bugün

(bkz: uludağsözlük uzaktan eğitim merkezi)
ve yazarımız milli olur
olum o günden beri kızlar bu adamı efsane atak olarak anıyorlarmış. ismi de o zmndan bu zamana bu şelikde değişmiş: legend atk
çocuktan al haberi
hayır belki adam kızın boşaldığını cidden düşünüyodu da sen bu açıklamayı yapınca hüsrana uğradı? hem böyle şeyler yatakta öğrenilir.
e: noldu boşaldın mı? heheheh
k: hayır niye sordun?
e: e geliyo su gibi bu ne?
k: zevkten o canım.
e: o kadar zevk alıyosun yani heheehehe
k: böyle durumlarda zaten gelir merak etme elim bile aynı şeyi yapabilio.
e: ee boşalınca ne oluo?
k: titrerim, bağırırım, ısırırım falan.
iç ses: olum kesin erkekler de benim gbi bu durumda kızın boşaldığını düşünüyolardır. ben şunlara bi entry gireyim hem ufak bi şov olur.
bkz: dünyayı siken adam'

edit: bu çocuk gerçekten efsane! ' kızlar zevk alamıyor'
bkz: duyarlı türk genci
bkz: legend atk ile sex in 5 bilinmeyeni 10 da olabilir ben bilmem o bilir.
(bkz: zevk suyu)

zevk suyu ergenlik çağına yeni giren ve tam kapasite sperm üretemeyen erkeğin ejekülatına denir. berrak sıvıdır. içinde çok az sperm vardır ama hamile bırakmaya yetebilir. ya da zevk suyu cinsel birleşmeden önce erkeğin organından birleşmeye yardımcı olsun diye salgılanan sıvıya denir ama çok yardımcı değildir ilişkiye asıl kayganlık sağlayan kadınlardaki Bartholin bezleridir ki bunların salgısına da zevk suyu denmez. kısacası zevk suyu kadınlarda yoktur.

ayrıca biyoloji bilmeden biyoloji dersi vermek yanlıştır, ayıptır.

edit: tam bilgilenemeyen kızlar varmış arıyolar zırt pırt. benden size hayır yok baştan söyleyeyim.
(bkz: adamlar liseli beyler dağılın)
(bkz: güzel kızlar pembe sıçıyormuş)
lan kadınlar çıkıp bir şey desenize.
bir de kadınlardan dinlemeye ihtiyaç duyar bu erkekler.
kime göre neye göre.
çok bilimsel. isviçreli bilm adamlarından mı aldılar bu bilgiyi merak etmekteyiz. boşalmak nedir diye sormak lazım. zevk suyu dediğiniz şey ile erkekteki boşalma arasında ne fark var? erkek de kadın gibi orgazm olmadan önce sınırlı miktarda sıvı salgılar. sadece bu penis gibi uzun bir yoldan dışarı çıkana kadar zaman geçmesi gerekir.

neyse konunun özüne gelirse. her iki cinste ön sevişme sırasında belirli miktarda sıvı salgılar. bu sıvının amacı sadece kayganlaştırmak değildir. bu sıvı dışarı açılan bir yol olan iç genital organları dış ortamdan girecek mikroorganizmalardan korumak amaçlı olarak daha önce asidik yapıda olan ortamı yıkayıp nötr hale yaklaştırır.

hem erkek hem kadın vücudu ön sevişme sırasında değişikliklere uğrar. erkek te penis ereksiyona geçerken kadın cinsel organı da genişler ve penise uyacak şekilde yuvarlak bir hal alır. her iki vücud ta geçecek ve gelecek spermler için uygun ortamı yaratmak için bazik bir sıvı salgılar. böylece ortamın ph'si normale yaklaşır ve spermlerin öldürülmesinin önüne geçer. boşalma anında ise erkek vücudu ortamın daha da nötr ortama yaklaştırılmasını sağlar. kadın da aynı şekilde boşalma gerçekleşirse spermler için avantaj sağlamış olur.

50 milyon sperm atıldı diyelim. ortamın ph'ına göre yaşama oranları değişir. başka etkileyen faktörlerden bahsetmeyeceğim. insanların bebeği olamamasının bir sebebi de budur. bazı kadınlar orgazm olamadığı için veya boşalma sırasında yeterli sıvı salgılayamadıklarında veya vücutları normal dönemde aşırı asidik bir ortamda ise ve sevişmeyle salgılanan sıvılar ortamı uygun hale getiremiyorsa spermler ölür. yardımcı üreme tekniklerinden bir tanesi de bunun için geliştirilmiştir. sadece sperm alınır ve kadın rahmine enjekte edilir.

tecrübesiz veya dikkatsiz erkekler kadın vücudunda ön sevişmeyle cinsel organın şeklinin değiştiğini anlamazken ön sevişme sırasında salgılanan sıvıyla boşalma sırasında atılan aşırı sıvıyı da anlayamayabilir. hiç boşalmamış bir kadında azıcık kasıldığında kendini boşaldım sanabilir. adrenalin deşarjı ile sempatik sinir sistemi aktivasyonu boşalma sırasında en üst doruğa ulaşır. sempatik aktivite artışı ile tüm duyular kuvvetlenir, kısa süreli olsa da insan 10 kaplan gücüne ulaşır. vücut da meme arası ve yüzde flashing tarzı kızarma, kalp atış hızında artma, nefesin süresi ve derinliğinin artışı gibi bulgular verir. kaslar tonik klonik tarzda kasılır. yeter bu kadar bilgi herhalde. haydar dümen'e değil bana sorun. haydar dümen tipi başlık açanlara da diyecek bir şeyimiz yok...
(#5534533)
(bkz: squrting)
(bkz: araştırmacı yazar)
(bkz: 100 kadına sorduk boşalıyor musunuz)
salgılanan sıvı aslında kayganlaştırıcı görev de görür. kadının Vulvasında bulunan salgı bezlerinden salgılanırlar. Dış genital bölgenin kurumasını önlemek ve cinsel ilişkide gerekli kayganlaşmayı sağlamaya yararlar. idrar çıkış deliğinin her iki yanında yer alanlara Skene bezleri, vajina girişinin yakınında sağlı sollu yer alanlara ise Bartholin bezleri denir. orgazm esnasında perineal bölge kaslarının aşırı ani kasılması sonucu bu bezlerde ve vajinada yarattığı bası sonucu fazla olmasada fışkırma oluşabilir.

(bkz: bartholin bezi)
Kadin o sivi geldiginde kendisi de bosaldim-orgazm oldum dedigi icin uzgunuz sozluk yazari. Zevki almak icin biyoloji dersi almaya gerek yok.
(bkz: sidiktir o sidik)
aynı cümle sözlük ve çeşitli mecralarda kadın orgazmının boşalmak ifadesiyle adlandırıldığı, böylesinin hem daha kolay hem de karakter sınırı problemini aşmak için işlevsel olduğunu tahmin edemeyen birilerinin varlığına da işaret eder.

titremek hemi? bunca yıllık erkektim hep o su geldiğinde hatun orgazm oldu sanmıştım. teşekkür ederim uludağ sözlük sen gerçekten bambaşkaymışsın.
(bkz: legend kanald haber istanbul)
güncel Önemli Başlıklar