bugün

(bkz: harun abi)
Hangi ayı üzdü lan maymun kardeşi?

T: tercihine saygım sonsuz ama ibnedirler.
(bkz: 3 yıl konuşulan kız yazarın erkek çıkması)
testosteroni dusuk erkektir.
size asik bile olur aq.pasifi.

sen kimsin de benim meme ucumu yalayacaksin.
(bkz: uludağ civarı pasif var mı)
Vurduruyordur dememe gerek var mi...
ilgi orospusu tam olarak bunlar işte.
Ben de yaptım ancak gece itiraf ettim artık arkadaşlar...
böyle yaşadıgım bir olay var benim zamanında.

o dönem yaklaşık 35 yaşlarındayım. 8 yıl önce falan olması lazım. evimde oturmuş tv izliyodum. gülşen şarkı söylüyodu. hatırlarım hatta bikini giymişti üstten transparan kaftan giymişti ve tam o an şehinşah çıkıp matbasıyım matbasıyım rastafan aslanım benim aslanım bumlaga lagaaa demeye başladı böyle. ben de tvyi kapattım amına kodugumun wacki diye. amına kodum şuan ünlü oldu ama neyse.

gittim, 31 çekmek istedim biraz. hiç sevgilim olmadı diye çok yalnız hissediyodum. platoniklerimin fotoğraflarına bakıp ağlaya ağlaya 31 çekicektim. elimi şeyime attım fakat düşündüm ki, abi ben neden 31 çekiyom amk. amınakodum 2 dk zevk vericek diye üstüm başım meniyle kaplı olcak. bu arada benim 31 çekmekten bi de tırnagım uzun diye sünnet dikişim zarar görmüştü hala yara var orda.

neyse neyse. sonra, dedim biraz pc oynim. tabi o zamanlar vinduvs 6 vardı daha. açtım bilgisayarı girdim yeni açılmış kızlar soruyora. hesap açtım, benceler yazdım, sorular sordum en sonunda fenomen-editör oldum. seni yenecem istanbul triplerine girdim sonra.

orda bana bi kız yazdı. kızın adı, aysimaskbeni494 falandı. kız sivas karakurum sporluymuş. sk o anlama geliyomuş. beni 494 da kabilesiymiş. arapça "beni/benu" oğulları demek. beni israil gibi. o da 494 oğullarından.

kız bana yazdı imanlı mısın diye. kalp, beyin ve hilal resmi gönderip bu üçlü çok güçlü dedim. atatürkü sever misin dedi, elbette dedim. partin ne dedi. akp dedim. tam benlik dedi.

sonra biz bununla yazışmaya başladık. her gün kızlar soruyora girdim bununla yazıştım. en sonunda modlar mesaj gönderdiler, olm bence girsene soru sorsana diye. ben bi kızı seviyorum dedim bu siteden onla mesajlaşıyom dedim. onlar da mesajlarını görüyoruz ki zaten, boş adamsın vesselam yazdılar. sonra editörlügüm fenomenligim alındı. aman koy göte. ben kız bulmuşum çok mu.

fakat kız bana kural koydu 31 çekmiceksin. tamam gülüm, çekmem. bana gülüm deme gülün ömrü az olur dedi allah ömrünü uzatsın dedim ben de. sen de omurilik mi var dedi, yok ben aleviyim dedim. o da ben vejetaryenim dedi ben de lezbiyenim dedim. sonra gülüştük falan.

sonra benden anlık resim istedi ben soyunup gönderdim. lan sen benle çıplakken mi mesajlaşıyon dedi. ben de kral çıplak dedim. sonra ondan resim istedim. gönderdi. burda resmi paylaşamıcam da, böyle götü memesi büyük, ama böyle faza esmer, pembe saçlı biriymiş. söyledigine göre facebookta adı nicki, ayrıca rap yapıyomuş.

e bu nicki minaj dedim. ahaha seni kekledim dedi ve tekrar resim attı. fakat arkadaşlar bu resim şöyleydi, böyle göbeğinden ayaklarına kadar bi resim. tayt giymişti azdırmak için herhalde. fakat dikkatimi bişey çekti, kabarık bi şey vardı orda. böyle uzun, kabarık. e sen de benimkinden büyük bi şey var dedim. yok falan diye ısrar ettiyse de en sonunda erkek oldugunu kabul etti arkadaşlar. gaymiş. bana halleniyomuş yav bi sg diye engelledim.

sonra bu gerizekalı bana, ismailkarakurum hesabından mesaj attı. lan adın ismail miydi gerizekalı, ismail diye gay mi olur dedim. profil resmi de vardı. böyle hilal kaşlı, sakallı, böyle dar pantolon giymiş, nargile kullanan biriydi. elinde tesbih. biosunda da "ccc" yazmıştı.

abii benim böyle gizli fantezilerim var dedi. lan bari abi deme dedim. dogruu yaa lazım olurr demii falan dedi. lan sg dedim. nerde oturdugunu biliyom dedi. nerden dedim. ben bu işe girerken hack öğrendim. boş adam değiliz seni hackliyip sonra evine gelip bi güzel s.kicem dedi. s.çtık arkadaşlar.

demem o ki şuan arkadaşlar ismaille 8 yıldır birlikte yaşıyoruz. amerikadayız, evliyiz. siz siz olun, kızlar soruyorda kız tavlamaya çalışmayın.
internette ilgi çekebilmek ya da abaza erkeklerden para kopartabilmek için sıkça başvrulan bir durumdur.
Bir de bunların yeri geldiğinde adam taklidi yaptıklarını düşünürsek çok fena.
kendini fazla kaptırmasın regl olur.
yanlışlıkla hoplatılabilirler. dikkat etsinler.
Tiktok'a girerken imzalanması gereken belge. Bu tür yayıncılara Bağış yapanların da eşcinsel olduğu gerçeği.