bugün

En yakınlarındaki ciftlesme dansı yapan erkeğin kokusunu takip ederek.
Koklayarak.
görsel
Edit: Klasik maganda türk erkekleri kıskandı....
oo piti piti karamela sepeti.
banka hesabına bakarlar. para bolsa altına yatarlar.
görsel
Forumun hayırlı olsundu kaarşim.

Çirkin bile olsa konuşma, zeka ya da o an üstündeki bir tişört. Artık neyden hoşlanacağın o an ki zevke kalmış.

Yoksa erkekler gibi:
"Ay bunun memesi götü güzelmiş ben şuna bir kayayım" demiyoruz.
ilişkisi(sevgili/karı-koca) olup,olmadıgına bakarlar.
Hemen fiziksel düşünmüşsünüz iyi güzel ama ben size kendi beynimin içinden anlatayım direkt.

bişeyler paylaştığım insan arkadaş ortamında nasıl, olaylara bakış açısı nasıl, yaptığı şeyi özel mi görecek, abaza bi bakış açısı mı gösterecek.

Şu sözlükte her gün ne adamlar görüyoruz yanında gezdirmezsin öyle karaktersizler, her gün özel hayatlarını ortaya anlatmalar, onun bunun namusunu tartışmalar. e bu adamların günlük hayatlarında cinsellik yaşadığı, sevgili olduğu birileri elbet var. Ve ben onların adına üzülüyorum.

Yani anlayacağınız bu kişiyle birlikte olmam bana da ilerde başkalarının üzülmesine, beni basit görmesine sebep olur mu. Bana ilerde hay 5 dakika için lanet olsun da birlikte olmasaydım diyecek kadar illallah ettirecek mi. Bunlara bakılmalı.

Yani kılı kırk yarmayın ama kendinize de değer verin. Yoksa yakışıklı olcak tabi lan. Ehe *
özgüven para zeka.
kavun gibi koklayarak. kelek değilse sevişir herhalde.
seks, çoğu kadının ve istisnasız her kezonun erkeklere karşı en büyük kozu ve silahıdır.

bir kadın, kendi menfaatleri, yararları uğruna bu kozu ve silahı, yeri geldiğinde bir erkeğe karşı kullanma konusunda tereddüt etmeyecektir. ve işin trajikomik yanı, burada kullanılan taraf aslında er kişiyken, kullanıldım diye çığırtkanlık yapacak ve bundan avantaj elde etmeye çalışacak olan, her zaman dişi taraf olacaktır.
Dengeli olup olmadıklarına bakarak.
(bkz: seni sectim pikacu)
Koklamak ardindan cinsellik dansi yapmak olabilir.
hissedemedigimiz koku. ben degil beyin uzmanlari söylūyor belki de halk arasin da elektrik aldim verdim ben seni yendim mevzusunun bilimsel açiklamasi bu ,o degil kadinlar da bu kokuyu hissetmiyor ama varmiş böyle birşey.
görsel
kadınların derhal cevaplaması gereken soru.
ne çıkarsa bahtına.
karakter ve efendilik kriterlerine gore olmadigi kesindir.
(img:#1054976)
görsel
(bkz: eşeysel seçilim)
(bkz: evrimi anlamak)
benim hiç çakıl taşım olmadı.
Spontane bunlar evladım seçim yok. Karpuz mu bu mk.