hissi uyandırır.
Kiralık aşktaki koray sargın zihniyeti.
tiksinmek bahane vurdurmak şahane.
regl olan ve temizliğine dikkat etmeyen bir kadına yaklaşınca oluşan hede.
Türkiye'de kızlara kezo diyenler, dünyadaki bilimsel adı ise mizojini olup bence en saçma olay ulan kadınlardan tiksinilir mi ?
iş hayatında ve iş ortamlarındaki haysiyet yoksunu tavırlarının ortak özellikleri olduğunu gördükten sonra, özel hayatımda yeni tanıştığım kadınlardan bile tiksinmeye başladım.

berbat yaratıklar.
ibneliğe adım vol.1
Yakında ikinci viteste arabayı vurdurur gibi vurdurmaya başlayacak erkek sözü.
bunun için kadınları tanımak lazım önce. kadınları tanımak için de kadınlarla dolu olan bir işyerinde çalışın. zaten fazla çalışamazsınız. 1 ay içinde konuşmalarından zaten tanırsınız bu yaratıkların ne olduklarını ve tiksinirsiniz. kadınlardan tiksinirsiniz. hatta insanlıktan tiksinirsiniz.

berbat insanlar hatta insan değillerdir. farklı bir boyutun yansımasıdır kadın.

karaktersizlik, yalan ve çirkeflik boyutu.
Kız kardeşi ya da annesi olan her erkeğin yaşayacağı marifettir. Özellikle pinterest, instagram, ekşi sözlük gibi ortamlardakiler insanı onurlu yalnızlığa iter.
Ne alaka knk.
Dedirten entrydir.
Gün içerisinde kadınların söyleemleri ve davranışlarına şahit olan her kişinin illa ki yapmış olduğudur. Görünüşü bile rahatsız eder, eldivenle tutar, 1 metreden bile fazla yaklaşmak istemezsiniz.
görsel
aklı peynir ekmekle yemekle eşdeğerdedir.