bugün

normal bir erkeğin dokunmak için bir çok şeyi feda edebileceği sanatsal ten.
ilk önce (bkz: yalarım) sonra (bkz: dillerim) (bkz: le le le le le le le)* gibi kelimeler bütününün acımazsız gerçekliğidir efenim. ibnelerrrr.
geçmişten geleceğe nü tabloların vazgeçilmez figürü.
yaratılmış en güzel eser.
(bkz: temple)
abazanlarin kabesi. guzel bir bayan gorduklerinde saginda solunda dolasmalari bundan olsa gerek. bu tavaf rituelinden sonra haci olmaktir asil amaclari... caktirmamaya calisirlar...
amerikayı tekrar tekrar keşfetmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı dedirtir adama.

(bkz: amerikayı yeniden keşfetmek)
erkek vücudunu tamamlayan vücuttur.
ege kıyıları gibi girinti çıkıntılara sahip cennetten bir parçadır.
Kadın vücudu sürpriz çıkışlarının ardında daha artan belirsizliklere sahip bir labirent gibidir.
Bir kadın ise başlı başına soru işaretidir.
Hatta onlar tamamen farklı bir gezegenin farklı insanlarıdır ve fark arayışından olsa gerek bizler onları bizim yaşamımıza sokabildiğimiz kadar severler bizi.
akrep nalan, makbule tokmak gibi ünlülerinde sahip olduğu vücut türü.
saygıyı hak eden sanat eseri.
yaradana değil esere saygı duyuyorum.
nefsin en büyük düşmanı.
bildiğimiz vücut abartılacak bir yanı yok. erkek vücudundan fazlası gögüsler eksigi ise pipidir. en nihayetinde insan vücududur.
kum saati şeklinde olanlarının pek makbul olduğu, fiziksel ve kimyasal yapılardan oluşan bir sistemler bütünüdür.
kadın vücudu var, kadın vücudu var. tabi bunlar arasında büyük farklar var.
gitarın şekline ilham olmuştur.
nimet değildir, burada edebiyat yapmak en fazla bayanların bir tarafını kaldırmaya yarar.
bir sanat eseri için ana malzemedir. kimi kadın başyapıt ortaya koyar , kimi kadın yediklerini sıçmayarak pis bir şekle bürünür.

edit: şişkolar kızgın...
90 60 90 lıksa görsel şölendir.
estetiği yansıttığı söylerir ama estetikle kalas arasında bir bağ olacağına kim inanır ben orasını bilemedim.
çay bardağı şeklinde olanı makbuldür. dikkat ama bardak! fincan değil.
Anatomisi tampon,balkon diye halk arasında adlandırılır
cola şişesi ve kum saatinin ilham kaynağıdır.

http://img513.imageshack....3/1983/328943uacywme2.jpg
görsel
sanatçılar için ilham kaynağıdır. estetik olsa da olmasa da; bir şeylere malzeme, konu, araç ve amaç olabilecek niteliktedir her çağda.