bugün

Bu başlık açılmamış ivit.(emin değilim) ama eyledik viran formatı zaten.

Saygıdeğer hanımefendiler sorularınızı bekliyoruz. Zaten siz bize dair bizden çok şey biliyorsunuzdur ama bu bir "ya düşerse" başlığı olmasın,herkes rolüne düşeni yapsın. Ask me baby ;)
Kadın yazar bulunamadı. Konu kilit.

Not:düşüyor mu böyle?
Kodon yozor bolonomodo. kono kolot

Not: doşoyor mo boylo?
erkek yazarlar soruyor, erkek yazarlar cevaplıyor. evet.
Hepiniz mi aynısınız yoksa hayalleri bekleme moduna almaya devam mı edelim?
Tünelin sonunda ışık var mı yoksa biz yüzde ikilik şarjımızla kesilmiş elektriğe lanet mi edelim?
Sevgisi mevgisi bok yesin mi yemesin mi?
Aşkın canı cehenneme mi?
Çok seven mi daha çok bilir çok sevilen mi?
Sizin hayatınız da boktan mı biZim kadar?

Nerde yanlış yapıyorum çıldıvıcam şimdi aziz yıldıvım gibi. Yıldım yav yeminle.
Ben de merak ediyorum sevginiz göstermelik, sahte mi hep ? Gerçekten sevebileniniz yok mu ?
gerçekten sevebilenimiz vardı muhakkak, duygularımızı siken hanımlar olmasaydı.

sonra zaten salıyoruz.
Bir kadına seks düşünmeksizin yaklaştığınız oluyor mu?
ben de şeyi merak ediyorum,

düşüyo mu?
Bir kadina seks düsünmeden yaklastigimiz oluyor.
O zaman da o kadin bizimle seks düsünmeye basliyor.
Her zaman sevmek istemişimdir ama Hiçbir zaman sevememiş, hüsrana uğramışımdır.
Birisini sevmek ve her zaman onda kalmak istiyorum.
bunun da karşılıklı olmasını istiyor fakat karşılığı olup olmadığını tam anlayamıyorum.
Arkadaşlar kusura bakmayınız ama ne kadar salak salak sorular bunlar ya.

Ben aynı değilim.
Elektriğe lanet edin.
Sevgisine bir şey demiyorum.
Aşkın canı cehenneme.
Seven bilir.
Benim hayatım da boktan.

Neden ciddiye aldım da cevapladım, allah beni ne etsin. Kendimi kınıyorum.
Soyle bir baktim da olay orgusu sevgi-ask uzerine kurulu. Türk soylu olan kızlarımızda olan iliskimde numara-rol yapmak yukumlulugunde kaliyorum. Ozunde maruz birakiliyorum diyelim.

Yabanci uyruklu kiz arkadaslarimda bu sorunu yaşamıyorum, evli degilim, yakin zamanda da düşünmüyorum.

Oylesine takiliyorum ve “takılmak” icin yapmam gerekeni yapiyorum. Bilemiyorum kizlar ama benim gibi dogruyu soyleyenine pek rastlayamazsiniz, benimde pek rastladigim soylenemezya hani.
(bkz: kizlarsoruyor com)
Buraya birkaç kadın gelecek ve yaşadığı kötü tecrübelerden dolayı tüm erkekleri genelleyecek. Yuppi.
Sizde hiç utanma arlanma vefa duygusu yok mu?
Sevgilim sürekli lol oynuyor. Telefonla aradığımda dereceli maçtayım deyip kapatıyor. Ne yapmalıyım.
--spoiler--
hepiniz mi aynısınız yoksa hayalleri bekleme moduna almaya devam mı edelim?
tünelin sonunda ışık var mı yoksa biz yüzde ikilik şarjımızla kesilmiş elektriğe lanet mi edelim?
sevgisi mevgisi bok yesin mi yemesin mi?
aşkın canı cehenneme mi?
çok seven mi daha çok bilir çok sevilen mi?
sizin hayatınız da boktan mı bizim kadar?
--spoiler--

hepimiz aynı değiliz. o kişi öyle bir anda karşısına çıkıyor ki insanın hayır demek mümkün olmuyor.

elbette var. bu bir şanslı an meselesi. doğru zaman meselesi. azıcık sabır.

yemesin. sevgi dünyadaki en güzel şey. şu an yaşamıyor olmak bunu değiştirmez.

bu konuda çok emin değilim. yıkıcı bir tutku, bir delilik olarak mutlaka tecrübe edilmeli.

her ikisi de insana farklı şeyler öğretir. ikisine de kucaklamalı.

maalesef değil. karım sayesinde ben dünyadaki en mutlu ve en şanslı adamım. ama hayat boktanlığı genellikle ölçüsüz beklentiler ile doğru orantılıdır. çölde geçen 2 hafta sonrası "ne olursa olsun hangi bedel ödenirse ödensin buradan kurtulmam lazım" diye düşünürken, 3.haftada güney frensa da şarap tadımına gidip beğenmediğin şaraplar hakkında ahkam keserken bulabilirsin kendini. mutlu olmak diye birşey varsa sahip olmak istediklerine değil sahip olduklarına bakıp olmaya çalışmalı.

--spoiler--
ben mi sözlük mü ?
--spoiler--

sözlük. üzgünüm.
Hepimiz aynı değiliz.

Mesela benim tanıdığım biri var.
Fakir, kısa boylu, kendine bakıyor ama arkadaşlar ona ilyas Salman lakabını taktı benzerliğinden ötürü. Altın gibi kalbi var. Sevdiğini asla yarıyolda bırakmaz, ona kıymet verir.

Ama hepiniz aynı mı diyen kızlar bir türlü bu adamı kabul etmiyorlar. Napcaz?
Düşüyor mu? (#40247475)

+Düşüyor cümlesi bence tümüyle hatalı. Sözlükten kızlarla tanıştım, buluştuğum da oldu, harika da bir kızdı. Düşürme amacıyla konuya girerse erkek genelde kendi düşer.

Bir kadına seks düşünmeden yaklaşabiliyor musunuz? (#40247473)

+Evet, düşündüğünüzden daha fazla. Bazı Erkeklerde temiz bir aşk kafada ilk seviyede seksi siler, önce karşımızdakini tanımayı tercih ederiz ki cinsel bağlantımız duygularla olsun.

Gerçekten seveniniz yok mu? (#40247464)

+Bu karşınızdaki erkeğin örselenme katsayısına bakar. Bazılarınızın hasarsız bir şekilde bitirdim dediği ilişki erkekte yıkıcı etkiler yapabilir. Bunun üzerine erkeklerde belli bir noktadan sonra kendilerine kabuk örerler.
Bana sorarsanız buradaki beylerin dışarda tanıdığım beylerden daha fazla artısı var. Çünkü kendilerini her konuda ifade edebiliyorlar veya edemiyor olsalar dahi içlerinde yazmaya, anlaşılmaya dair bir istek var.
Hayatıma dahil bir çok erkeğin hislerini anlatamama yada gercek düşüncelerini ifade etmekten utanma gibi davranışları vardı.

Sorum şu ki siz de reel hayatınızda iletişim sıkıntısı yaşayan insanlar mısınız yoksa anlaşılır olmaya burada olduğu gibi dikkat eder misiniz ?
Yanlış mıyım?
spoiler
ben de merak ediyorum sevginiz göstermelik, sahte mi hep ? gerçekten sevebileniniz yok mu ?
spoiler

gerçekten sevmenin kadını erkeği olmaz zaten. bi insan ya göstermelik sever, yada gerçekten sever. göstermelik sevgi kadınlarda daha fazla mesela bence. gerçek sevebilene rastlamadım. rastlarsam eğer bende gerçekten severim.
spoiler
kadının illa oyun oynayıp hislerini belli etmemesi mi gerekiyor? samimi olup çok iyi davranınca değersiz mi oluyor kadınlar sizin için? mesela diyelim ki tam aradığınız kadın. ve sizi ilk günden beri sahiplenmiş ve içinden geldiği gibi davranmış sevmiş samimi vs. ulaşılmazı oynamamış.
spoiler

neden tüm erkekleri hayatınıza girmiş bir kaç erkekle genelliyorsunuz ? duygusunu belli eden kadın candır. bunun kıymetini bilip bilmemek karşınızdakine kalmış.
Özelden sorulması gereken sorulardır.
spoiler
taktik yapmak gerekiyor mu? mesela ne hissettiğini olduğu gibi söylemek hata mı?
spoiler
taktik maktik yok bam bam bam. net olmanız artı her zaman. karşınızdaki kişi sizi taktik yapmaya yöneltiyorsa bence uzak durun. tabi siz bilirsiniz.