bugün

Kadınlar ya da erkekler olarak genele vurmak çok yanlış. Çünkü her insanın istegi farklıdır. Her bir insan çok farklı şeylerle mutlu olur. O yüzden ne istediğini merak ettiğin kişiye direkt soracaksın. En net cevap ondandir .
konforlu bir yaşam ister.

eşşek gibi ömür boyu sırtına binebilecekleri bir erkek ister.
Yanında güvende hissedebileceği bir erkek.
kadın profesörünüz yine yazıyor.

kadınlar güç ister. en özet şekli bu arkadaşlar. buradaki "güç" tanımı binlerce ağaca dallanıyor ama en önemlilerini ele alalım.
mesela para bir güçtür. etkilenirler.
yüksek bir genel kültür güçtür etkilenirler.
kuvvetli bir hitabet ve mizah güçtür etkilenirler.
1.90 boyun vardır gerçek anlamda güçlüsündür bundan etkilenirler.
en önemlisi karakter en büyük güç budur. eğer bunu keşfederlerse kızlar direk evliliğe giderler sizle. hani diyorsunuz ya ulan hani karaktere önem veriyorlardı ben on numara çocuğum bir tanesi gelmiyor diye amk kızlara tam anlamıyla kendinizi tanıtamıyorsunuz o yüzden oluyor.
yakışıklılığı güçten ayrı bir kategoride görüyorum çünkü şöyle düşünün yakışıklılık kızlarda sadece ilk izlenim için önemli yani yakışıklılık kızlara bir yere kadar eşlik ediyor ondan sonra güç kategorisindekiler devreye giriyor.

velhasıl kelam boş adamsan sadece patlıcan görevi görürsün.
bilsek iyi anlaşırız.

evet
Bu soruyu 100 kadına sorduk daha cevap alamadık.
ben bir şey istemiyorum amaçsızım. kahve yapma işini üstlenecek biri varsa hayır demem ama.
Ona bakarken ışıldayan bir çift göz.
zengin yakışıklı uzun boylu geniş omuzlu popüler kendisini aldatma potansiyeli yüksek piç erkekleri severler. istisnalar kaideyi bozmaz.
Aşk ister.
Aşk ister.
Karışık duygu sistemi başına beladır, bazen kendi bile toparlayamaz.
bok gibi para ister. param yok sevgilim var diyorsunuz, senin para kazanabileceğini kestirmiştir o zaman.
Mesela kaçmayan ince çorap isteyebilirler!
Her şeyin en iyisini isterler.
Yağlı kapıyı kendilerine köle etmek.
popüler sözlük erkeği..
esmer ve zayıf olmak, bu grupdakiler tipide ortaysa bile gerçek kadının gözünde en iyisidir. kadın içgüdüleri her zaman esmer ve zayıf erkeği sever. (kadının beyni bronzluk u çok duyduğundan kodlandı.) ki meslek lisesinin önünde biraz uzak mesafeden görüş açı'ma giren kızlar hep güzeldir. ki bunlar esmer erkeklerle sarmaş dolaş geziyorlar.
Evrimsel bir farktan dolayı, sahip olamadığı penisin sikme işlevini, duyguları kullanarak yaparlar.
Bence sikmek isterler.
Ne istediklerini bilmiyorum ama, anlaşılmak istemediklerine eminim.
Salak ister. "Ayy çok salak, hihihihi..."
ne yat ne kat. sevgi istiyorum, gerçek sevgi!
altımdakini ister. yani arabamı.
mutluluk ve sağlık.
ailesindeki herkesin mutlu, sağlıklı, maddi açıdan rahat olmasını ister.

daha sonra sevmek ister, sevilmek ister.
bu yalnızca aşk anlamındaki sevgi değildir.
kadın ruhunu okşayan kişilerden hoşlanır.
kadın ruh ve bedenledir.